Možná těhotná. Panika?

Anonymní
9.4.20 13:59

Možná těhotná. Panika?

Dobrý den, potřebuji se trochu vypovídat :oops: Od ledna neberu antikoncepci s tím, že budeme provozovat přerušeny styk a tak v létě bychom se mohli začít snažit. V létě teď máme mít svatbu. Nicméně tento týden se stala „nehoda“. Předtím jsem si myslela, že kdyby se náhodou stalo, tak budu možná mít i radost. Jenže když se stalo, tak jsem z toho spíš vyděšená. To stejné přítel. Nejdřív chtěl, abych si vzala tabletu po. Jak odezněl prvotní šok, tak jsme se dohodli, že se uvidi, jak to dopadne. Ani jeden vlastně nevíme, jestli chceme, aby to vyšlo nebo ne :nevim: Já mám největší strach asi z financí. Nejsme na tom nijak špatně, ale bojím se, že výpadek příjmů bude pocítíme :( večer to bude od styku 48 hodin, takže je ještě čas jít pro Postinor. Měl jste to někdo podobně? Že jste dítě chtěli, ale jak to začalo být „reálné“, tak jste začali panikařit? Sex byl jednou a okolo plodných dnů, takže tipuju tak šanci 20 % :think: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64599
9.4.20 14:09

Pokud panikařite, Vem si postinor.. Neznám nikoho, kdo by se domluvil, že jako jo a pak silel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8601
9.4.20 14:11

A vám se do léta nějak zásadně změní finanční situace, takže pak už by výpadek příjmů byl méně citelný? Myslím si, že pokud jste se od léta stejně chtěli začít snažit, tak tři měsíce z tohoto hlediska fakt nehrajou žádnou roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
9.4.20 14:13

Neblázni, nemá smysl si huntovat tělo postinorem, když jste miminko a svatbu stejně plánovali. Já byla uplně stejně vyděšená, když jsem na testu našla // a přitom jsem také HA vysadila naprosto vědomě s tím, že už teda asi to mimčo zkusíme. ale 100% jsem si jistá také nebyla, kdo také je že :)? No pak přišel další šok, když ty mimča byly v břiše dvě, ale to už je jiný příběh… Dnes jsem ráda, že to tenkrát všechno vyšlo, děti jsou zlatíčka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13350
9.4.20 14:14

Někdy se to stává, člověka to rozhodi. Rozhodně bych si tabletu po nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9677
9.4.20 14:18

Já když poprvé zjistila, že jsem těhotná, bylo to plánované, tak se mi chtělo brečet u maminky v náručí :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 14:46

Mela jsem to podobne. Pred vanoci vysadila HA s tim, ze nejak to dopadne. Miminko jsme chteli, ale obavy byly. Pul roku jsme meli prerusovanou az jednou jsem rekla jo, tak to zkusme. Stejne bych nemela mit ani plodne dny… no, ten sok kdy nedorazila MS a na testu //. Brecela jsem, ze to nezvladnu, ze jsem moc mlada😂 (26) prvotni sok vystridala obrovska radost. Za par tydnu bude tomu zazraku zplozenyho par dnu pred MS 5 let ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 15:26

@Michelle_M no minimálně bude už poté svatbě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 16:05

Měla jsem naprosto stejné pocity jako ty, když jsem otěhotněla po druhé. Měla jsem tou dobou doma 3 měsíční mimino :lol: Taky jsme si zrovna nedávali pozor a já ještě nebrala prášky, protože jsem čekala na první měsíčky po porodu. S pozitivním testem jsem hned volala na gyndu, že se chci objednat na přerušení těhotenství. Potom tam i šla, ale jakmile jsem viděla na utz tu malou „fazoli“, nemohla jsem to udělat. Takže máme děti po roce a já jsem tak strašně šťastná, že jsme to nevzdali, protože kluci se tak zbožňují a prostě to tak být mělo. :think: Vy jste se chtěli snažit tohle léto. Holt miminko přišlo o pár měsíců dříve. Jít na potrat je podle mě blbost. Že by se za ty 3 měsíce něco tak zásadního změnilo, že chcete už existující miminko dát pryč, abyste se začali snažit o jiné je fakt hodně mimo 8o Panika je normální, ale pořád ještě nemáš v ruce pozitivní test :nevim: Mně samotné občas ms vynechá, kamarádka měla zase cystu a kvůli té také neměla ms. Vy si v klidu sedněte a rozmyslete si důkladně, co vlastně chcete :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1622
9.4.20 16:21

V klidu. Obcas je to sok a cloveka napadaji veci, dostane strach, ze ted uz je to realny a musi resit finance, bydleni, ze dite uz nikam neodlozi… Pockej jak to dopadne. Dite jste stejne planovali, tak si myslim, ze ten stres opadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat