Nespokojenost s nemocnicí Motol

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34322
27.4.20 14:55
@inkakřivák píše:
Dobře, ale to je snad není domluvě. Navíc právě v případě ne zakladatelky ale její sestry, máme informace pouze zprostředkované. Nakolik jsou zkreslené nevíme. A jistě měli doktoři nějaký důvody, proč komplikovali život i sobě a personálu. A pokud se ta matka neumí ozvat, je to hlavně její hloupost. Takže psát o tom, že personál v Motole je fuj hnus je nesmysl. V Motole pracuje spousta lidí, ona přišla do styku s pár lidmi, nezná důvody jejich rozhodnutí a taky si je nezjistí, tak co má co urážet všechny? Stejně jako ty. Tobě ublížili na ušním? Nebo na očním? Nebo na interne? Nebo kožním? Takže bacha s tím hodnocením. Ona totiž spousta lidí žije v pevné víře, že má na všechno právo a žádné povinnosti. Možná kdyby sis ty zákony přečetla i se všemi dodatky, čas měla to vzdělání, co mají ti lékaři, tak zjistíš, že k žádnému porušení nedošlo.

Výmluvy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35466
27.4.20 17:09
@jege píše:
Tak proč neudělat všude „Podolí“, když to navíc přispěje k rychlejšímu uzdravení? :palec: :potlesk:

Protoze Podoli nicim tak specificke ani vyjimecne neni. To jen jege se zacyklil ve sve spokojenosti v minulosti. Spousty lidi jsou spokojene tam, kde jege spokojeny neni a nikdy nebude, protoze to je jege.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 13:43

My na operaci srdce syna cekame rok a pul. Doktori vedi, co delaji. Radsi, at je mala pod kontrolou, nez aby museli volat zachranku domu. Cekani je utrpeni, chapu. Dnesni situace tomu moc nepomaha. Po porodu jsem syna videla za 2 dny, chodila jsem ho pak co 3 hodiny kojit, nemela jsem ho u sebe na pokoji, ale na specialnim oddeleni, kde byly deti s vadou nebo nedonosene. Tenkrat jsem si rekla, ze jsem na tom jeste dobre, kdyz jsem tam videla ta nedonosena 1,5kg slepa holatka. Strasny pohled.. Z porodnice jsme jeli za 10 dni rovnou k nasi přiřazene kardiolozce na kontrolu. Od ni jsme dostali instrukce a dalsi termin kontroly. Nejsou jediny, takovych pripadu je tu stovky.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková