Starší iPad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
13.11.21 09:03

Starší iPad

Přeji hezký den, chtěl bych si koupit starší iPad, protože mi přijde lepší než si nosit na přednášky notebook. Myslíte, že iPad Air nebo iPad Air 2 jsou už moc zastaralý? Děkuji předem za odpověď a snad to sem alespoň trochu patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
106
13.11.21 09:15

Ahoj.. zastarale to neni.. jen s casem odchazi baterka.. prip. jeji kapacita. Cili me vychazi jako lepsi reseni, nez vzit neco bez zaruky atd, nejaky splatkovy prodej.. tet pred Vanoci bude urcite nabidek plno a hlavne slevy na ne uplne nejnovejsi model.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14614
13.11.21 09:59

Ahoj, mám tuším právě iPad 2. Je 10 let starý, jsem asi jeho 3. majitelkou a je fajn. Ale používám ho jen na občasné přehrávání videí na youtube, příp. Netflix. Původně jsem ho chtěla kupovat jen kvůli aplikaci na cvičení abych nemusela na telefonu (menší obrazovka). Poté jsem zjistila, že aplikaci nepodporuje kvůli tomu, že je vlastně moc starý typ na tu aplikaci. Takže teď ho mám jen pro zábavu, na internet - brouzdání, je moc starý a hlavně se dost seká (ne vždy ale má časy kdy se seká neuvěřitelně a psát na něm je děs).

Být tebou spíš si vezmu novější typ na splátky, pokud na něj nemáš :nevim:

Ten můj stál 1400 Kč a na zábavu fajn, ale na učení a celkově prostě je už pomalý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat