Most a okolí

Anonymni
15.6.07 15:09

Most a okolí

Je tu nějaká těhulka z Mostu nebo okolí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JJ
935
18.6.07 10:32

Je, v kolikátém týdnu jsi? Já začínám pomalu 28 tt a řeším problém, kam jít rodit. Co Ty?

Ahoj JJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
23.6.07 18:01

to JJ

Ahojky,
ja ani nedoufala, ze se nekdo ozve, supeeer.
Ja jsem v 27. tt, termin podle UZV 26.9., takze jsme na tom podobne. Jinak se jmenuji Lucka a je mi 22. Mimco to bude prvni, vypada to na holcicku - zrejme Marketka.
Rodit budu asi v Moste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JJ
935
25.6.07 10:46

Nazdar Lucko,
tak to jseme na tom opravdu velmi podobně, já mám termín porodu 12.9. a čekáme překvapení. Sice také čekám své privní mimi, ale jsem dosti jiná věková kategorie, jsem taková matka veteránka, je mi 34 let. Do Mostu jsem chodila na předporodní kurzy, ale s tím porodem tam, si opravdu nejsem jista, navíc mají právě někdy v září malovat. Ty už jsi se byla na porodnici podívat?
Já plánuji navštívit ještě Kadaň a Ústí.
Krásný den.
JJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
25.6.07 14:37

Ahojky,
ja byla na predporodnim kurzu v kvetnu, ale jen na prvni hodine, tam jsem se dozvedela, ze se to zkratilo a dost zdrazilo, tak jsem se na to vykaslala a snazim se cvicit sama.
O tom malovani nevim, tak to se jeste musim zeptat. O Kadani jsem slysela, tu vesmes chvali, ale buhvi jak na tom pak budu a abych jeste jela nekam dal, no nevim, mne Most vyhovuje…
Na porodnici jsem se jeste nebyla podivat, to necham az na posledni tydny, ted mi to prijde jeste brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JJ
935
26.6.07 08:31

Ahoj,
asi jsi udělala s tím kurzem dobře, bylo to drahé 800 Kč, za osm hodin. Nic moc nového jsem se tam nedozvěděla, jediný dobrý přínos to mělo, že jsem se naučila jak dýchat a měnit polohu při porodu. Ta Kadaň mi nepřipadá daleko, když si představím v průměru dvanáct až čtrnáct hodin porodních bolestí, tak to dojedem kamkoliv. Zvlášť u nás, prvorodiček se není nutno bát nějakého rychlého porodu. Prohlídku nemocnic také plánuji až na koneč července a srpen, ať mám nejaktuálnější informace.
Jak jsi snášela to včerejší horko?

JJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
26.6.07 11:06

Tak to jsem rada, ze jsem o nic neprisla, ja premyslela, jestli se to za ty prachy vyplati a nakonec jsem to nechala byt. Ty jsi chodila do toho kvetnoveho? Jestli jo, tak jsem te urcite videla na te uvodni hodine.
Vedra snasim kupodivu dobre, ted me prave stve, ze uz je zase zima, myslela jsem, ze pojedeme s pritelem nekam na kole nebo si zabruslit na Benedikt a pry ma byt takhle osklive snad cely cervenec :( . Tak asi oprasim alespon rotoped :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JJ
935
27.6.07 08:26

Ahoj,
přesně, chodila jsem do toho květnového. Teď prý budou otvírat další kurz v Litvínově.
Tedy Ty jsi ale sportovkyně, já bych se na kolo už vážně neodvážila, navíc s tím břichem co mám by to ani moc dobře nešlo. Já ještě tak na delší procházku do lesa, pěkně se projít po kopečkách to jo, ale další sporty už ani náhodou.
K jakému gyndr. chodíš?
JJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
27.6.07 10:59

Ahojky,
tak sportovkyne - to zase neee :lol: . Ja na tom kole taky neujedu zadne zazraky, navic s tim pupkem se neda jezdit do kopce. Posledne jsme jezdili na Resslu, tam je to fajn, nahoru jsme teda jeli autem :lol: . A s bruslema to same, par kolecek na Benediktu a mam dost.
Tak premyslim, jestli si vybavim nekoho z toho kurzu v tvem veku a s jeste ne moc velkym briskem…nebyla jsi tam nahodou i s pritelem/manzelem? A o tom Litvinovskem kurzu vis neco vic? Ja bych nekam chtela chodit, ale o nicem nevim. Jen o plavani na Aquadromu, kolem 700 na 2 mesice, tak o tom premyslim…
Chodim k Zemankovi (u Nepraktaku).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JJ
935
27.6.07 12:39

Ten Litvínovský kurz by měl být v Litvínově na poliklinice, nic víc nevím. Jelikož jsem z Litvínova, tak jsem chtěla na polikliniku ještě chodit cvičit, ale bohužel, pro malý zájem cvičení neotevřeli. Jo, ten malý zájem jsem byla jen já. Vůbec to nechápu spousta těhulek pobíhá po okolí, ale nikomu se asi nechce cvičit. Jinak, cvičení je prý na páté ZŠ v Mostě. Jen prý asi nebude přes prázdniny, takže zase smůla.
Na tom kurzu jsem tam byla opravdu s manželem.
Pěkný den.
JJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
27.6.07 13:28

S manzelem/pritelem jste tam byly tusim tri…ja si vybavuji jen jednu, co sedela v rohu u okna, mela rifle, kratsi saty a jeste nejaky cerveny kabatek, delsi vlnite vlasy. A z nemocnice sli pesky, nejak mi uvizli v pameti, nejsi to ty? :lol:
No jo, budou vlastne prazdniny, to asi nikde nic nebude… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
27.6.07 13:39

AHoj holky,

zdravím vás, jsem z Mostu, můžu občas nakouknout? Je mi 25 a čekáme druhé mimi, snad holčičku do páru :)
První porod v MO a asi takhle - už NIKDY VÍC :? :evil: :!
Přeji hezký den :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
27.6.07 14:05

Ahojky,
koukam, ze jsme obe v 27. tt. My taky doufame, ze to bude holcicka, vcera jsme koupili kocarek, ktery by k chlapeckovi moc nesel :lol: Dva doktori nam holcicku jakz takz potvrdili, tak snad… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
27.6.07 15:00

Eillee,

tak to vám tu slečnu moc přeji :) No, pokud není kočárek vyloženě růžový, tak si myslím, že je to v pohodě. A kde a jaký kočárek jste koupili? Já přemýšlím o X-Landeru v trojkolce, má celkem velkou korbu, ale ještě nevím…jistá je jen trojkolka. Chcem ještě zkusit o prázdninách zajet do Německa, jestli by nám nepadlo do oka něco tam, ale na to moc nespoléháme..

Právě jsem udala synka tchýni, bere si k sobě domů na odpoledne, tak já jdu něco pobalit, čeká nás totiž stěhování do většího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
27.6.07 15:43

Kocarek je prave sedo-ruzovy, Babyactive Breaker - http://www.mimibazar.cz/foto.php?… . Koupili jsme ho pres mimibazar od pani z Klasterce n/O jen za 2000,– a je jako novy, jen semtam potrebuje pozasit nebo vycistit. Je prostorny, lehky a tady v Moste jsem ho zatim moc nevidela. U nas bylo zase jiste jen to, ze trikolka to nebude, protoze se nam nejak nezalibily.

Stehovani nezavidim, my jsme sli do 3+1 loni v zari, neverila jsem tomu co vsichni rikali - ze lepsi nez se stehovat je vyhoret :lol: , ale meli pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama