Reklama

Miminko a horké počasí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 02.08.18 14:30
Miminko a horké počasí

Naše dvou měsíční miminko v tomto pekelném počasí hodně spí. Nejspíš je z toho horka unavené. Ovšem, když nyní spí víc než obvykle zároveň i méně saje (méně častěji, dlouho spí). Prsa mám k prasknutí. Mám si dělat starosti, že saje méně častěji než obvykle? Mám si odsávat mléko pro strýčka příhodu, kdybych o něj přišla?

Reklama

Reakce:

kalie
Kecalka 348 příspěvků 02.08.18 14:46

Spis bych dite budila a v polospanku nakojila, prece jen je vedro a bala bych se dehydratace. Pokud budit nechces, tak ano, odsavat do ulevy, nebo ti poklesne tvorba mleka.

veria
Generální žvanilka 23234 příspěvků 1 inzerát 02.08.18 14:55

Mne zase spí mnohem min (7 týdenní) a chce se pořad kojit :nevim: asi bych budila, jak dlouho spî?

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 02.08.18 15:08
@veria píše:
Mne zase spí mnohem min (7 týdenní) a chce se pořad kojit :nevim: asi bych budila, jak dlouho spî?

Pokud se nevzbudi samo, probouzím po 3 hodinách. Jinak normální stav byl, že jsem kojila co 1-2 hodiny. To se projevilo i v množství spotrebovanych plen… 7 týdenní může mít růstový spurt…

mgdln
Závislačka 4423 příspěvků 02.08.18 15:16

Mně se osvědčilo ochlazování postýlky zvlhčovačem vzduchu bez jakýchkoliv vonných olejů … jen nalít vodu a z osvěžovače vychází studená pára.
např toto: https://www.alza.cz/…-d484490.htm?o=1

jen pohlídat, aby to nepadalo přímo na dítě, nejlépe si pod to lehnout i s dítětem při kojení.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 02.08.18 16:28
@SábaW píše:
Naše dvou měsíční miminko v tomto pekelném počasí hodně spí. Nejspíš je z toho horka unavené. Ovšem, když nyní spí víc než obvykle zároveň i méně saje (méně častěji, dlouho spí). Prsa mám k prasknutí. Mám si dělat starosti, že saje méně častěji než obvykle? Mám si odsávat mléko pro strýčka příhodu, kdybych o něj přišla?

Muzes dat prevarenu kojenecku vodu do lahvicky (v pokojove teplote).Nemusi toho hodne vypit. Kojene deti nepotrebuji skoro pit ale na namaceni jazycka v pusinke lepsi pocit.Pro te co me chcou kritizovat tuhle radu mam od Dr. Vedra kojenci vnimaj a taky se chteji osvezit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama