Mohou být neštovice takhle malé?

18.3.25 20:07

Mohou být neštovice takhle malé?

Zdravím, myslíte, že to jsou neštovice?
V kontaktu jsme byli přes 3 týdny. Třetí den dceři vyskakuje vyrážka. Na zadku a břiše. Prvně to vypadalo jako kopřivka, pak potnicky. Ale ráno to třeba skoro nemá, odpoledne to vyskace. Přijde mi to takové maličké na neštovice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.3.25 21:15

Neštovice nemění velikost ráno a večer…

  • Citovat
  • Upravit
45740
18.3.25 21:39

Jestli se to ztrácí tak to nestovice stoprocentně nejsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
19.3.25 07:04

To nebudou neštovice. Ty začínají obvykle jednou hlavní velkou neštovicí v oblasti hlavy nebo horního hrudníku, která se zvětší, praskne a zaschne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
314
19.3.25 08:59

Obě děti měly neštovice zároveň a každý trochu jiné vyrážky a úplně jiný průběh. Takže je to opravdu hodně individuální.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.3.25 12:35

Jsou to prosím neštovice?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.25 16:13

@Klariiiska u nás tak vypadaly.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek