Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
ww píše:Jura007 píše:Oni nám lozí po koberci
Mravenci perfektně rozumějí chemickým signálům - no dyť je to hmyz, že jo… Jak jim přetřeš jejich chodníčky SAVEM, tak máš zase na půl roku pokoj…
Zkus najít odkud, já je pozorovala a našla maličkou dírku mezi parketama, chce to je vystopovat, zjistit, kam vedou ty jejich „dálnice“.
K vytipovanému místu jsem umístila domeček, další do jejich cestiček a trvalo to pár dní, než byli definitivně pryč.
Ale taky jsem si pak počkala a koukala, jestli do domečku opravdu jdou, musela jsem ho jinak natočit, aby jich tam vlezlo co nejvíc. Jsou to mršky. ![]()
Ach jo…jsem blb…mě je těch potvůrek líto
A dnes romantický večer padá, malá si stele v obýváku ![]()
Já to měla taky tak, nejprve mi jich bylo líto, pak jsem zjistila, že nalezli malému do postýlky a lítost byla ta tam. ![]()
Jura007 píše:
Mravenci perfektně rozumějí chemickým signálům - no dyť je to hmyz, že jo… Jak jim přetřeš jejich chodníčky SAVEM, tak máš zase na půl roku pokoj…
neni pravda - peclive to obchazeji ale jen par dni, muzes si to doma vystrikat savem cele
nepomohlo nic,pouzili jsme asi 5 druhu jedu, leipdel, prasku -nakonec pomohlo jablicko (nastrouhat jim normalni jablko), ale myslim, ze proste jen nastalo leto a odtahli sami, s tim jablkem se mi to nezda. kazdopadne uz vysilaji pruzkumniky, takze asi to s jabkem zkusim znova. a pak s tim savem, po nem alespon nezustavaji jedovate steny a podlaha
Já bydlím v přízemí rodinného domku, který má část stěn z nepálených cihel (kotovic), takže pro ně ideální… Nic jiného než SAVO mně nepomáhá.
savo u nas taky nezabira covece…to bych musela natrit celej barak..a nejlip tim natrit i zdi mezi cihlama
nechodi po pravidelnych cestach…terka necha nekde na zemi piskot a jsou tam..a nenechava ho kazdej den na stejnym miste no
![]()