Miminko chrčí při výdechu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 07.02.18 15:05
Miminko chrčí

Zdravím. Mám šestiměsíční holčičku a od pondělí nám začala vydávat hrdelni chrceni při vydechu. Nuti ji to a dela to kazdych pet minut. Treba se smeje a nebo si hraje a najednou se zarazi a udela to. Úplně to nutí. Zní to jako kdyby si dospělý snažil ulevit od svědění v krku. Dnes jsme byli i u detske a ta ji poslechla a podivala se do krku. Nic neshledala. Ulevilo se mi, jenze kdyz to zase dela dal, docela me to dost desi a bojím se, aby třeba neměla problémy s dýcháním atd. Jsem z toho na nervy a pořád ji pozoruji. Mamca s přítelem si mysli, ze to dělá schválně. Ale nepřijde mi. Prosím, je tu někdo s podobnou zkušenosti a mohl by mi poradit? Děkuju moc.

Reakce:

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19461 příspěvků 07.02.18 15:07
@chelsinka1988 píše:
Zdravím. Mám šestiměsíční holčičku a od pondělí nám začala vydávat hrdelni chrceni při vydechu. Nuti ji to a dela to kazdych pet minut. Treba se smeje a nebo si hraje a najednou se zarazi a udela to. Úplně to nutí. Zní to jako kdyby si dospělý snažil ulevit od svědění v krku. Dnes jsme byli i u detske a ta ji poslechla a podivala se do krku. Nic neshledala. Ulevilo se mi, jenze kdyz to zase dela dal, docela me to dost desi a bojím se, aby třeba neměla problémy s dýcháním atd. Jsem z toho na nervy a pořád ji pozoruji. Mamca s přítelem si mysli, ze to dělá schválně. Ale nepřijde mi. Prosím, je tu někdo s podobnou zkušenosti a mohl by mi poradit? Děkuju moc.

sice ne, ale doporučuji natočit a ukázat pediatře…a ano, může to dělat schválně ;)

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 07.02.18 15:08
@Liška2014 píše:
sice ne, ale doporučuji natočit a ukázat pediatře…a ano, může to dělat schválně ;)

To je dobrý nápad. Sice uz doktorka bude koukat, ale co.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19461 příspěvků 07.02.18 15:10
@chelsinka1988 píše:
To je dobrý nápad. Sice uz doktorka bude koukat, ale co.
;) fajn, zkus to, uklidní tě to

browneye
Povídálka 37 příspěvků 07.02.18 15:18

Může jí to dělat mléko, zahleňovat.

browneye
Povídálka 37 příspěvků 07.02.18 15:23

Samozřejmě je mi jasné, že kravské mléko nedostává napřímo. Nicméně pokud kojíš, tak se do ní dostane z Tebe. Ale nejlepší bude asi natočit a ukázat dr.

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 07.02.18 15:27

@browneye je na UM.

Verunecka289
Závislačka 3329 příspěvků 07.02.18 15:50
@chelsinka1988 píše:
@browneye je na UM.

I v UM je kravské mléko. Dcera právě kvůli kravskému mléku chrčela, měla ABKM a musela mít speciální mlíko.

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 15:54

Ahojky, nám to mala delala od soboty taky a v pondělí se přidal v noci kašel a rýma, takže nám tak začala nemoc, ale to nemusí být vas případ :kytka:

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 07.02.18 15:57
@Carolin14 píše:
Ahojky, nám to mala delala od soboty taky a v pondělí se přidal v noci kašel a rýma, takže nám tak začala nemoc, ale to nemusí být vas případ :kytka:

Chudacek a je ji lip. Ja jsem z toho zoufala… :nevim: treba to nic neni a plasim zbytecne, ale nelibi se mi to… uz jsem to natocila.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 07.02.18 16:13

Taky mně napadla nějaká viróza se zahleněním, má to teď dost lidí. Určitě zajdi k doktorce, ať ji zkontroluje i podle videa.

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 07.02.18 16:19

@ivunak hned zítra tam mám namířeno. Doufám, ze uz dr. na me nebude koukat jak na retarda. :nevim:

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 16:49

@chelsinka1988 byli jsme u doktora, 2,5h cekacka šílený, epidemie opravdu je. Naštěstí bez nálezu, ale musím oddávat, Mucosolvan a moc chudák nespinka, jak ji ten kašel budi :(.. každopádně nemusí to být tak u vas. Četla jsem tady diskuzi, ze nějaké miminka to mají, jak si neumí odkaslat atd. A prý to přejde až se naučí sedet :kytka: přejí, ať jste hlavně zdravý :srdce:

elibro
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 07.02.18 22:10

Mohla s tím začít kvůli rýmě a teď už to může být zlozvyk. Já jsem něco podobného měla jako dítě - ale starší, kolem 8, možná 10 let. Taky mě to „nutilo“ do takového odheknutí a začalo to normálně zahleněným krkem. Zbavovala jsem se toho dlouho, prostě zlozvyk:/

Tak kdyby tam zůstalo bez nálezu a zhoršení, tak by to něco takového být taky mohlo. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >