Moje dítě mě nesnáší

agataxoxo
1.7.13 10:21

moje dítě mě nesnáší

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli existuje nějaký způsob aby mě moje dítě mělo rádo. Mám půlroční dceru a ta mě nesnáší. Vždycky když ji vemu do náručí nechce u mě být a chce jít za tátou.
Já si myslím že důvod proč mě nesnáší je ten že jsem na ni neměla v poslední době čas kvůli maturitě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14725
1.7.13 10:23

Venuj se ji ne… Spis se te boji, ze s ni nejsi casto. Laska a pece tvori lasku ne? Davaj ji to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
agataxoxo
1.7.13 10:26
@Anonymní píše:
Venuj se ji ne… Spis se te boji, ze s ni nejsi casto. Laska a pece tvori lasku ne? Davaj ji to?

snažím se jí věnovat

• Citovat
  • Nahlásit
12505
1.7.13 10:30

Miluje tě neboj :srdce:
Děti mají takový období

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
1.7.13 10:30

Ahoj, já si taky myslím, že to je tím, že jsi s ní teď třeba byla málo..
Když už teď máš po maturitě, tak najedeš určitě na normální režim matky a ono se to poddá samo, neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
1.7.13 10:31

A jak to bylo před tím? To tě nesnáší už od začátku? Já si to moc neumím teda představit, já mám syna a ten nechce pomalu k nikomu jinému než ke mě a je mu taky půl roku. I když si hraje, tak mě na mě musí vidět, jinak dlouho nevydrží :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
agataxoxo
1.7.13 10:35

@Lejaa snad to bude okay, ale já jdu po prázdninách na vejšku tak se bojím aby to nebylo horší.
@Adriana O od začátku mě nesnáši. nesnáší mě 3 měsíce, protože jsem se pořád učila a na ni jsem neměla čas a vůbec jsem se jí moc nevěnovala, takže byla se svým otcem

• Citovat
  • Nahlásit
2454
1.7.13 10:36
@agataxoxo píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli existuje nějaký způsob aby mě moje dítě mělo rádo. Mám půlroční dceru a ta mě nesnáší. Vždycky když ji vemu do náručí nechce u mě být a chce jít za tátou.
Já si myslím že důvod proč mě nesnáší je ten že jsem na ni neměla v poslední době čas kvůli maturitě.

Půlroční dítě neví, co je nesnášet a milovat, je to ještě mimino, zvířátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
1.7.13 10:37

@agataxoxo Ne,že tě nesnáší tak to vůbec není, jen tě ted moc neviděla, zvykla si na tátu..
Jsi hlavně máma, takže i při studiu a práci se jí věnuj co to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
1.7.13 10:42

@agataxoxo Tak já si myslím, že jsis sama odpověděla :nevim: Říkáš, že to začlo, když jsi se začla učit na maturu, takže to bude tím, že si se jí nevěnovala a ona víc přilnula k otci :nevim: Holt, dětem se musíš víc věnovat. jasně, dodělání vzdělání je fajn, ale uvědom si, že máš dcerku, která tě potřebuje, takže všeho s mírou a ne na úkor mrňouse :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24467
1.7.13 10:53

Děti mají taková období, chvíli „nesnáší“ tátu, chvíli mámu, u nás je teď v nepřízni až donedávna milovaný dědeček…
Je to zaprvé věkem, a za druhé tím, kdo s ním jak dlouho je. Takže jestli se polovinu jeho věku o něj staral především tatínek, tak je to jasné (často půlroční děti nechtějí k tatínkovi-je s nimi málo, na rozdíl od 24h denně maminky).

Jinak je to, jak psaly už holky přede mnou, musíš si trošku porovnat priority, škola je jistě důležitá, ale zase by si jí neměla dávat přednost před dítkem. Takže se učit, když prcek spí, ale když je vzhůru, tak se mu věnovat na max.
Jinak se může stát, že se vaše role doma s mužem obrátí…což není vysloveně špatné, ale aby si s tím počítala. V „běžných“ rodinách je u malých dětí prostě často tatínek ten pán, co přijde z práce na večeři a dítko vidí v týdnu 20 minut před spinkáním. Pak samozřejmě trvá déle, než se ten vztah vytvoří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aty
7700
1.7.13 10:55

Ono se to poddá, asi bych být tebou s dcerou praktikovala večerní rituál, pokud jinak nebudeš mít čas, tak toto by mohla být vaše chvilka, třeba hodinu, mohly byste se spolu koupat ve vaně, pak masáž, pusinky, pohádka, lehnout si s ní na chvíli do postýlky po večeři. Určitě to bude na obnovení stačit a komunikaci začni, třeba lehkým lechtáním (-: děti mají lechtání rády

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
1.7.13 10:58

@agataxoxo podle popisu bych teda neřekla, že tě nesnáší, jen jsou u vás momentálně asi obráceny ty role, děti mají období, kdy chcou jen maminku a i u tatínka pláčou, chcou jen toho, na koho jsou nejvíc zvyklí - no a u vás je to naopak, u vás je to tatínek… není to žádná hrůza, když se jí budeš věnovat, zase to přejde, ale pokud s ní všeobecně bude bývat hlavně tatínek a ty budeš většinu času pryč, tak to u vás asi bude trochu naopak - ale to neznamená, že tě nesnáší nebo nemá ráda, jen k tobě bude mít takový vztah, jako má většina dětí k tatínkům…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
1.7.13 11:06

@agataxoxo já si nemylsím, že tě nesnáší, to je hloupost, jen není na tebe zvyklý…VŠ budeš dělat dálkově nebo prezenčně? Já bych ji ještě zvážila, tu školu :-) Ted t malá potřebuje a VŠ si můžeš dodělat prostě později, až její potřeba mámy nebude tak akutní :nevim: Až s ní budeš víc, změní se to. Netlač na ni a dej jí čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
agataxoxo
1.7.13 11:09

@Kalla1412 já jsem to chtěla dálkově, ale matka mi řekla že dálkově teda NE. Já chci jít totiž na zdrávku. Tak já se zkusím zeptat ředitele té školy jestli bych mohla nastoupit o rok pozdějc. Tak snad to bude s malou OKAY :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat