Mlezivo 10 dpo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29
8.10.21 21:06

Mlezivo 10dpo?

Ahojte, zkousime druhe mimi…Jen se zeptam. Jsem 10dpo a z prsu vymackavam kapicky „mleziva“. Muze to byt znak tehotenstvi? Mate s tim nektera zkusenosti? Pres tyden citim lehce podbrisek, trpim zacpou, jinak zadne jine urcite priznaky nepocituji, krom lehke unavy…Dekuji :wink:

Příspěvek upraven 08.10.21 v 21:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.10.21 21:10
@Jediti píše:
Ahojte, zkousime druhe mimi…Jen se zeptam. Jsem 10dpo a z prsu vymackavam kapicky „mleziva“. Muze to byt znak tehotenstvi? Mate s tim nektera zkusenosti? Dekuji :wink:

Mě v začátku těhotenství staré mléko naopak přestalo tvořit. :nevim: ale nemožné to asi není

• Citovat
  • Nahlásit
29
8.10.21 21:13
@Anonymní píše:
Mě v začátku těhotenství staré mléko naopak přestalo tvořit. :nevim: ale nemožné to asi není

Ted nevim jestli myslis mleko k prvnimu diteti. Ja mam doma 2 leteho, ktereho nekojim od 8 tydne 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
8.10.21 21:15

Mě gynekolog říkal (mimochodem po 3 těhotná) že vždy se dá něco vymáčknout když už máš jeden porod/kojení za sebou. U mě to sedí. Dceru jsem kojila 2mes. A ještě když jí byly 4roky a zmackla jsem prso tak kapka vylezla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
8.10.21 21:17

@Nuspik ahaaaa 😁 tak to jsem netusila, jsem zas o neco chytrejsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
8.10.21 21:49

@Jediti já jsem byla rok od odstavu a při druhém tehu jsem cca 10dpo-14dpo měla úplně mokrá trička jak mlezivo nebo mléko teklo 🙂 ale jinak ten rok po odstavu jsem dokázala vymáčknout ale na začátku těhu to bylo extra hodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
8.10.21 22:00

@Midliva takze mozne tehu to je… no uvidime, telo je kouzelnik :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu