MS 5. den po ET

171
1.5.16 10:16

MS 5.ty den po ET

Ahoj holky :mavam: dnes jsem 5.ty den po ET dvou 5ti dennich embryi. Od vcerejska jsem mela bolesti bricha jako pred nástupem menstruace vecer uz jsem zacla spinit + tam byla trosicka krve.. Tak jsem volala svemu dr. a ten rikal at se nebojim ze se nic nedeje pokud se to nerozjede uplne.. No a dnes rano se to rozjelo.. Dostala jsem to.. Pritom jsem to mela dostat az 4.5. Jsem z toho zoufala :,( :zed: Mela jste to nektera taky takhle?? A jak to dopadlo??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12097
1.5.16 10:27

@soffi91 paty den je hodne brzy, leky jeste nevysazuj.Ja to dostala 7den po et a prislo mi to brzy.Ale pokud krvacis hodne, asi bych uz moc nedoufala. Kolik beres utrogestanu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
1.5.16 10:34

Me se to stalo a tez jsem dostala MS
drive a bohužel to nedopadlo. To, ze jsi to dostala svwdci o tom, ze se embria asi neuchitila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.5.16 10:43

Ahoj @Martrich utrogestan neberu mam predepsanej gynprodyl 1-0-1 jete k tomu beru kyselinu listovou jako kazda asi prednison a aspirin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.5.16 10:45

Ale jo vim ze to neni dobry znameni takze jsem uz prestala doufat.. Kazdopadne leky jeste nevysazuji az po donluve s dr. coz bude az zitra :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.5.16 11:10

Jo a jeste neco.. Jak beru ten gynprodyl tak ve zprave mam vaginalne ale v letaku a i na krabiccce myslim je napsano pouze peroralni podání tak jsem z toho dost na vážkách :nevim: dr mi nic ohledne uzivani nic nerikal precetla jsem si to vezprave teprve vcera a je tam napsano vaginalne tak opravdu uz nevim.. :zed: myslite ze chyba mohla byyt i v tomhle??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12097
1.5.16 11:48

@soffi91 tento lek ani neznam. Kazdopadne dostat takto brzo ms neni uplne normalni. Priste bych si nechala zvysit davku gestagenu a ja mam ted treba ertrofem jeste.Tato kombinace potlaci krvaceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.5.16 12:03

@Matrich diky za prispevek ja jsem z toho fakt na prasky nechapu to.. A muzu se zeptat jak si dopadla ty??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
1.5.16 12:30
@soffi91 píše:
Ahoj holky :mavam: dnes jsem 5.ty den po ET dvou 5ti dennich embryi. Od vcerejska jsem mela bolesti bricha jako pred nástupem menstruace vecer uz jsem zacla spinit + tam byla trosicka krve.. Tak jsem volala svemu dr. a ten rikal at se nebojim ze se nic nedeje pokud se to nerozjede uplne.. No a dnes rano se to rozjelo.. Dostala jsem to.. Pritom jsem to mela dostat az 4.5. Jsem z toho zoufala :,( :zed: Mela jste to nektera taky takhle?? A jak to dopadlo??

jj mela jsem to tak vždy při Ketu 4 den se zacinala rozjizdet ms a 5den prisla a nic z toho nebylo i púres navyseni ultrogestanu a je to normalni dle dr z našeho caru proste se to nekdy stane, ze je prestimulovana sliznice a telo pry no :nevim: takze to vždy odeslo s ms co prisla taaakhle brzo po et :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
12097
1.5.16 12:54

Muze se to taky spat, kdyz je mala hladina progesteronu a lut.faze je pak moc kratka.Me davali u 2 ivf jen 3 utrog. denne a ms dorazila brzy, pak 6 a dostala jsem to 12den.Ted mam komb. s estrofemen a zitra 14.den budu testovat, kazdopadne ta ms muze smest i uchycene embryo. Treba Textl z Brna tvrdi, ze taktnj brzy by ms nemela dorazit a je to dusledek spatne stimulace nebo nevhodne zvolenych leku.Ja ted vysledek jeste nevim, ale zmena centra je hodne znat i v postupech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12097
1.5.16 12:56

Pardon za preklepy, pisu z tel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.5.16 13:27

@Martrich drzim palecky :kytka: :hug: kazdopadne ja pujdu tedka taky do KET mame tam ještě 7 mrazacku.. Tak uvidime.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
1.5.16 19:23

@soffi91 Já jsem to při prvním IVF dostala taky dost brzy, 7. den po ET. Při následujících KETech jsem si píchala jako podporu luteální fáze Pregnyl den před KET a za dalších 5 dní znovu. Určitě to prober s doktorem, ať ti při KET nastaví lépe léky.

@Martrich Dneska jsem na tebe myslela, jestli jsi vydržela netestovat. Zítra budu mooooc držet pěsti a dej pak vědět. Já budu zítra 7.den po KET, ale myslím si, že to zase nevyjde. Máš nějaké příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12097
1.5.16 19:27

@Simona_Black jsi hodná, díky moc. Já už jsem nervózní jako pes, ale netestovala jsem, byli jsme o víkendu u známých tak to ani nešlo. Příznaky těžko říct, tělo je zblblý hormony a do toho nervy, takže fakt nevím… Nekrvácela jsem nic, ale mam utrogestan a estrofem, ten ms drží. Takže to bude hop nebo trop… U tebe už je mimčo(mimča) zavrtané, takže hezky odpočívej a na špatné myšlenky je času dost :mavam: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat