Mravenci v pokojíčku - pomóc!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15319
18.3.11 19:37
ww píše:
Jura007 píše:
Mravenci perfektně rozumějí chemickým signálům - no dyť je to hmyz, že jo… Jak jim přetřeš jejich chodníčky SAVEM, tak máš zase na půl roku pokoj…
Oni nám lozí po koberci :twisted:

Zkus najít odkud, já je pozorovala a našla maličkou dírku mezi parketama, chce to je vystopovat, zjistit, kam vedou ty jejich „dálnice“. :lol: K vytipovanému místu jsem umístila domeček, další do jejich cestiček a trvalo to pár dní, než byli definitivně pryč.
Ale taky jsem si pak počkala a koukala, jestli do domečku opravdu jdou, musela jsem ho jinak natočit, aby jich tam vlezlo co nejvíc. Jsou to mršky. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
QQQQ
18.3.11 20:12

Ach jo…jsem blb…mě je těch potvůrek líto :roll: A dnes romantický večer padá, malá si stele v obýváku :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
15319
18.3.11 20:36

Já to měla taky tak, nejprve mi jich bylo líto, pak jsem zjistila, že nalezli malému do postýlky a lítost byla ta tam. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
18.3.11 21:02
Jura007 píše:
Mravenci perfektně rozumějí chemickým signálům - no dyť je to hmyz, že jo… Jak jim přetřeš jejich chodníčky SAVEM, tak máš zase na půl roku pokoj…

neni pravda - peclive to obchazeji ale jen par dni, muzes si to doma vystrikat savem cele

nepomohlo nic,pouzili jsme asi 5 druhu jedu, leipdel, prasku -nakonec pomohlo jablicko (nastrouhat jim normalni jablko), ale myslim, ze proste jen nastalo leto a odtahli sami, s tim jablkem se mi to nezda. kazdopadne uz vysilaji pruzkumniky, takze asi to s jabkem zkusim znova. a pak s tim savem, po nem alespon nezustavaji jedovate steny a podlaha

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
18.3.11 21:13

Já bydlím v přízemí rodinného domku, který má část stěn z nepálených cihel (kotovic), takže pro ně ideální… Nic jiného než SAVO mně nepomáhá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
18.3.11 21:31

savo u nas taky nezabira covece…to bych musela natrit celej barak..a nejlip tim natrit i zdi mezi cihlama :mrgreen: nechodi po pravidelnych cestach…terka necha nekde na zemi piskot a jsou tam..a nenechava ho kazdej den na stejnym miste no :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný