Možný potrat? Únava

17
16.11.20 11:09

Možný potrat? Únava

Dobrý den, trápí mě jedna věc. Dlouho se snažíme o dítě a konečně se zadařilo. Jsem v 6tt, ale pár dní zpět jsme měli s manželem sex a on použil prsty, trochu hrubě, takze mi začala téct krev, ale ne moc. Taková světlá, čerstvá a přímo jakoby z poranění a držela se spíš vevnitř než žeby tekla. Stávalo se mi to už i dříve, že při použití prstů mi tekla krev. Každopádně to hned přestalo. K doktorovi jdu příští čtvrtek. Test je stále pozitivní. Neskutečně mě bolí prsa(bradavky, prsní dvorce) a jsem furt vyčerpaná, unavená a „nic se mi nechce“. To možná souvisí s tím, že furt jim sladký, což musím začít omezovat. Pouze potřebuji uklidnit a poradit. Menstruaci jsem samozřejmě nedostala, žádné bolesti nemám. Pouze trochu té krve z těch prstů, manžel myslim říkal, že měl na prstu i trochu kůžičky. Ještě se chci zeptat jak se zbavit té únavy, myslím, že je to tím sladkým, ale nemůžu se „zastavit“. V podstate se mi zavírají oči a celkově nemám na nic chuť. Všem moc děkuji za slušné odpovědi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5485
16.11.20 11:26

Vydrž ještě tak 6 týdnů a únava přejde. Manžel ať si ostriha nehty a myslí na to, že jsi těhotná. Nejspíš té jen poranil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
16.11.20 11:28

Dlouho se snažíte o dítě a chlapa necháte, aby dole řádil až tak, že krvácíte… sex samozřejmě je povolený, ovšem zapojte trochu rozum a cit při těch praktikách… plod toho snese dost, ale vy tomu jdete tak trochu naproti, aby to dopadlo všemožně nemožně.

Ostatní příznaky jsou zcela normální - ať už chutě či příznaky tělesné. Časem mohou odeznít nebo se přidají jiné - o prosperitě těhontentsví vůbec nic nevypodívají. První trimestr je vždy rizikový a je potřeba počítat i s tím nejhorším. Únavy se nezbavíte, je to hormonální záležitost. Max. posílit vitamíny (dodat hořčík, který je mimo jiné i na únavu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17038
16.11.20 11:55

@Hancaaa1 brutální únava na začátku těhotenství je normální, rozhodně to není ze sladkého :mrgreen:
a manžel ať se trochu krotí, (moje oblíbené heslo je „když to neumíš, nedělej to“, s takovou to fakt příště může dopadnout špatně
P. S. ještě nikdy se mi nestalo, že bych po styku krvácela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10230
16.11.20 12:02
@stinga píše:
@Hancaaa1 brutální únava na začátku těhotenství je normální, rozhodně to není ze sladkého :mrgreen:
a manžel ať se trochu krotí, (moje oblíbené heslo je „když to neumíš, nedělej to“, s takovou to fakt příště může dopadnout špatně
P. S. ještě nikdy se mi nestalo, že bych po styku krvácela :nevim:

natož, aby měl manžel na prstu i trochu kůžičky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.11.20 12:05

Ono to bylo moc, pak byl z toho chudák špatnej :lol:. Teď si dává fakt pozor. Po prstech se mi stávalo vždycky, akorát teď jak jsem těhotná, tak jsem se vyděsila. Ale doufám, ze to nic tedy nebylo.. No a jsem brutálně unavená teda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17038
16.11.20 12:13
@ivašot. píše:
natož, aby měl manžel na prstu i trochu kůžičky…
že jo, to už se dá nazvat „hovadem“
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5392
16.11.20 12:26

Trochu ot ale mně tedy z prstování nikdy netekla krev NIKDY!!! proboha co ti to tam dělá že ti pak teče krev a že má za nehty kůžičku? Proboha co to jako je notabene když jsi těhotná. Jsou věci co jsou mimo moje chápání. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
16.11.20 12:34

Ja se musim smat kdyz si predstavim jak si potom zkoumal prsty aby tam videl ten kousek kuzicky :mrgreen: Jinak jak uz psaly ostatni, brutalni unava je normalni a manzelovi bych doporucila at se kroti. A tobe se divim, ze jste se dlouho snazili a zed ho nechas at se chova jak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17038
16.11.20 12:39

@Ivana 85 tak pravděpodobně té kůže byl dost velký kus :nevim: nechápu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.11.20 12:50

Byla to úplně miniaturní kuzicka. Me se to stává často pouze po prstech, jak jsem výše psala. Bylo to uplne normalni, ale zřejmě jsem vevnitř škrábnutá a nestíhá se to zahojit. Takze myslíte, že plod je ok? Jde mi pouze o tohle. Jak jsem psala od té doby se bojím i normálního sexu a manžel byl z toho fakt spatnej. A hovado, to on opravdu není, to ani zdaleka :). Všiml si toho, kdyz si umyval ruce. Jakmile zacaa byt videt trochu krve, hned přestal a večer me jeste kontroloval jestli jsem v pořádku. Asi mel dlouhé nehty a v tu chvíli si to neuvědomil. Jde mi pouze o to, aby to nebyl potrat nebo neco takoveho, ale snad ne.. Nemůžu z toho ani spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17038
16.11.20 13:00

@Hancaaa1 ale nezlob se, není normální po prstech krvácet ani mimo těhotenství, prostě tohle jsem nezažila u žádného partnera, opravdu ten tvůj je hrubián nebo něco dělá špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
16.11.20 13:07
@Hancaaa1 píše:
Byla to úplně miniaturní kuzicka. Me se to stává často pouze po prstech, jak jsem výše psala. Bylo to uplne normalni, ale zřejmě jsem vevnitř škrábnutá a nestíhá se to zahojit. Takze myslíte, že plod je ok? Jde mi pouze o tohle. Jak jsem psala od té doby se bojím i normálního sexu a manžel byl z toho fakt spatnej. A hovado, to on opravdu není, to ani zdaleka :). Všiml si toho, kdyz si umyval ruce. Jakmile zacaa byt videt trochu krve, hned přestal a večer me jeste kontroloval jestli jsem v pořádku. Asi mel dlouhé nehty a v tu chvíli si to neuvědomil. Jde mi pouze o to, aby to nebyl potrat nebo neco takoveho, ale snad ne.. Nemůžu z toho ani spát.

To neco meri tak 7 mm a vazi gram. Je v deloze, dost chraneny. Urcite se nejedna o potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.11.20 13:08
@stinga píše:
@Hancaaa1 ale nezlob se, není normální po prstech krvácet ani mimo těhotenství, prostě tohle jsem nezažila u žádného partnera, opravdu ten tvůj je hrubián nebo něco dělá špatně

Mě se to právě stávalo u všech, ne jen u tohoto. U gyndaře sem byla minulý týden a vše ok, takže si myslím, že je to spíš tím, že mě buď škrábne nebo mám proste nezahojenou ránu a vždycky se nejako „rozrýpne“. Šlo mi pouze o to, aby to nebyl potrat. :roll:

Příspěvek upraven 16.11.20 v 13:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.11.20 13:09
@marcellia píše:
To neco meri tak 7 mm a vazi gram. Je v deloze, dost chraneny. Urcite se nejedna o potrat.

Mockrát děkuji :hug:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama