Mateřská škola v Praze - stěhování

5411
10.11.15 21:44

Mš v praze-stěhování

Ahojky maminky chceme se stěhovat do prahy po novém roce a přítel chce někam se nastěhovat barrandov a modřany prahu neznám a mám 4 letou a 6 letou holčičky jedna má jít od září do školy a potřebuji sehnat školku pro obě když se budem stěhovat máte nějaké doporučení kam a kde by nás i vzali? děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6499
10.11.15 22:00

Další naivka :-D

Tako potřebuji od nového roku školku pro mladší dceru a pořád věřím, že seženu :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5708
10.11.15 22:05

@pavla.velova v Praze berou cca od 4+ dřív těžko.
Být tebou, tak zjistím, KAM se budete stěhovat. Barrandov a Modřany jsou sice relativně blízko vzdušnou čarou, ale přes řeku, takže než se tam dostaneš, je to pěkně daleko.

A až budeš vědět KAM, tak se koukni na weby městské části jaké má státní školky, projeď si to a jejich weby (strýček google najde všechno) a začni obvolávat. Tu 6-letou asi někam umístíš, je předškolák, ale o té mladší pochybuju. Dvě místa v jedné školce v průběhu roku jsou utopie.
Pak jsou soukromé školky, tam by to problém být neměl. Ale leze to do peněz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
68941
10.11.15 22:19

Tak ja bych nestrasila, ze v Praze pod 4+ tezko, dceru vzali 3,5letou a jsou tam deti i o par mesicu mladsi, zalezi na Praze, ale… Asi az na naproste vyjimky je vzdycky previs a nedostanou se deti vsechny. A kdyz se uvolni misto, tak tam prijmou dite ze seznamu neprijatych, nikoliv zcela nove dite, ktere ani nebylo u zapisu. S sestiletou bych se poptala a obvolala skolky, o kterych uvazuji, nejspis ji nemuzou vytvorit nove misto, pokud maji plnou kapacitu, ale mozna jsou schopny ji na nejake dostat, pokud by se uvolnilo, bude-li tam mit trvale bydliste, poptala bych se. Ctyrleta? Uprimne, koukni po soukromych skolkach a do zari se proste placnete pres kapsu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
10.11.15 22:26

U nás modřany, braly letos děti i ani né 3 letý, nastupovali i během září..loni se ale takhle malé děti nedostaly ani náhodou, do stejné školky.. záleží asi kolik je předškoláků..
Každopádně místa v průběhu roku nejsou..Během září se to prostě doplní a šlus.
Soukromé školky modřany a okolí 10tis..
Ale jako určitě obvolat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3511
10.11.15 22:33

@pavla.velova na praze 4 v Němčické budou od února mít místo cca pro 56 dětí od zítra je zápis, ale je tam podmínka trvalého bydliště na praze 4, jestli se nepletu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
11.11.15 07:26

Záleží na Praze, u nás se umistí všechny tříleťáky ;) Praha 17 :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.11.15 21:06

@Kejdík Super tip díky, kamarádka hledá školku pro syna :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.11.15 17:40

A stěhování už má zařízené? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5411
21.12.15 17:49

Tak už máme rozhonuto 1.2 se budem stehovat do prahy 4 krč-hurbanova je tam někde poblíž školka kde by mě vzali obě holky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7346
21.12.15 18:02
@pavla.velova píše:
Tak už máme rozhonuto 1.2 se budem stehovat do prahy 4 krč-hurbanova je tam někde poblíž školka kde by mě vzali obě holky?

Obvolej školky…obě děti by byl zázrak, ale i ty se dějí…někdy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9658
21.12.15 18:21
@pavla.velova píše:
Tak už máme rozhonuto 1.2 se budem stehovat do prahy 4 krč-hurbanova je tam někde poblíž školka kde by mě vzali obě holky?

musíš to obvolat, tady ti těžko někdo poradí. My máme prcka v soukromé, ale vím, že kamarádky (bydlíme taky na čtyřce, měly problém dostat do školky děti 4+) a naplnili to v létě. v září chtěla kamarádka ještě dát jedno a řekli jí, že má smůlu, protože musí přes zápis, který je v lednu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5411
21.12.15 18:28

@Pam12 a kolik platíte v soukromé?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
21.12.15 18:31

Mně malá taky nakonec půjde od ledna do soukromé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9658
21.12.15 18:32
@pavla.velova píše:
@Pam12 a kolik platíte v soukromé?

Je v anglické a na ctyri dopoledne 11 tisic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin