Možné těhotenství i přes HA?

Anonymní
11.6.15 20:27

mozne tehotenstvi???pres HA???

Ahojky mam dotaz
Brala jsem ted 2 platy sunya HA dohromady zapomela jsem ale dve pilulky v prvnim platu uz 2 tydny me boli prsa mela jsem to ted dostat ale je velmi ale velmi slabe spinim. V prubehu uzivani me bolelo v podbrisku myslite ze se muze jednat o tehotenstvi nebo to mam jen rozhozene z toho ze jsem neudelala pauzu. V minulosti kdyz jsem brala v kuse dve plata jsem MS normalne dostala. Moc dekuji za odpoved rypalky prosim at si sednou na ruce :* :* :* :* vsem hezky vecer

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.6.15 20:31

Zkus test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6444
11.6.15 20:33

Moje mamka normalne pres HA otehotnela a mame z toho ted 11ti letou sestru ;) ono kdyz zapomenes vzit pilulku tak se ma chranit i jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24372
11.6.15 20:34

No jestli jsi zapomněla dvě pilule z prvního plata, tak ta ochrana před početím nebyla zrovna nějak velká.
Test už ti ukáže výsledek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 20:34

Prave v pribalovem letaku bylo napsano ze mam brat dalsi plato a ze se chranit jinak nemusim volala jsem i mudr. :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6444
11.6.15 20:35

Ale kdyz zapomenes tak ta ochrana uz takova neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6444
11.6.15 20:36

Zkus si udelat test to by ti uz melo ukazat vysledek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 20:39

Jo to ja vim kvuli tomu jsem volala mudr. ptz jsme jeli na dovcu a ona rikala ze v pohode ze mam zacit brat jen dalsi plato ze v tom poslednim tydnu se nic nedeje :) pro test jdu zitra jen jsem chtela vedet zda je to mozne :D ono nam by to moc ani nevadilo :D prave :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.6.15 20:40

Ahoj ja jsem pres HA otehotnela tak ze tak :D a nejsem si vedema ze bych nekdy zapomnela…ale nelituju :)

• Nahlásit
  • Citovat
24372

Tak první nebo poslední? To je dost rozdíl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6444

Mozne to je ;) staci i „hloupa“ vyroza a kdyz je pohlavni styk muzes otehotnet protoze jsi oslabena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 20:43

V prvnim platu na konci jsem zapomela ty pilulky

• Nahlásit
  • Citovat
11.6.15 20:45

Já se taky hlásím k pilulkovým maminkám kde se stala chyba do dnes nevím :D a je mi to fuk neměnila bych mám krásnou dvouletou dceru :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
11.6.15 20:46

Dle rady si sedím na ruce. Když slyším slovo těhotenské příznaky v době, kdy test je zcela běžná věc, tak to prostě nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 20:47

Byla jsem v praci nemela jsem cas jit do lekarny kdyz delam od rana do vecera!!!a sefa tam posilat fakt nebudu aby mi koupil tehu test :D a chlap dela mimo CR takze asi nic rikam zitra jdu do lekarny jen se ptam zda je to mozne opravdu si radsi na tech prstech sedte :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama