MS - kdy přijde po kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 12:23
MS kdy přijde po kojení

Hezký, prosim do kdy po ukončení kojeni je v pořádku nedostat MS? Dr mi říká ze 3 měsíce a pokud neprijde tak to budeme řešit. Injekci na MS nechci, předpokládám, že by to resila takto. Na UTZ se u mě nic nechystá, nevidí folikuly a sliznice nízká ???? a máte zkušenosti s kontryhelem na obnovu cyklu? Nebo dela jen anovulacni cyklus? Čekám na MS jak na spasení, protože mam skoro rok bolesti břicha a čekáme jestli to nepřejde s nástupem cyklu, jinak mi hrozí laparo ???? děkuji za odpovědi

Reakce:
vcelka98
Povídálka 38 příspěvků 09.09.19 12:46

No já jsem ji dostala 14 dní po tom, co jsem úplně přestala kojit, kojila jsem jen 2 měsíce, četla jsem ale, že může přijít až půl roku od doby, co přestaneš kojit a je to úplně v pořádku, je to individuální :kytka:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 09.09.19 13:09

No a jak dlouho jsi po porodu? Před těhotenstvím jsi měla cykly pravidelné?

vcelka98
Povídálka 38 příspěvků 09.09.19 14:09

Po porodu jsem 3 měsíce a týden, měla jsem pravidelné cykly po 26 dnech. Taky záleží, jestli jsi třeba nezhubla při kojení. Já si pamatuju asi 3 roky zpáky jsem jsem zhubla z 59 kg na 53kg a hned jsem MS nemohla dostat asi 5 měsíců, pak jsem tedy šla na injekci, zabrala. Ale pak zase nic další měsíc, pak jsem začala víc jíst, přibrala jsem na 57, to mám do teď a od tý doby pravidelný cyklus. Neboj, to by se ti mělo upravit, moje maminka MS dostala až rok po porodu. Jestli jsi dlouho kojila, tak ti můžou třeba chybět nějaký prvky a živiny a pak trvá než se to vše v těle urovná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 14:15

Prisla 13 m po porodu, kdy uz kojim jednou denne.

Váš příspěvek
Reklama