Modní salon Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Suzane
Povídálka 26 příspěvků 13.12.16 09:27
Modní salon Praha

Všechny Vás zdravím a prosím o pomocnou radu - Mám jít v lednu 2017 na společenský večer, kde je předepsán dress code - Black tie. Moc ráda bych si nechala ušít nějaké pěkné šaty, vhodné na tuto příležitost. Jsem totálně NEkonfekční velikost.
Mohl by jste mi někdo poradit, kde v Praze nebo vlastně kdekoliv seženu takový salon, kde mi šaty bud ušijí nebo se dají i koupit ve větší velikosti?
Představovala bych si, že by to měl být salon, kde mi také poradí s výběrem doplňků, bot, popř. účesem a líčením.
Děkuji za Vaše rady :mavam:

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 13.12.16 10:21

Hrozně dobrou zkušenost mám s Nuancí - je to sice primárně svatební salon, ale mají i společenské šaty, které se dají půjčit nebo i koupit (šaty ze starších kolekcí si už můžou dovolit i obyčejní smrtelníci). Nekonfekční velikost tam nevadí - pokud šaty nesedí, upraví je na míru. Jen nevím, co si představit pod větší velikostí - tuším, že asi do 48 by to neměl být problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >