Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@inkakřivák píše:
Dobře, ale to je snad není domluvě. Navíc právě v případě ne zakladatelky ale její sestry, máme informace pouze zprostředkované. Nakolik jsou zkreslené nevíme. A jistě měli doktoři nějaký důvody, proč komplikovali život i sobě a personálu. A pokud se ta matka neumí ozvat, je to hlavně její hloupost. Takže psát o tom, že personál v Motole je fuj hnus je nesmysl. V Motole pracuje spousta lidí, ona přišla do styku s pár lidmi, nezná důvody jejich rozhodnutí a taky si je nezjistí, tak co má co urážet všechny? Stejně jako ty. Tobě ublížili na ušním? Nebo na očním? Nebo na interne? Nebo kožním? Takže bacha s tím hodnocením. Ona totiž spousta lidí žije v pevné víře, že má na všechno právo a žádné povinnosti. Možná kdyby sis ty zákony přečetla i se všemi dodatky, čas měla to vzdělání, co mají ti lékaři, tak zjistíš, že k žádnému porušení nedošlo.
Výmluvy.
@jege píše:
Tak proč neudělat všude „Podolí“, když to navíc přispěje k rychlejšímu uzdravení?![]()
Protoze Podoli nicim tak specificke ani vyjimecne neni. To jen jege se zacyklil ve sve spokojenosti v minulosti. Spousty lidi jsou spokojene tam, kde jege spokojeny neni a nikdy nebude, protoze to je jege.
My na operaci srdce syna cekame rok a pul. Doktori vedi, co delaji. Radsi, at je mala pod kontrolou, nez aby museli volat zachranku domu. Cekani je utrpeni, chapu. Dnesni situace tomu moc nepomaha. Po porodu jsem syna videla za 2 dny, chodila jsem ho pak co 3 hodiny kojit, nemela jsem ho u sebe na pokoji, ale na specialnim oddeleni, kde byly deti s vadou nebo nedonosene. Tenkrat jsem si rekla, ze jsem na tom jeste dobre, kdyz jsem tam videla ta nedonosena 1,5kg slepa holatka. Strasny pohled.. Z porodnice jsme jeli za 10 dni rovnou k nasi přiřazene kardiolozce na kontrolu. Od ni jsme dostali instrukce a dalsi termin kontroly. Nejsou jediny, takovych pripadu je tu stovky.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.