Rostlinný tuk Penny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciferda
Extra třída :D 10835 příspěvků 4 inzeráty 12.12.16 10:09
Rostlinný tuk penny

Ahoj emimiňačky a emimiňáci.
Několik let v Penny nakupuji rostlinný tuk na pečení který neobsahuje mléko. Vlastně neobsahoval, protože teď obsahuje syrovátku a celkově je jiné složení.
Vzhledem k tomu, že mám na mléko alergii, a bezmléčný tuk mi došel, mě to naštvalo.
Jak je možné, že rostlinný tuk může obsahovat živočišnou složku?
A jakto, že změnu receptury nikde neuvádí?
To je zákazník braný opravdu jako ovce co nemusí nic vědět?

Volala jsem na infolinku a paní, mimochodem také s alergií, byla překvapená. Netušila, změnu receptury.

Reakce:

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 12.12.16 10:19

Ahojky :D Co na to říct jsou to s. v.i. n.ě!!!Dělají co se ji zalíbí :zed: :zed: :think: Je to blbý já mám taky potravinové alergie naštěstí mléko mužu :) Ale taky s tím mám v obchodech problém pořád koumám složení a o restauracích ani nemluvě :( Předem se informujete zda v tom jídle není to a to a pak vám to donesou s chutí se člověk do toho pustí a než dojí tak je na cestě do nemocnice…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 12.12.16 10:20

@Luciferda To je normální. Je potřeba čas od času přečíst etiketu - u všeho. Jestli chceš náhradu, bez mléka je např. Stella. ;)

Luciferda
Extra třída :D 10835 příspěvků 4 inzeráty 12.12.16 17:47

Stellu u nás mají s máslovou příchutí… tam si nejsem jistá složením ;-) i když nepíšou nic o mléku. Ale hlavně má chuťový ocásek… no budu si muset zvyknout.

A restaurace je kapitola… už mi dali všechno možné, včetně sýra v jídle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >