Mobil do max 2500 Kč?

3079
6.4.16 10:50

Mobil do max 2500kč?

Chtěla bych mobil tak maximálně do 2500kč, klidně i méně. Nejsem moc na dotykové, ale asi je to dnes nejlepší.

Požadavky? Mimo volání a sms na focení, poslouchání hudby a podobně :) Appky nutně nepotřebuji, internet v mobilu využívat taky nebudu, takže opravdu stačí jen ten základ :)

Značka je mi docela jedno, jen ne Nokii - nějak jsem jim nikdy nepřišla na chuť :D

S čím jste spokojené? Je toho moc, že sama nevím, na co se zaměřit a tak. Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1110
6.4.16 11:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3079
6.4.16 11:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54341

No, pokud na tom nepotrebujes aplikace a internet a nejsi moc na dotykove, tak bych si s klidnym svědomím poridila tlacitkovy. Pokud porovnam svůj levny dotykovy se svým levnym tlacitkovym, tlacitkovy vítezi na plne care. Taky mam mobil na volani, esemesky, obcasné vyfocení neceho, budika a kalkulačku. Na ten dotykac jsem si nahrala par aplikaci a ono se to seka, pada to, tuhle to vyzadovalo komplet preinstalaci a prisla jsem o část dat, no asi jsem staromilec. Nenavrhovala bych ti to, kdybys nepsala, ze na dotykove nejsi a prakticky zadnou z jejich vyhod nechces využívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml

http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-leon-h320/

LG je super sama ho mám a nemůžu si ho vynachválit, taky nejsem moc na dotýkače..

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
54341
6.4.16 11:23

Jo, mam tohle, stal 1800 a když mi spadne na zem, jsem zcela v klidu:
http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-s5611/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3079
6.4.16 11:26
@ugluk píše:
Jo, mam tohle, stal 1800 a když mi spadne na zem, jsem zcela v klidu:
http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-s5611/

Ten mám a chci právě jiný. Od začátku mi občas blbne a to byl i na reklamaci. Mám ho už tak 4 roky asi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3079
6.4.16 11:28

@ugluk Právě tlačítka jsou fajn, ale dneska se mi už moc tlačítkových nelíbí, pač jich vlastně už ani moc není, no. Tak jsem si říkala, by bych přistoupila na změnu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54341
6.4.16 11:30

@Maty1989 abys nelitovala, nejsem v mém okolí sama, kdo se k tlačítkům ještě rád vrátil (i když se všeobecně tvrdí, že kdo je jednou poznal…). Ten můj Samsung vypadá moc pěkně, jednoduše, žádná historická cihla nebo telefon s megatlačítky pro důchodce. Jo, před pubertální mládeží asi jako ten důchodce působit budu, to je fakt, ale to bych asi i s dotykačem do 2500 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
6.4.16 11:31

Zkus mrknout například na mobil pohotovost a zadat tam své požadavky, ono ti toho vyjede spousty.. :) Jinak u mě z klasik vede Alcatel OneTouch 2012D za cca 1700, elegantní véčko, které mám jako služební mobil, občasné fotky, sms, mms, volání, má to i ten internet, SD kartu a poslouchat hudbu taky jde, ale nepoužívám pořídila jsem si zánovní dotykáč HTC a s ním taky spokojenost, ten byl asi za 2200.. Jinak já nokie taky moc nemusím, kor ty novější, ale taková kasika pro mě byla Nokia 230, držák, který máme doma jako náhradní telefon. Právě tlačítkový, přehledný, s rozšířenými funkcemi, ale není to žádný „smartfoun“ s miliardou apek, právě ta klasika :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3079
6.4.16 11:59

@ugluk I to se může stát :) Tenhle mobil už fakt ne. Nej pro mě byl viz foto. Měla jsem ho asi rok a dcerka ho ochutnávala, takže zkorodoval a bylo po něm a to i zvládl kratičkou plavbu v nočníku, ale to se nic nestalo :mrgreen: Mám ho stále schovaný, ale oprava by byla jako nový mobil, no :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54341
6.4.16 12:12

@Maty1989 ja se takhle napalila s LG, dvakrát v reklamaci a tri mesice po zaruce konec. Mama si loni poridila dotykac kolem 6 litru a po pul roce sla pokorne zpet do vecka :mrgreen: Nokii jsem nedobrovolne vyfasla jako sluzebni a jo, zvykla jsem si, hlavne jsou ty tlacitkove fakt odolne, dotykac padne na zem a je po skle, takze v praci jsem za tu historickou cihlu fakt vdecna, neb mi nekde lita furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14554
6.4.16 16:09

Ahoj, pokud ti nevadí, že bude asi o 300 dražší, tak Lenovo A2010, je teda trošku chytřejší, než potřebuješ, ale tak já ho klidně doporučím :) http://www.electroworld.cz/…-a2010-white?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
6.4.16 16:35

Můžu si dovolit přednášku, ovšem lehkou? Tlačítkové Nokie byly best, ale jen s prostředím S40 (http://sentiment.blog.mobilmania.cz/…o-series-40/), které bylo Nokií během těch let dotaženo k dokonalosti, pokud jde o intuitivnost ovládání. Já například dostal k Vánocům 2011 C2-01 a loni, nebo předloni si koupil ještě jednu, bazarovou do zásoby. Ta původní stále funguje, ale mezitím Nokia (nyní už Microsoft) ukončil výrobu všech Nokií S40, vyrábět bude jen vykastrovaná S30+ (Nokia 225/230), u které prý nejde nastavit ani vyzváněcí melodie u kontaktu, prostě prostředí je daleko osekanější, třeba jen přečtení SMS je na několik zmáčknutí.

Další věc je, že já mám v telefonu desítky SMS, ke kterým mám citový vztah a které už do nových Nokií nepřetáhnu. Navíc jsem na vozíku, nemám tak šikovnou motoriku, takže tlačítkové se mi i líp ovládají. Bohužel, dámy, at se nám to líbí nebo ne, tlačítkáče jsou na ústupu. A teď je otázka proč. Je to tím, že je výrobci přestávají vyrábět pro nízký zájem, anebo by zájem byl, ale pro výrobce to není lukrativní, protože na hloupých telefonech mají houby marže? Je to diktát lidí, nebo výrobců? Já osobně si myslím, že je zde pořád velká skupina lidí, a bude i nadále, pro které jsou hloupé tlačítkové telefony zajímavé (důchodci, první mobil pro děti, postižení, náhradní mobil, mobil do hospody, mobil jen na přijímání SMS internetového bankovnictví). A fakt nemyslím senior mobily s tlačítky velkými jako hrom, ale displejem jak na kalkulačce.

A to nemluvím o výdrži, která sice klesá i u tlačítkových (černobílé vydržely i týden bez nabíječky), ale pořád je zhruba dvoj- až trojnásobná oproti dotykovým bratříčkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54341
6.4.16 19:33

Nekde je tu diskuze, kdo ma vsecko hloupy telefon a je za nej rad, a neni nas v ni malo. Duchodci, predpokladam, zadni.
Zrovna jsem dorazila domu a tady muz, tak se ho ptam, proc se mu nemuzu cely den dovolat. Aha, mne to bylo divne, ja si do toho jenom stahnul nejakou novou aplikaci.
Vydrz je samozrejme dalsi vec, asi jsem vazne staromilec, ale vyzaduju od telefonu, abych ho nemusela dobijet obden, pri pouzivani netu denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat