Šperky, nosíte je, líbí se vám?

Napsat příspěvek
10638
19.1.18 19:50

@Borůvka1990 :lol: Tak a problém je vyřešen :mrgreen: Ne vážně, když tak to vyzkoušej, za to nic nedáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
19.1.18 19:52

Pasta na zuby a kartáček.
Joa ještě mám ze zlatnictví za dvacku takový hadřík, podobný jako bývá na brýle, a to je lesk jak blesk. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.18 19:54
@NikysekR píše:
@Borůvka1990 :lol: Tak a problém je vyřešen :mrgreen: Ne vážně, když tak to vyzkoušej, za to nic nedáš ;)

To si piš že vyzkouším, mám zásoby hrubé mořské sole na pečivo, který peču dvakrát do roka :lol: Takže jí aspoň využiju. Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.18 19:55
@Huk píše:
Joa ještě mám ze zlatnictví za dvacku takový hadřík, podobný jako bývá na brýle, a to je lesk jak blesk. :mrgreen:

Ten hadřík asi koupím, docela si ho chválí. Ale pasta mi kdysi taky nefungovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
19.1.18 19:57
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42706
19.1.18 21:22
@Huk píše:
Joa ještě mám ze zlatnictví za dvacku takový hadřík, podobný jako bývá na brýle, a to je lesk jak blesk. :mrgreen:

záleží na povrchové úpravě šperku, některé tohle dokáže poškodit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
20.1.18 06:25
@Moise píše:
záleží na povrchové úpravě šperku, některé tohle dokáže poškodit :think:

Vidíš, to jsem nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4742
20.1.18 08:42

V Lidlu mají hadřík na čištění stříbra (ale myslím, že jen když mají tu akci s úklidovými prostředky). Vyčistí pěkně i zašlé stříbro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
19.2.18 13:25

Šperků moc nemám a co mám, moc nenosím. Ale když už, tak spíš zlato a jemné šperky. Teď si brousím zuby na jedny dražší náušnice, jen nevím, kdy je unosím :D
Obecně spíš kupuji bižuterii… ráda to střídám, hlavně velké náušnice, náhrdelníky.. beru to spíš jako trendovou záležitost, takže když se mi to po roce opotřebí, nevadí mi to.
Jinak jsem zamilovaná do vintage šperků… obdivuji obchůdky, kde mají drahé a starožitné kousky, ale tolik peněz na briliantový prsten asi mít nikdy nebudu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
29.4.18 12:33

Tak já sem úchyl na hodinky :mrgreen: Teď už se krotím ale dřív sem si koupila i troje za měsíc. Chlap na to není ten nosí jen snubák a hodinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
29.4.18 20:41

Ahoj, davam typ na originalni sperky, nedavno jsem je objevila https://www.dandylion.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23959
30.4.18 19:16

Já nosím snubák a zlaté náušnice s bílým kamínkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
5.2.20 09:31

Já dřív nosila vše možné, ke každému outfitu jiný doplněk. Ale přestalo mě to bavit, takže na ruce nosím zlatý zásnubní prstýnek s velkým kamenem, plus k němu přibude obyč kroužek z bílého zlata, v uších obvykle větší zlaté kruhy, občas Swarovski, takové ty větší kamínky, co trochu visí od ucha (super popis :mrgreen: ). Na ruce někdy hodinky - buď normální (většinou obyčejné typu Zara apod.) nebo černé/rose iWatch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama