Motání a bolest hlavy

Anonymní
13.8.15 23:18

Motání a bolest hlavy

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.
Už asi týden po probuzení mám nesnesitelnou bolest zad a k tomu se mi motá a bolí hlava.
Když si stoupnu tak se mi příšerně ta hlava zamotá. čím to může být? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35181
14.8.15 05:58

Zrejme to mas od tech zad, ale v kazdem pripade by te mel videt lekar, jsou i horsi moznosti. Zda se mi zbytecne poustet se do rozboru tvych potizi po internetu, poto se na podrobnosti ani neptam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
14.8.15 08:36

@Pudloslava přesně tak. Objednala bych se k doktorovi a v mezidobí začala cvičit na záda a hodně pila minerálky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
14.8.15 08:37

I kdyby tu byl nějaký lékař, diagnozu přes net ti neudělá..jestliže to trvá už skoro týden, šla bych k doktorovi, budš mít jistotu a určitě ti něco dá, aby se ti ulevilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.9.18 12:20

Zdravím. Je mi 16 let a mám takovou starost. Už tři týdny v kuse se mi točí hlava, občas mě bolí, tak asymetricky, občas to jsou takové bodavé bolesti a občas jiné ale trvají jen chvíli a nejsou moc intenzivní.
Nevím jestli to s tím souvisí ale vystřelujou mi takové bolesti do rukou, hučí mi v uších a také mám sevřené hrdlo, občas jsem měla takové stavy kdy jsem neměla chuť k jídlu a bylo mi na omdlení.
Také mám v nepořádku rovnováhu a vnímám úplně divně. Prostě vidím tak nějak divně a je to mega nepříjemný, nejde to vysvětlit. Jako bych byla nějak omámená.
Byla jsem na testech krve a ty byly v pořádku. Ještě půjdu na EEG mozku ale to až 11.9 a já mám strach co to může být. Prosím poraďte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
2.9.18 12:30

Ahoj, u mě dost podobně začala v 17ti letech panická porucha. Mrkni na net, jestli se v tom nepoznáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4231
2.9.18 12:45

@OneWay co tlak? Nemáš nízký? Piješ?
Mě Dr radil, že než vstanu, tak sednout na postel a sevřít hodně pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.9.18 13:14

@Halamka snažím se pít dostatek a tlak mám dle doktorky v pořádku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4667
2.9.18 13:22

U mě se takhle projevuje úzkostná porucha a krční páteř, ono to jde pak ruku v ruce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10334
2.9.18 13:42

Zajdi ještě k fyzioterapeutům, může to být od páteře. Pak jsou potřeba rehabilitace a nápravné cvičení.

A psychika v tom může hrát velkou roli.

https://www.kosmas.cz/…nicke-ataky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.9.18 17:01

@Irinka0210 mohu se zeptat za jak dlouho to přešlo a případně jak probíhala léčba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
2.9.18 17:08

@OneWay To je strašně individuální. Konkrétně já beru AD už rok a půl a chci vysadit, protože se cítím skvěle, ale současně musím říct, že beru už podruhé, protože se to rádo vrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.9.18 18:10

@Pifinka a nějaké rehabilitace nebyly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.9.18 18:49
@OneWay píše:
Zdravím. Je mi 16 let a mám takovou starost. Už tři týdny v kuse se mi točí hlava, občas mě bolí, tak asymetricky, občas to jsou takové bodavé bolesti a občas jiné ale trvají jen chvíli a nejsou moc intenzivní.
Nevím jestli to s tím souvisí ale vystřelujou mi takové bolesti do rukou, hučí mi v uších a také mám sevřené hrdlo, občas jsem měla takové stavy kdy jsem neměla chuť k jídlu a bylo mi na omdlení.
Také mám v nepořádku rovnováhu a vnímám úplně divně. Prostě vidím tak nějak divně a je to mega nepříjemný, nejde to vysvětlit. Jako bych byla nějak omámená.
Byla jsem na testech krve a ty byly v pořádku. Ještě půjdu na EEG mozku ale to až 11.9 a já mám strach co to může být. Prosím poraďte :nevim:

Příspěvek upraven 03.09.18 v 11:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
3.9.18 00:05

@OneWay Rehabilitace nebyly, já to měla z hormonální disbalance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama