Monitor dechu - jaký je rozdíl

Twitter
23.3.17 17:45

Monitor dechu jaký je rozdíl

Ahoj maminky, potřebuji pořídit monitor dechu. U děcek jsme měli Nany a teď uvažuju o Hisence Monitor dechu Babysense 1. Je o 400kč levnější než Nany. Je v nich nějaký rozdíl? Třeba délka podložky atd.? Chceme teda jen s jednou podložkou. Ne ty se dvěma.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
23.3.17 17:52

Vyzkoušela jsem oba a Babysense se absolutně s Nanny nedá srovnat. Mnohem větší citlivost, spolehlivost, provedení. U nás v porodnici používají Nanny a sestřičky na to nadávají nonstop. :))

• Nahlásit
  • Citovat
646
23.3.17 17:55

U obou deti jsem mela Babysense a naprosta spokojenost, maji je i u nas v porodnici a sestricky si chvalili :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 18:12

U dcery mám babysence, ani jeden falešný poplach, vše super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28876
23.3.17 18:33

My Nany s jednou deskou, absolutně žádný problém, žádné falešné poplachy, jedna Nany vydržela vždy na dvě děti, používaná u každého dítěte dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
23.3.17 18:54

Měla jsem nanny u prvního dítka a nebyl špatný, ale babysense je mnohem lepší. Měli jsme babysense 5- je hodně spolehlivý, super jsou 2 desky pomocí kterých sledujete líp mimčo než s nanny. Jedinou jeho nevýhodou bylo to světýlko, které svítilo hodně intenzivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 19:35

Měli jsme Babysense u syna do šesti měsíců, poplach byl jednou v noci, ale to jen proto, že synek byl mimo podložku jak začal cestovat po postýlce :lol:. Byli jsme moc spokojení s Babysence, výborná citlivost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twitter
23.3.17 19:57

My jsme s tím Nany taky neměli nikdy problém ani falešný poplach. Spíš mě zajímá, jestli má cenu platit víc za Nany, pokud je Babysence na stejné úrovni. Myslela jsem, že je tam třeba menší deska :nevim: Ale pokud jsou stejné, tak to koupíme Babysence, je u nás v obchodě za 2 090,– a Nany za 2 490,–

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama