Miminko nevyhledava o

270
30.11.20 20:09

Miminko nevyhledava ocni kontakt

Ahoj maminky. Chtela bych se s Vami poradit o tom, ceho jsem si vsimla u sveho 6ti mesicniho miminka. Vsimla jsem si toho uz davno, ale neresila jsem to, protoze mi to nepripadalo dulezite. Zkratka miminko nechce udrzovat ocni kontakt. Kdyz lezi, tak to neni problem, kouka na me, pozoruje me jak povidam, kdyz pase konicky na podlozce, tak me neustale pozoruje, ale kdyz si ho dam pred sebe jakoby tvari v tvar, tak se na me ani za boha nepodiva a to muzu delat cokoliv, kouka vsude mozne, jen ne na me a to se treba smeje tomu jak se snazim ho zaujmout. Zda se Vam to v 6ti mesicich v poradku? Jinak je moc sikovny, k Dr jdu az skoro za mesic, tak bych byla moc rada za vase zkusenosti. Mozna to moc resim, jen me to ted zaclo znepokojovat :nevim: predem dekuji za odpovedi! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18176
30.11.20 20:27

Ono to bude asi tím, že dítě takhle na blízko nevidí a blbě se mu zaostřuje. Tak radši kouká jinam než na rozmazanej flek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
30.11.20 20:30

@Janli Joo ahaaa, to me vubec nenapadlo! Moc diky za odpoved :kytka: tak to jsem klidna :oops: ono je to na jednu stranu vtipny videt jak me ignoruje, na druhou stranu mi to prislo takovy zarazejici :nevim: tak aspon znam odpoved. Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
30.11.20 22:45

U nás to bylo podobné. Nevím už přesně měsíce, ale dlooouho se nedíval na nikoho, pak začal na mě a třeba dědu vzal na milost až posledního :lol: třeba si ani nějak extra nehrál s hračkama, taky jsem si říkala, jestli je ok a je, prostě jim přišel na chuť později. Já vždycky byla z něčeho nervózní a za tyden, ze dne na den, se to vždycky změnilo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
1.12.20 08:47

Ono to asi bude tak jak rika @Janli, dnes jsem vypozorovala, ze kdyz ho mam o trosku dal, tak hned zaostri a v pohode na me kouka :) jinak s tim dedeckem je to u nas podobny, malej ma obecne z chlapu trochu strach, smeje se na kazdyho, i na dedecky, ale na ne s takovym respektem, vzdycky je to krucek pred placem :mrgreen: tak dekuji za reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
1.12.20 09:28
@Staniii píše:
Ono to asi bude tak jak rika @Janli, dnes jsem vypozorovala, ze kdyz ho mam o trosku dal, tak hned zaostri a v pohode na me kouka :) jinak s tim dedeckem je to u nas podobny, malej ma obecne z chlapu trochu strach, smeje se na kazdyho, i na dedecky, ale na ne s takovym respektem, vzdycky je to krucek pred placem :mrgreen: tak dekuji za reakce :kytka:

Jee tak super :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
1.12.20 22:51

Úplně jste mi to připomněla, malá se na mě taky nikdy nechtěla podívat když jsem ji držela v náručí, bylo to zřídkakdy… Ani nevím kdy se to zlomilo… Teď má rok a kouká na mě pořád zblízka i z dálky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat