Možné příznaky těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 13:03

Možné příznaky těhotenství

Ahoj holky ;)
Mám takový dotaz. Jaké jste měli příznaky těhotenství? Vím, že je to individuální, jen mě to zajímá :lol:
Víc jak rok nepoužívám antikoncepci, s přítelem si dáváme bacha, nikdy se neudělá do mě. Vím, že to není žádná ochrana, ale miminku se nebráníme a když se stane, tak se stane, mi by to dokonce ani nevadilo, spíš bych byla ráda :mrgreen:
No a teď k věci… Poslední měsíčky jsem měla 12.10.,Ovulaci(nebo myslím ze to byla ovulace) jsem měla cca před týdnem. Od ovulace mě bolí prsa. Jako mě běžně bolí prsa při ovulaci a pred MS, ale že by vkuse od ovulace az do MS to nevím… Kromě toho mě bolí více, než normálně a přijde mi, že čím dál víc, dnes jsem v noci na nich nemohla ani ležet :nevim:. Včera jsem si všimla, že se mi na nich vytvořili viditelné žíly :nevim:
Kromě toho se mi uz asi 3 týdny motá hlava a občas mam pocit, ze sebou seknu. Nevolnosti mam taky, ale to bych spíše prisuzovala antibiotikum, které teď beru (Augmentin 1g, dostala jsem ho kvůli zubům).
Taky jsem si všimla, že poslední dobou mam divnou pachuť v puse a hodně sliním…
Měsíčky bych měla dostat 9.11., břicho me bolí jako každý měsíc :nevim:
Tak povídejte :mrgreen: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
345
4.11.21 13:13

Že příznaky těhotenství se rozhodně neprojeví ihned po ovulaci. Což se tu ostatně píše vždy na podobné dotazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
4.11.21 13:15

Je brzo na všechny příznaky, něco málo může být kolem ms, ale nevolnosti začínají až později. Týden po ovulaci se to teprv tak zahnizduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
4.11.21 13:15

Řeknu ti to takhle… Když jsem chtěla otěhotnět měla jsem milion příznaků, které odpovídali že jsem těhotná… Ani jednou jsem těhotná nebyla 8o… Pak když jsem otěhotněla, tak mi nebylo vůbec nic :lol: :lol:… Takže je to individuální… Počkala bych jestli dojde MS a když ne, udělala bych test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 13:25

@lucka456 ale ja nechci otěhotnět nějak nutně :mrgreen: spíš by mi to jen nevadilo a nešla bych na potrat. O těhotenství jsem začala uvažovat, jak ta bolest prsou neprestavala, a pořád trvá.

• Citovat
  • Nahlásit
42
4.11.21 13:29

Ahojky, mě se zvětšila prsa a měla jsem zvětšené a tmavší prsní dvorce, motání hlavy, závratě a zvracení :( ale i tak jsem si to užívala, ale zároveň to byl neskutečný strach, o dva mrnousky jsme přišli :,( čekali jsme na Štěpínka sedm let a je to náš největší poklad :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
4.11.21 13:35

Pokud se ti mota hlava 3 tydny a ovulace byla pred tydnem, tak to fakt priznak nebude. A to ostatni asi taky ne, spis to mas vsugerovano, je moc brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 13:37

@hani28 jo, to zní jako scifi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
577
4.11.21 13:47

Všetko máš v hlave. Keď sme sa my snažili, takéto priznaky som mala vždy a tehotná som nikdy nebola. Keď som bola naozaj tehotná, nebolo mi vôbec nič a keby mi nezačalo rásť brucho, ani by som nevedela ze som tehotná. Nesleduje sa toľko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 14:16

@Tina69 ale my se o dítě nesnažíme :)

• Citovat
  • Nahlásit
133
4.11.21 22:38
@Anonymní píše:
@lucka456 ale ja nechci otěhotnět nějak nutně :mrgreen: spíš by mi to jen nevadilo a ne
@Anonymní píše:
@lucka456 ale ja nechci otěhotnět nějak nutně :mrgreen: spíš by mi to jen nevadilo a nešla bych na potrat. O těhotenství jsem začala uvažovat, jak ta bolest prsou neprestavala, a pořád trvá.

Tak pokud nechceš otěhotnět, tak si počkej na MS a pak si udělej test a uvidíš jestli to byly příznaky nebo planý poplach…jak proste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
4.11.21 22:56
@Kriss Tina píše:
Je brzo na všechny příznaky, něco málo může být kolem ms, ale nevolnosti začínají až později. Týden po ovulaci se to teprv tak zahnizduje.

Já v době zahnizďování příznaky měla, myslela jsem si, že jsem nemocná. Právě proto, že se toto vždy opakuje, tak mě ani ve snu nenapadlo, že bych byla těhotná, ale fakt že jo :D
Pak jsem si k tomu něco hledala a může to prý být prudším nárůstem progesteronu :)

Nicméně u zakladatelky mi přijde, že si to hodně přeje a bude to spíš vsugerované. Já si tenkrát ani test nedělala, ani mě to nenapadlo, za tři dny to přešlo a brala jsem to jako virózu. Pak jsem se za čtrnáct dní při testu divila :D (mám delší cykly).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
4.11.21 22:59
@Anonymní píše:
@Tina69 ale my se o dítě nesnažíme :)

Pokud spolu spíte bez ochrany a „byla bys ráda“, tak se snažíte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 10:15

@Liberalissima tak ja bych tomu snažení neříkala, spíš tomu necháváme volný průběh. Kdybychom se snažili, tak se přítel udělá do mě, a nestříkne to mimo, nemyslíš? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 12:32

@lucka456 To taky udělám, dík za radu :palec: to by mě fakt nenapadlo :mrgreen: Jinak, ptala jsem se na příznaky ostatních, nic víc nic míň, ale dík za chytrou radu :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat