Šperky, nosíte je, líbí se vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 5 inzerátů 11.12.16 21:29
šperky ? :)

Ahojky, chci se zeptat jestli nosíte šperky, kolik a jaký materiál máte nejraději? Popřípadě třeba z jakého materiálu máte snubní prstýnky a tak? Já jsem strašný závislák šperků nejvíce stříbra, miluji je a nemužu bez nich být mám jich na sobě několik, tak se chci zeptat jestli je tu taky někdo takový? Kolik třeba vlastníte šperků? Nosí i vaši muži šperky? Líbí se vám to? Do jaké míry? Prostě taková menší diskuze o šperkách :) děkuji

Příspěvek upraven 11.12.16 v 21:52

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 11.12.16 21:35

Já nosím permanentně prstýnek od rodičů, který jsem dostlala k 18. narozeninám, je velmi decentní z bílého zlata. Naušnice jsem nosila od dětství, poslední tři čtyři roky jsem je nějak nesnesla mít delší dobu v uchu, tak jsem je vyndavala a teď nenosím téměř vůbec, což mě štve, naušnice se mi na ženských líbí.

Dál nosím každý den hodinky, těch mám víc a měním, jak se mi to hodí.
Od přítele pak mám krásné naušnice, které nosím jen na speciální příležitosti.
Když jsem byla mladší, nosila jsem šperků poměrně hodně, několik prstýnků, řetízek, náramek, naušnice… postupně jsem to začala odkládat, ani nevím proč.
Bižuterii moc nemusím, mám akorát pár párů naušnic a nějaké náramky - korálky.
Přítel žádné šperky nenosí a jsem ráda, u chlapů se mi to vůbec nelíbí. Jediné na co se těším, až bude nosit na ruce náš snubák :srdce:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 11.12.16 21:36

Miluju sperky. Ale asi jich nemam takovy kvanta, co popisujes :-) spis decentneji. Nosim nausnice a kdyz nekam jdu, naramek a prsteny nebo nahrdelnik. Nikdy nemam vse najednou. No a material… nejvic asi chirurgicka ocel. Mam i kozene naramky, mam bile i zlute zlato a bizuterii. Nejvic ta ocel. Pritel sperky nosi taky, ale nijak to nestrida. Ma porad ty same :-) no a kupuju si je povetsinou sama, kdyz si chci udelat radost. Na rodicaku to neni moc casto :-D

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 11.12.16 21:37

Já osobně nosím nejradši bižuterii, protože ráda hodně střídám a tohle si můžu bez výčitek kupovat pořád a nemusím řešit nadměrnou zátěž rozpočtu :D největší závislák jsem na naušnicích. Jinak mám ale ráda od všeho něco, líbí se mi jak stříbro, tak zlato.
Přítel nosí prsten z chirurgické oceli, celokovové hodinky (nenávidím kožené pásky) a čas od času řetízek

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 11.12.16 21:39

Mas tam dvakrat vslove sperky vypadle pismenko, zedituj si to, at se sem nekdo neprijde bavit o sprckach :mavam:

Jinak sperky miluju, syslim cely zivot, milovala jsem stras a taky secesni sperky… co jsou deti /pres 7 let/, tak nenosim :( Hned prvni syn me odnaucil - stacilo parkrat zatahat za nausnice, pri kojeni tahat za retizek, s prstynkama se zasblbe x krat denne myje zadecek atd atd… Ted uz jsou vsichni jakz takz velci a mohla bych sperky zas nosit - a uz jsem na to stara :mrgreen:

Uz tak neco decentniho spis… na mladych holkach jsou sperky krasne, tak je noste, dokud jste krasne mlade :mrgreen:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:39

Mám hodně korálkových šitých šperků, jsou to luxusní kousky rozhodně to nevypadá jak navlékané od dětí (tuhle domněnku už pár lidí mělo), pak docela dost zlatých věcí (bílé i žluté), většinou to dostávám k něčemu, jako vzpomínku. Nejčastěji nosím prsten, který mám za přijetí na jednu školu.
Většinou mám na sobě prsten a naušnice, spoustu stříbra z dřívějška jsem rozdala :) Nebo si to doma šudlím ve šperkovnici. A pokud jsem utahaná, nestíhám tak na sebe nedám nic, dokonce se ani nenamaluju a vyrazím nahastrošená, že by jeden zíral.
Každopdáně poslední dobou pokukuji po brožích, protože mám ráda jednobarevné věci a chce to trošku oživit.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 11.12.16 21:41

Já nosím jen snubák a náušnice ;)

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 21:44

Vždy mám na sobě náušnice, někdy zlaté či stříbrné a někdy obyčejná bižu. Dále dva prstýnky, jeden z bílého zlata s kamenem od přítele a druhý stříbrný, který jsem dostala od ex. Prstýnky nikdy nesundavám. Podle oblečení sladím řetízky s přívěsky či korálky. Jestli se do šperků dá počítat i piercing, tak permanentně mám v pupíku.
Přítel nosí na krku na šňůrce z chirurgické oceli psí známku, jak já tomu říkám. Jinak nic.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 11.12.16 21:48

Stříbro a bílé zlato. :srdce: Na krku nic momentálně nenosím, neb vše mi strhává moje mimi. Náušnice si beru jen ven, doma ze stejného důvodu nenosím. Pořád nosím jen snubák z bílého zlata a stříbrný prsten.

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 21:48

Já mam šperky ve sperkovnici. Na prstech nosí dlouha léta prstynky z lasky( od mamky, manžela a sestry), ty sundavam jen v nemocnicích, jinak nikdy. Kdysi jsem si potrpela na retizky a nausnice, ale jak mam deti, tak jsem od toho ustoupila. Porad mi za to tahali až jsem s toho byla nervozni, tak jsem je přestala nosit. Nedávno jsem po dlouhý době nasadila nausnice :lol: Asi po deseti letech…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 5 inzerátů 11.12.16 21:54
@majdula1 píše:
Mas tam dvakrat vslove sperky vypadle pismenko, zedituj si to, at se sem nekdo neprijde bavit o sprckach :mavam:
Jinak sperky miluju, syslim cely zivot, milovala jsem stras a taky secesni sperky… co jsou deti /pres 7 let/, tak nenosim :( Hned prvni syn me odnaucil - stacilo parkrat zatahat za nausnice, pri kojeni tahat za retizek, s prstynkama se zasblbe x krat denne myje zadecek atd atd… Ted uz jsou vsichni jakz takz velci a mohla bych sperky zas nosit - a uz jsem na to stara :mrgreen:Uz tak neco decentniho spis… na mladych holkach jsou sperky krasne, tak je noste, dokud jste krasne mlade :mrgreen:

Děkuji, hotovo :D :D

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:54

Osobně miluji takové ty kroucené řetízko-náhrdelníky, ale vždycky mi to kudlalo vlasy, tak to beru jednou za půl roku.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:58
@onajeblond píše:
Ahojky, chci se zeptat jestli nosíte šperky, kolik a jaký materiál máte nejraději? Popřípadě třeba z jakého materiálu máte snubní prstýnky a tak? Já jsem strašný závislák šperků nejvíce stříbra, miluji je a nemužu bez nich být mám jich na sobě několik, tak se chci zeptat jestli je tu taky někdo takový? Kolik třeba vlastníte šperků? Nosí i vaši muži šperky? Líbí se vám to? Do jaké míry? Prostě taková menší diskuze o šperkách :) děkujiPříspěvek upraven 11.12.16 v 21:52

nosim jedine zlute zlato resp cela nase rodina ;)

IvaB
Kelišová 6179 příspěvků 28 inzerátů 11.12.16 22:05

Nenosím vůbec nic. Manžel nosí snubák.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 22:06
@IvaB píše:
Nenosím vůbec nic. Manžel nosí snubák.

A ty nenosíš snubák? proč?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >