Mobil pro 10leté dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11908
17.11.21 22:44

Mobil pro 10lete dítě

Budu kupovat nový mobil pro 10lete dítě. Zatím má jen starší, občas nefungující mobil. Jaký typ koupit? Jaky jste koupili vy? Stačí úplně nejlevnější? Vím, že mají spolužáci dražší mobily. Je něco, na co si dát pozor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71635
17.11.21 22:50

Bacha na Huaweie, nemají google ani jejich žádné aplikace. Jinak myslím, že je to fuk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11360
17.11.21 22:51

Já bych nejlevnější nekupovala. Sama mám zkušenost, že když jsem chtěla ušetřit a koupila levný, rozbil se daleko dřív, sekal se, odešla baterka… Dá se koupit kvalitní mobil i za docela solidní peníze. Navíc ty děti kolikrát na mobilu dělají daleko víc věcí, než mi dospělí. Ale taky záleží na tom, jaké je tvoje dítě. Je na něj spoleh? Dává si pozor na své věci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11360
17.11.21 22:51

@Lama Lama to není až tak úplně pravda, záleží na typu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11908
17.11.21 23:34
@Aduš8 píše:
Já bych nejlevnější nekupovala. Sama mám zkušenost, že když jsem chtěla ušetřit a koupila levný, rozbil se daleko dřív, sekal se, odešla baterka… Dá se koupit kvalitní mobil i za docela solidní peníze. Navíc ty děti kolikrát na mobilu dělají daleko víc věcí, než mi dospělí. Ale taky záleží na tom, jaké je tvoje dítě. Je na něj spoleh? Dává si pozor na své věci?
Úplně si nejsem jista. Je to přece jen draha věc. Vim, že se nějaké děti chlubily, že mají nejlepší mobil v rodině. To ale u nás opravdu nechci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
17.11.21 23:56

Ono je to asi úplně jedno, každý preferuje něco jinýho… co tak vím od dětí u nás v okolí, tak chtějí hlavně aby měl telefon kvalitní foťák a velký displej aby na něm mohli občas hrát nějakou hru, nebo koukat na videa na youtube… tvrzení, že některý děti maj nejlepší mobil v rodině bych nebrala úplně vážně, je dost možný, že si to jen myslí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11908
17.11.21 23:59
@Nickjmeno píše:
Ono je to asi úplně jedno, každý preferuje něco jinýho… co tak vím od dětí u nás v okolí, tak chtějí hlavně aby měl telefon kvalitní foťák a velký displej aby na něm mohli občas hrát nějakou hru, nebo koukat na videa na youtube… tvrzení, že některý děti maj nejlepší mobil v rodině bych nebrala úplně vážně, je dost možný, že si to jen myslí ;)

Vím, že je to pravda i od rodičů. Chápu, že pokud ostatní mají starší mobil, tak dítě má nejnovější mobil, tudíž nejlepší, protože nekoupili úplně nejlevnější. Hry určitě bude nějaké hrát, ale nemusí hrát pořád a mít staženych těch her hodně. Písničky na YouTube taky pojedou. Co je minimum, aby ten telefon měl? Neorientuju se v tom. Kamarádka teď nějaky kupovala, ale určitě lepší. Neřekla mi, kolik stál a ani typ, ani podle čeho vybirali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
18.11.21 00:29

Dnes když koupíš telefon trochu známější značky od těch 4 tisíc výš, tak už umí vše, co dítě potřebuje….
Co vím, tak teď si hodně chválí Xiaomi, Samsung…
Asi by bylo nejlepší zajít do prodejny a tam si říct své požadavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
18.11.21 02:37

Moje dcera vždycky podědila iPhone po někom z nás. Ale rozhodne byl vždycky alespoň 4 roky starý, protože náhradní dily, typu displej, bych kupovat u novějšího modelu nechtěla, a těm dětem proste občas vypadne z ruky.
Ale je pravda, ze ji je 11 let, dneska tam ma google učebnu, bakaláře a funguje už i do školy, takže zase úplně něco, co nepodporuje novější aktualizace Apod., začíná být nemyslitelné… Dřív to nevadilo, hlavně, že dala vědět, že je před školou. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
18.11.21 05:31

Moje 16 má Xiaomi za 3500 a zvládla na něm i většinu distanční výuky na gymplu. Ale prý teď trochu podražili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79492
18.11.21 06:23
@Aduš8 píše:
@Lama Lama to není až tak úplně pravda, záleží na typu.

To je fakt, ovsem pro nekoho, kdo tomu vůbec nerozumi, je bezpečnější vyhnout se vsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15449
18.11.21 06:25

Já jsem zrovna teď pomáhala vybírat mamce pro taťku mobil. Nechtěla úplně nejdražší, vzaly jsme Xiaomi radní 9c za 3500. Pokud nechceš investovat víc, tak toto by byla slušná volba. Dívej se, aby to mělo co největší operační paměť. U levných telefonů je často jen 2G a to je strašně málo. Ten mobil je pak pomalý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11908
18.11.21 06:46
@nozu píše:
Já jsem zrovna teď pomáhala vybírat mamce pro taťku mobil. Nechtěla úplně nejdražší, vzaly jsme Xiaomi radní 9c za 3500. Pokud nechceš investovat víc, tak toto by byla slušná volba. Dívej se, aby to mělo co největší operační paměť. U levných telefonů je často jen 2G a to je strašně málo. Ten mobil je pak pomalý.

Já se dívala na Xiaomi 9A. To je dostačující nebo tam je něco špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71635
18.11.21 06:50
@j.a.n.i1 píše:
To je fakt, ovsem pro nekoho, kdo tomu vůbec nerozumi, je bezpečnější vyhnout se vsem.

No, nehledě na to, že pokud bude vybírat podle ceny, tak ji tam spadnou právě ty, které jsou z tohoto důvodu nejlevnejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
18.11.21 07:33

U nás desetiletý dostane pod stromeček Samsung M12. Dostala jej i dcera před měsícem k narozeninám a myslím, že jim opět pár let vydrží. Též jsem dlouho vybírala a držela jsem se toho, že Samsungem nic nepokazím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat