Mobilizace a cvičení dle Mojžíšové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 20.02.10 15:52
mobilizace a cvičení dle .Mojžíšové

Mobilizace a cvičení dle. Mojžíšové
Holky chtěla bych se zeptat na nějakou rehabku či fyzioterapeutku co tohle toto dělá v Brně.

Na netu se mi toho moc nepodařilo najít a četla jsem ,že mobilizace hodně pomáhá i před IVF a IUI. Chtěla bych si to domluvit ,ale nemohu žádnou najít hledám to tu už dost dlouho.
Děkuji za případné kontakty.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 20.02.10 16:50

Centrum léčebné rehabilitace Bobrovská Martina Viniční 235 628 00 Brno 728384020

FN Brno - PRM Roztočilová Simona Obilní trh 11 625 00 Brno 532238295

FN Brno - PRM Vincourová Dana Obilní trh 11 625 00 Brno 532238295

Poliklinika, rehab.odd. Kremlová Ludmila U Pošty 14 625 00 Brno 25 544502211

Je to z těchto stránek: http://www.volny.cz/…s/seznam.htm … takže to už možná znáš?

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 20.02.10 16:56

Bohunko díky už se mi také něcopodařilo po moc hodinách najít na netu .

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 20.02.10 20:27

ja muzu mojzisku jen doporucit, chodila jsem pred ivf a prvni se podarilo

Handah
Kelišová 7094 příspěvků 20.02.10 20:44

Ahoj,
mám skvělou zkušenost s touto paní:
http://www.hanavolejnikova.cz/o-mne
Je to přímo jedna z mála žaček p. Mojžíšové a odcházela jsem od ní vždy jako znovuzrozená 8-)

Akorát jestli jsem se správně dívala, nemá na stránkách telefon, tak v případě zájmu písni SZ, zkusím jej někde vyhrabat :wink:
A má dlouhé objednací lhůty, ale určitě by poradila i někoho jiného dobrého pod svým „patronátem“ :wink:

730103
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.10 22:20
Mojžíšová

Ahoj já jsem právě začala chodit na rehabku na cviky dle Mojžíšové na Josefskou do R+RC.Lucka

loka
Neúnavná pisatelka 18551 příspěvků 07.12.10 20:44

Ahoj, zajímalo by mě zda je pravda že cvičení trvá dohromady 3 měsíce a je nevhodné ba přímo zakázané při něm otěhotnět? Mám zdr problémy já i přítel, tak už přemýšlím nad vším. díky

andyriel
Nováček 2 příspěvky 07.12.10 21:27
Mojžíšová

Cvičeni by mělo trvat nejméně půl roku,ale je to hrozně individuální…nej­lepší je cvičit pořád:-)…jinak co se týče toho otěhotnění..není zakázáno otěhotnět,ale je lepší min. 3 měsíce počkat a pak se o to pokoušet…nebo i dříve,ale člověk musí být srovnaný (nesmí docházet opakovaně k SIblokádě,blokádě žeber aj.)je to trošku složitější…

sarusinka
Kecalka 249 příspěvků 29.03.11 12:00
žádanka na Mojžíšovou

Ahojky holky,
obnovuji toto téma, protože mám otázku.
Gynekolog neprotestuje mi napsat žádanku na Mojžíšovou, aby mi to proplatila pojišťovna, ale neví co do žádanky má napsat :-D
a chci se zeptat, zda máte zkušenost s někým z Prahy, kdo to na pojišťovnu dělá.
Díky :-) :mavam:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 29.03.11 12:12

ja bych se zeptala primo toho, kam budes chodit, co tam ma byt napsano
chodila jsem do arthro.cz je to kousek od toho noveho soudniho komplexu

sarusinka
Kecalka 249 příspěvků 29.03.11 12:53

díky, zkusila jsem tam napsat email, co by tam chtěli mít napsáno.
Jde mi hlavně o tu mobilizaci. Mám docela skoliózu, tak by mi to pomohlo třeba i na nepravidelnou menstruaci. Nejsem si jistá, jestli všechny centra, který tohle nabízejí, jenom necvičí.
a Ty jsi to taky měla na žádanku, takže Ti to platila pojišťovna? :think:

kohoutak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.11 17:26

Ahoj, byla jsem si pro žádanku před týdnem a dr. mi tam napsala jenom „cvičení podle Mojžíšové“

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 29.03.11 20:48

Sarusinko, taky jsem chodila do Arthrocentra a žádanku jsem neměla, nic jsem neplatila. Fyzioterapeutka mě naučila cviky, potom mně celou zmobilizovala včetně kostrče (a poté jsem ihned otěhotněla :wink: ).

Winki
Povídálka 30 příspěvků 03.08.11 12:21

A jak probíhá ta mobilizace? SEstra nemůže otěhotnět, prý to pomůže. Nebolí to? Kolik to stojí? Prosím jakékoliv detaily :)

AndreaStef
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 22:32

Mobilizace kostrče probíhá přes konečník,jínak když se dělá mobilizase SI kloubu či žeber,tak to nebolí…je to šetrná technika,která se dostává až ke kloubům, které mohou být zablokovány…člověk to někdy ani nepociťuje,nepozná to…někdy se to může projevovat bolesti kolem kloubu či vzdáleně..je to těžké popsat..cena se pohybuje kolem 500Kč,ale dá se to nějak udělat na pojišťovnu…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >