Divný pocit mokra v 15 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarrule
Povídálka 14 příspěvků 26.03.18 11:49
Mokro v 15tt

Ahoj mam dotaz. sem 15tt. Od vcera mam jakoby divny pocit ze sem porad vlhka, mokra. Vcera sem byla u znamych na oslave a byla sem fakr uplne mokra ze bych mohla kalhotky zdimat. Dneska.spis jen takovy pocit vlhkosti ve vagine a trosku na intimce. Za cca 10 minut sem sla i 3 x curat a fakt jak dost ale v rozmezi od 8 do 11:30 sem vypila kafe, caj, dve deci limci a snedla sem celou salatovku :oops:. Myslite ze to je ok nebo by to mohl byt odtok plodovky, toho se strasne desim :(. V patek sem byla.na kontrole protoze mivam bolesti v podbrisku a vse naprosto v poradku. Potrebuji hlavne uklidnit. Doktor ma dovcu, nemocnice daleko a lekarna je tu jen dr max a tam testy na plodovku tezko budou mit.

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 26.03.18 11:52

No já bych na tvém místě neřešila, že je nemocnice daleko… A nechci kecat, ale mám pocit, že v lékárně by ten test mohli mít taky. Nebo jsem někde snad četla, že plodovka by měla mít vyšší pH, tak jako nouzovku pH papirky, ty tam nebo v nějaké drogerie budou mít skoro určitě.

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 11:58

@Sarrule asi bych neřešila vzdálenost nemocnice - dr má nějaký zástup, ne? pokud ne, tak KO ve špitálu.. může být výtok, nemusí, ale na dálku Ti to nikdo neřekne :think:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 26.03.18 12:00
@Kamkam píše:
No já bych na tvém místě neřešila, že je nemocnice daleko… A nechci kecat, ale mám pocit, že v lékárně by ten test mohli mít taky. Nebo jsem někde snad četla, že plodovka by měla mít vyšší pH, tak jako nouzovku pH papirky, ty tam nebo v nějaké drogerie budou mít skoro určitě.

Tak test v lékárně asi fakt ne, to pH by teoreticky šlo, výtok by měl být kyselejší, plodovka cca neutrální). Jako nemusí to nic být. Tak jestli to nejde do té nemocnice, tak aspoň to pH. A vím, že jsi chtěla uklidnit, ale k čemu ti to bude, kdyby to nejdejbůh opravdu byla plodovka… Fakt tě nechci strašit, ale já bych se tam prostě nějak dopravila za každou cenu.

vaks
Kecalka 120 příspěvků 26.03.18 12:16

Taky jsem kolem toho 15tt měla pořád mokro, kolikrát jsem jen tak vklidu stále a lup-čůrky až po stehnech…v mém případě to byl ale výtok(mléčné barvy)..ale s Dr.jsrm to taky řešila, na ko jela, takže určitě to nepodceňuj!

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 26.03.18 12:25

Určitě jed do nemocnice. To množství, co popisuješ, je docela velké. Muze to byt jen výtok, ale taky nemusí. Zbytecne si pak vyčítat zanedbání ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 26.03.18 12:34

@Sarrule Jeď do nemocnice, tam poznají hned, jestli to je nebo není plodovka. Jiná rada není. Měla jsem taky trochu víc vlhké kalhotky a plodovka to byla…

Anonymní  26.03.18 12:42

Urcite jed na nic necekej. Ja to takhle podcenila a porodila jsem v 31tt

barca0140
Závislačka 2918 příspěvků 26.03.18 14:59

Take bych jela nebo alespon zkusila tu lekarnu. V 16tt jsem take citila male vlhko, ale ne extra moc, rikala jsem si proste vytok, chodila jsem casteji mocit, ale pripisovala jsem to zvetsujici se deloze a plodu. Nemela jsem zadne potize, bolesti, proste nic.Sla jsem na kontrolu a gynekolog mi oznamil, ze dle UZ nemam zadnou plodovou vodu, ze mi musela odtect.Tim vas nechci strasit, ale muze i nemusi to nic znamenat a to vam rekne pouze lekar.. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Ježíš byl blázen, říká Curry. 5 faktů o rapujícím knězi ze svatby Harryho s Meghan

Svatba prince Harryho a jeho americké lásky Meghan Markle je za námi.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama