MMS z IOS do Android

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stellanovim
Povídálka 18 příspěvků 19.07.18 10:15
MMS z IOS do Android.

Ahoj holky!
Mám menší dotaz ohledně posíláni MMS zpráv z IOS do Androidu. Potřebuji poslat 3 fotky, já mám Iphone, ale příjemce má Samsung. Když chci odeslat zprávu, tak mi to napíše: Chcete-lípou odeslat zprávu, musíte mít zapnutý iMessage. Přitom iMessage zapnutý mám. Už akát nevím, co dělat… :( Budu ráda za všechny rady. No jo takhle to zkončí, když chci něco udělat na mobilu :mrgreen:.

Reakce:

Irinka0210
Závislačka 4600 příspěvků 19.07.18 10:54

A nešlo by to poslat přes messenger nebo přes whatsapp? Posílám takhle běžně fotky, neb já mám IOS většina kolem Android

Vosma29
Kecalka 478 příspěvků 19.07.18 11:10

Souhlasím zbytečně platit za MMS

Stellanovim
Povídálka 18 příspěvků 20.07.18 23:27

@Vosma29 @Irinka0210 Dotyčný nemá ani jedno, nakonec jsem to přeposlala přes mamku :mrgreen: , ta whatsapp má.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >