Miminko se v noci přetáčí

2.6.17 18:44

Miminko se v noci přetáčí

Ahoj, mam 5 měsíční dvojčata a začali se přetáčet na bříško a to tak, že neustále..uspavam je treba půl hodiny az hodinu, protože chtějí proste spát na boku a vždycky to dotočí až na bříško..celou tu dobu je neustálý křik..každé 2 hodiny chodí spát, už se to opravdu nedá vydržet..v noci se kvůli tomu, ze zničehonic začnou past koníky budí tak každých 20 minut..máte někdo nějaký fígl nebo radu, jak je alespoň na to spinkáni udržet v klidu? Očividně se sami nechtějí přetáčet a ja už začínám byt zralá na blázinec..jsem vděčna za každou radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7629
2.6.17 18:47

Existuje polohovaci polstar co zabrani v otaceni..snad tedy i v cr ;) ale myslim, ze jde koupit na wish.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
2.6.17 18:51

@Martinka654 jo je tam jmenuje se Baby pillow bude stat asi 80kc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 18:53

Podívám se, dekuji moc moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
2.6.17 18:54

@Martinka654 snad jsem pomohla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2079
2.6.17 18:56

Moje zkušenost (zrovna to přežívám s druhým) je, že tohle šílené období trvá tak 2-4 týdny, pak to bU´d v noce přestanou dělat, nebo potom nezvedají hlavu a spí dále na břiše. Takže další možnost je skusit to vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13210
2.6.17 20:05

V čem ti spí. Mě u mladšího na toto pomohlo dát ho do spacího pytle. Ale jsou děti, které se točí i v něm…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 20:12

@nozu ted jen leží v hnízdečku v bodyčku, je horko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
2.6.17 20:43

Oba kluci mi toto dělali mezi 3.-4.měsícem, zkrátka v době, kdy se už bez problému a neustále točili na břicho. Nepomohlo vůbec nic, až to, že přestali zvedat hlavu a zůstali spát na bříšku. Bylo to hrozný, co pul hodiny, to řvali, ale trvalo to vždy tak týden, jak jim jednou spadla hlava, od ty doby bylo po problému a spali skoro pořád na brisku. Za mě proste vydržet. Moc tě lituju, hrozný období a navíc dvakrát. Držím palce ať jde to rychle pryč :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
2.6.17 21:05

Já syny dávala do spacího pytle. Do roka jsem je spát na bříšku nenechávala. Bála jsem se syndromu náhlého úmrtí. V něm se přetočit nedokázali. Navíc je to potom, jak si na něj zvykli i zklidnilo. :palec: asi jak pochopili, že je to ze zad nepustí. Hodně štěstí a pevné nervy :hug: já už mám naštěstí kluky větší (2 a 1) a spí mi celou noc, ale ještě mám tohle období v živé paměti. :lol:

Příspěvek upraven 02.06.17 v 21:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
2.6.17 21:07

Je to období, které pomine, musí se naučit, že musí položit hlavičku. Mně dcera vždycky, když se něco nového naučila, blbla ze spaní. Lezla v postýlce, pak si stoupala, sedala… vždycky to byla otázka týdne, dvou, než se zklidnila a pak zas noci byly ok. Syn je stejně starý jako tvé děti a když mu bráním se přetočit na břicho, tak je úplně vzteklý. Tak když pase, dám mu dudlík a většinou tu hlavičku zaboří a spí dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 21:47

Ja mam rocni dvojcatka a toto obdobi u nas nebylo. Ale ted po precteni prispevků si uvedomuj, ze to mozna bylo tim, ze spavaly holky ve spacich pytlich. My nikdy se spanim problemy nemeli a tak si to nedovedu predstavit. A jeste dvakrat ????. Preji pevne nervy a at neco zabere nebo kdyz nezabere, at toto obdobi je co nejkratsi. Z vlastni zkusenosti vim, jak je to s dvojcatkama narocny, ikdyz se clovek v noci vklidu vyspi. Mrnouskum hodne zdravicka :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
2.6.17 21:52

Zsus ty pytle, ale mně se kluci úplně v pohodě točili i v pytlích, samo že jsem to zkoušela. Navíc řvali o to víc, protože jim překážely, ale za zkoušku nic nedáš, i kdyz v tomto vedru by mi deti v pytlich řvaly i na zadech 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2079
2.6.17 21:53

První se mi v pytli netočil, druhý jo. Jen asi tak o mesíc později než v bdělém stavu. Teď bude na pytle stejně teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
2.6.17 21:56

@tartaletka To je pravda, přesně jak rikas, treba to sedání byl podobnej blázinec, no u mladšího mě to teprve čeká, to si zase užiju, málem bych na to zapomněla :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama