Mimoděložní těhotenství 07(08)/2015

2124
12.8.15 22:26

Čekání na snažení po MT, ZT, SP 2015

Ahoj holky, 24.4.2015 jsem byla na revizi kvuli samovolneho potratu a 31.7.2015 jsem musela podstoupit laparoskopii z duvodu mimodelozniho tehotenstvi. Odstranili mi pritom i levy vejcovod. 12.8. kontrola na gynde a na levem vajecniku cysta. Mate nektera za sebou taky podobnou zkusenost? Kdy planujete pripadne dalsi tehotenstvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1799
7.9.15 21:36

@ndkv Já jsem mimoděložním těhotenstvím „začínala“ a také jsem přišla o jeden vejcovod. Tenkrát jsem si myslela, že jsem doživotně neplodná. Už je to ale pár let a od té doby mám doma tři krásné děti. Takže držím palečky, ať se zadaří. :kytka: Jeden vejcovod bohatě stačí, neboj :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2124
7.9.15 22:10

@pochoma Dekuji za podporu. Sice uz mam doma jednoho krasneho chlapecka, ale urcite chceme s manzelem jeste jedno ditko, a tak mam strach, aby se mimodelozni tehu opet neopakovalo a ja treba neprisla i o druhy vejcovod a mozneho dalsiho potomka. :( A po jak dlouhe dobe od MT jste to zkusili znova? Chci nechat probehnout 3 MS a opet se do toho pustit, ale v patek uz to bude od laparoskopie 6 tydnu a prvni MS stale nikde. :roll: Tak me to mrzi, ze se to vse stale natahuje a posunuje. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1799
8.9.15 07:57

@ndkv Když vidím na té fotce Vašeho nádherného chlapečka, tak mě napadá jenom jediné rozumné řešení v tvém případě. Nech dalšímu otěhotnění naprosto volný průběh a veškerou pozornost, energii a čas věnuj svému malému. Je to zlatíčko a určitě nezůstane jako jedináček, to se vsadím. A v jeho věku teď potřebuje tvoji veškerou pozornost, že? Jsem teď doma na MD s dvouletou princeznou, takže teď prožívám podobné období jako vy (Ani minuta oddechu, snad jen když malá po o usne :jazyk:).
Vůbec to není jednoduché období, ale ty v tom naštěstí nejsi sama. Máš přece svoji rodinu :andel:
Jo a menstruaci třeba ani nedostaneš. Já jsem jí po prvním porodu taky nedostala a byl z toho krásný chlapeček :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2124
8.9.15 08:34

@pochoma Mas pravdu. Samuelek me drzi hodne nad vodou. Nemit ho, tak bych se trapila mnohem vice. Ja to mela podobne. Po vysazeni HA jsem byla bez MS a hned po mesici se nam podarilo zadelat na maleho. Po porodu jsem ji taky nedostala a po cca 9m jsem musela na vyvolavacku. Po revizi MS taky nedosla, takze po 6 tydnech opet na vyvolavacku a ted mi Dr. rikal, ze kdyz po laparce zase nedojde, tak mam prijit na dalsi injekci, ale mam tentokrat pockat 8 tydnu. Ja tu MS ted potrebuju, at se telo zase procisti. Jinak bych to neresila a snazili bychom se opet bez ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama