Mimoděložní těhotenství a TT

Anonymní
24.9.20 17:01

Mimoděložní těhotenství a TT

Dobry den, mam na vas dotaz… Vim, ze je tu hodne temat, ale nikdo mi na nich na muj dotaz neodpovedel, tak to zkousim takto.

5.den mam zpozdenou MS, prvni TT jsem si delala v utery rano, kde byl slaby duch, nasledne jeste ten den odpoledne jsem si udelala dalsi, kde byla carka o neco vic viditelnejsi, ale dnes je ctvrtek a delala jsem si novy test z odpoledni moci (test: GSmama citlivost 10) a carka je stale slaba.
Zadne bolesti nemam, jen jsem vcera trosku spinila, ale dnes uz je vse v poradku. Prikladam i fotku. Myslite, ze by to mohlo byt mimodelozni tehotenstvi?

Dekuji za odpovedi :srdce:
Petra

Příspěvek upraven 24.09.20 v 17:04

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18689
24.9.20 17:02

A ptáš se na co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5201
24.9.20 17:04

Na 5 dní zpoždění je to hodně slaba čárka. Asi bych šla opakovaně na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:04

@Kriss Tina Dobry den, prispevek jsem opravila. Dekuji za upozorneni :)
Ma otazka je, zda se muze jedna o mimodelozni tehotenstvi, ci nikoli

• Citovat
  • Nahlásit
18689
24.9.20 17:10
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Dobry den, prispevek jsem opravila. Dekuji za upozorneni :)
Ma otazka je, zda se muze jedna o mimodelozni tehotenstvi, ci nikoli

To ti nikdo nerekne, musis ke svemu dr. Vis kdy přesně byla ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:12

@Kriss Tina ovulaci a ani plodne dny jsem si nikdy nehlidala. Popravde ani nepoznam, kdy ovulaci mam. Spali jsme spolu podle chuti, ne podle plodnych dnu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:13

@JancaS84 Myslite, ze kazda zena ma jinou hladinu hcg? :nevim: ale i ja si myslim, ze je to moc slabe, na pet dni zpozdeni ms. Nicmene zitra si zajdu k Dr.

• Citovat
  • Nahlásit
18689
24.9.20 17:18
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ovulaci a ani plodne dny jsem si nikdy nehlidala. Popravde ani nepoznam, kdy ovulaci mam. Spali jsme spolu podle chuti, ne podle plodnych dnu :nevim:

Když nevis kdy probehla ovulace, tak nevíš jak je těhotenství stare, klidne mohla byt chvilku pred terminem ms a tim padem bys nemela hned silnou carku. Testuj dal ob den hlavne stejnou značkou testu. Jo a testuj rano z prvni moči, neni zredena.

Příspěvek upraven 24.09.20 v 17:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
24.9.20 17:19

Zkusila bych CB digi test. Po 5 dnech zpoždění by to mělo jít vidět určitě víc, ale nevěš hlavu. Třeba jen byla ovulace pozdě a vše je v pořádku. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:21

@Petkaelik Dobre, dekuji za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2800
24.9.20 17:32
@Anonymní píše:
@JancaS84 Myslite, ze kazda zena ma jinou hladinu hcg? :nevim: ale i ja si myslim, ze je to moc slabe, na pet dni zpozdeni ms. Nicmene zitra si zajdu k Dr.

Pokud se cca týden testy nemění a čárka je plus minus stále stejne slabá, tak je to většinou biochemické a odejde se zpozdenou ms. Mimodelozni rozhodne není tak časté, ale vyloučené není. Ze dvou testu nemůžeš soudit, hlavně když je děláš různe. Proto se doporučuje ob den a z ranní moci. :roll: měla jsem týden nesilici - biochemko, pak krásne testy a stejne to bylo spatne a v 9tt potrat. Teď mám po týdnu zpoždění testovací čárku silnější než kontrolní a clearblue ukazuje 3+ takže dobrý. Uvidime co z toho bude teď. A to vše za poslední půl rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:39

@hospodki To je mi lito, ze jsi v 9tt potratila, nicmene kazda zena je jina, zejo. :)

• Citovat
  • Nahlásit
3165
24.9.20 18:27

Ja to mela tak, ze hezky silici testy - prosperujici tehu, pomalu silici test byl s nasledujicim potratem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
24.9.20 22:30
@Anonymní píše:
@hospodki To je mi lito, ze jsi v 9tt potratila, nicmene kazda zena je jina, zejo. :)

Tak kazda je jina. Ty se ptáš na mimodelozni. Pleti obecně, ze ze dvou testu nic nepoznas, mimodelozni je velmi nízká pravděpodobnost a pokud budeš mít týden stejne testy, tak bych se fakt neradovala. Je to zkušenost, jsou to informace ostatních…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
24.9.20 23:14

Podle mě je to hodně individuální, hodně holek tady psalo, že proste měli nižší hcg a sililo to pomalu, přitom bylo vše ok.
Někdo tu dokonce psal, ze i snad v 10tt měl negativní testy a to už měla pozvrzeno od doktora :nevim:
Každopádně já za sebou mimodelozni mám a po 4 dnech zpoždění ms jsem měla takové dvě dálnice, ze jsem zirala na test jak blázen a nenapadlo by mě, ze je něco špatně, takže já bych se na testy moc neupinala, to bych spis věřila víc, ze by to mohlo byt to biochemko.
Každopádně držím palce, ať je vše v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama