Sny o mrtvých v těhotenství

Anonymní
16.11.20 10:02

Sny o mrtvých v těhotenství

Ahoj všem… Prosím setkala jste se některá s takovým snem? Musím říct že už druhý den jsem z toho rozladěná… :-/

posledni dvě noci šílene sny.. Včera se mi zdálo o moji 10 let mrtvé babičce, a dneska o mrtvém známém, vůbec ty sny nechápu, celé dny pak nad nima přemýšlím… Pak jsem zas nestupovala do nějakého autobusu a někam jsem odjížděla a syna jsem nechávala na zastávce se sousedkou a čekat až pro něj přijde manzel.. Jako radši ani nechci domyslet co by to mohlo znamenat… Odcházím od syna???!!! Mrtví??!! 🤦‍♀️ :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
482
16.11.20 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj všem… Prosím setkala jste se některá s takovým snem? Musím říct že už druhý den jsem z toho rozladěná… :-/posledni dvě noci šílene sny.. Včera se mi zdálo o moji 10 let mrtvé babičce, a dneska o mrtvém známém, vůbec ty sny nechápu, celé dny pak nad nima přemýšlím… Pak jsem zas nestupovala do nějakého autobusu a někam jsem odjížděla a syna jsem nechávala na zastávce se sousedkou a čekat až pro něj přijde manzel.. Jako radši ani nechci domyslet co by to mohlo znamenat… Odcházím od syna???!!! Mrtví??!! 🤦‍♀️ :zed:

Klid, těhotné mají živé sny, prý je to díky vyššímu prokrvení celého těla, včetně mozku.
To, že jsou zrovna o mrtvých může být způsobeno jen tím, že jejich smrt nemáš v sobě vyřešenou. Nebo se bojíš o to nenarozené dítě a to se ti v mozku přetaví do smrti. :nevim:
Bohužel nevím, jak se toho zbavit - osobně bych zkusila meditaci před spaním, pokud by to nepomohlo, tak si promluvit s psychologem a jako nejzažší možnost bych to řekla gynekolgovi a nechala si napsat prášky na spaní, snad nějaké budou možné v těhotenství. :hug: Ale tu poslední možnost bych brala až třeba po měsíci, po dvou, kdy bych se nevyspala jen kvůli těm snům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
16.11.20 10:27

Ahoj, mě se zdají šílené sny od začátku těhotentství… já teda miluju i filmy a seriály s takovou tematikou, vraždy, nadpřirozeno, hrála jsem i takové hry, ale nepřestalo to ani když koukám na komedie. Ale nic si z toho teda nedělám, v těle se teď děje milion procesů, kterým nerozumíme, mozek je prokrvenější a myslíme na hrozně moc věcí, je to prostě změna ve všem. Ono si to zase sedne, hlavně se nenervuj, o nic nejde, hlavně v tom nehledej žádná znamení apod. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
16.11.20 12:16

Měla jsem hororové sny ve všech třech těhotenstvích. Občas jsem se vzbudila zpocená, zmatená a vyděšená… Přikládala jsem to hormonům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60923
16.11.20 14:09

Nesil, jsou to jen sny.. Obecně je známo, že v těhotenství jsou sny živější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.11.20 07:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem… Prosím setkala jste se některá s takovým snem? Musím říct že už druhý den jsem z toho rozladěná… :-/posledni dvě noci šílene sny.. Včera se mi zdálo o moji 10 let mrtvé babičce, a dneska o mrtvém známém, vůbec ty sny nechápu, celé dny pak nad nima přemýšlím… Pak jsem zas nestupovala do nějakého autobusu a někam jsem odjížděla a syna jsem nechávala na zastávce se sousedkou a čekat až pro něj přijde manzel.. Jako radši ani nechci domyslet co by to mohlo znamenat… Odcházím od syna???!!! Mrtví??!! 🤦‍♀️ :zed:

Wau🧐tak teď jsem se trochu „uklidnila“když čtu že to taky tak někdo má🙈mě se zdál také takto živí sen já viděla tři lidi z rodiny kteří jsou několik let mrtví a ke všemu mi ještě přáli upřímnou soustrast 🤭také jsem byla z toho snu čelí den zděšena dokonce jsem čelí den probrecela jelikož jsem si myslela že je to nějaké špatné znamení,,,a za dva dny se mi zdál další sen zase a mrtvími 🙈 taky to nechápu,,,ale neboj asi to je náš vnitřní strach a bude vše dobrý 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
19.11.20 08:00

Mě přijde, že co jsem těhotná, tak se mi nezdá vůbec nic a spím jak pařez. Všichni mě straší, jak se nevyspím a budu se budit apod. No spím jak pařez, nebudím se a kdybych nemusela vstávat do práce, tak budu spát ještě déle (vstávám až na budíka). Doufám, že to tak vydrží, teď končím 8. měs.
Sny jsem měla jen na úplném začátku těhotenství (ještě jsem o tom ani nevěděla) a ty byly teda erotické ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama