Sušička a pračka Miele či AEG, jste spokojení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baruna1
Kecalka 175 příspěvků 27.12.18 17:16
sušička a pračka Miele či AEG

Maminky, prosím mate nekdo zkušenost s pračkou a sušičkou Miele? uvažuji o koupi obou,, co se týče pračky musí být specialní prací prášky nebo muže být klasika,? a sušičky od miele jste spokojený? stale uvažuji zda koupit set od miele a nebo jit do AEG :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zuzee87
Závislačka 4029 příspěvků 27.12.18 17:22

Ahoj - já teda teď váhám nad sušičkou, ale chci jít do LG mám od nich i pračku (stála mě tenkrát přes 20tis) a jako nemůžu se stěžovat.. Chci se zeptat proč zrovna AEG nebo Miele? Jestli náhodou něco neprehlizim :think:.. Cvakam to na mobilu tak se omlouvám za háčky a čárky, si to občas dělá co chce.. :roll:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 27.12.18 17:23

@baruna1 mám oboje Miele a nemůžu si vynachválit. Je možnost používat klasické prášky, ale já vetsinou používám ty jejich, protože fakt stačí málo a funguji skvěle, vyprano i na menší teploty, žádné fleky a to máme malé dítě, které všechno zrasi :) susicka bezvadna, nemůžu říct ani popel, za mě spokojenost s obojím.

baruna1
Kecalka 175 příspěvků 27.12.18 17:33

dííky mužu se zeptat jaký mate presne typ miele sušky a pračky ? a co se týče uspory energie ? mam doma taky malé deti a takže pračka jede skoŕo denně ,, a sušička jaké používáte programy na trička s potiskem,, svetříky a nebo mam hodne věcí s kaminkama či flitříky ,,přežije to v sušičce :roll: vim jsou specialní programy a nejspis se jimi tedy pořadně řídít že :think:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 27.12.18 17:40

@baruna1 my si před vánoci koupili AEG - vítězku D-testu. No a jsem z ní dost zklamaná, na žádný program mi prádlo nedosusi pořádně, ve finále používám jen časovač… Takže jsem si klidně mohla koupit obyčejnou, za polovinu. Nevim, jestli dělám něco blbě, nebo je prostě na prd :nevim:

g.sandova
Závislačka 3925 příspěvků 27.12.18 17:44

Mam aeg oboje a jsem spokojena maximálně

cell
Echt Kelišová 8091 příspěvků 27.12.18 17:48

Do nového bytu budeme kupovat oboje a jsem rozhodnutá pro Miele, recenze mluví dost přesvědčivě. Ale raketa to je :think:

Mončičáki
Kecalka 128 příspěvků 16 inzerátů 27.12.18 18:02

@baruna1 mam pracku i susicku miele a jsem spokojena

Mončičáki
Kecalka 128 příspěvků 16 inzerátů 27.12.18 18:05

@baruna1 a prasek pouzivam ariel

MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 27.12.18 19:51
@Jitul.kaaa9 píše:
@baruna1 my si před vánoci koupili AEG - vítězku D-testu. No a jsem z ní dost zklamaná, na žádný program mi prádlo nedosusi pořádně, ve finále používám jen časovač… Takže jsem si klidně mohla koupit obyčejnou, za polovinu. Nevim, jestli dělám něco blbě, nebo je prostě na prd :nevim:

Máš špatně nastavenou tvrdost vody, proto si sušička myslí že je prádlo suché a sušení předčasne ukončí.

MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 27.12.18 19:56

@Zuzee87 u LG se strašne špatně čistí výmněník , má sice proplach ale to nestačí, nech si to ukázat v prodejně jak se dostaneš přes filtry k vyměníku… a pochopíš

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 27.12.18 20:02
@MartinKa36 píše:
Máš špatně nastavenou tvrdost vody, proto si sušička myslí že je prádlo suché a sušení předčasne ukončí.

Díky za tip. My už tu měli i opraváře (od AEG) a ten řekl, že tomu nerozumí a že je asi vadné čidlo :roll: takže teď řešíme s obchodem výměnu za jiný kus

Zuzee87
Závislačka 4029 příspěvků 27.12.18 20:10

@MartinKa36 aha děkuji to me nenapadlo, přitom tu sušičku v testu tak chválí :roll:

MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 27.12.18 20:46
@Zuzee87 píše:
@MartinKa36 aha děkuji to me nenapadlo, přitom tu sušičku v testu tak chválí :roll:
Aktuální modely to už mužou mít jinak, ale v těch starejch se tam lezlo skrz diru v které jsou filtry zezhora od bubnu.
@Jitul.kaaa9 píše:
Díky za tip. My už tu měli i opraváře (od AEG) a ten řekl, že tomu nerozumí a že je asi vadné čidlo :roll: takže teď řešíme s obchodem výměnu za jiný kus

Debil… myslim že když nastavís vodu na co nejměkčí že to bude nejdéle sušit. Když to bude opravdu usušený tak je čidlo ok a můžeš to nastavit podle skutečnosti. Složení vody najdeš na stránkách vaší vodárny.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 27.12.18 21:01

@MartinKa36 my máme měkkou vodu, podívám se zítra na to nastavení

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >