Mudr. Horník - ORL Brno

Anonymní
21.3.16 21:02

Mudr. Horník ORL Brno

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto doktorem? Údajně je to kapacita co se týče oblasti ORL: Můžete mi napsat vše co se týká jeho a jeho odbornosti? Ze zoufalství jsem tam objednala syna, protože má opakované záněty středního ucha a každé ucho měl tak cca 20× pichané. Tady u nás lékaři na to dlabou. Jediné co udělali, tak už měl 2× zavedeny ventilační trubičky, poprvé vypadly po 9 měsících a nyní vypadli po 6 měsících. Od 28.2. mu jedno ucho pichali 2× a druhé 1×. Pokaždé k tomu měl ATB. Synovi je 2,5 roku. V momentě kdy trubičky nemá, tak jede pořád záněty dokola…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22281
21.3.16 21:10

Osobní zkušenost nemám, ale zprostředkovaně vím, že pan doktor Horník je skutečná kapacita, má vynikající výsledky a je velmi jemný k dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27372
21.3.16 21:13

Ahoj, premyslim, jestli ti vubec psat, protoze jsem asi jedna z mala, kdo s nim nebyl spokojeny. Prijde mi, ze tam ma uz tolik pacientu, ze ma proste malo casu se jim dostatecne venovat, alespon memu synovi se teda nevenoval dobre. Sice je velice hodny a opravdu se chova k detem pekne, ale resila jsem taky zanety str. ucha a hlavne chrapani a doporucil nam odstraneni nosni mandle, ze mame zarucene po problemu Sli jsme, syn mel komplikace s narkozou, musel na to jit dvakrat, nicmene dobry, mandle pryc. Za dva mesice pote opet silene chrapani, chytily ho prudusky, sli jsme tam znovu, co s tim chrapanim. Podival se na nej a zaver byl, ze to budou krcni mandel, ze je ma obrovske a musi se seriznout. A opet veta, ze mame pry po problemu. Vzhledem k prubehu zakroku predtim jsem do nemocnice uz nesla a presla k jinemu doktorovi. Pokud mel tak strasne krcni mandle, prijde mi hrozne, ze si toho nevsiml uz driv. Zavrsil to slovy „to jste meli nechat udelat zaraz“.

Pokazde jsme byli v ordinaci asi deset minut max.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 21:18

@suvik díky za reakci a co s ušima? To vám pomohlo? Kdybych já někdy se synem strávila v ordinaci 10 minut kvůli vyšetření - neřeším problém jako je když tam dojdeš se zánětem a on ten zánět prostě „léčí“, tak budu šťastná…

zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.16 21:22

A ještě taková perlička, která mě teda totálně vytočila a to když vypadli ted podruhé ty trubičky a hned tam byl zánět, tak píchnout jsme to byli na pohotovosti a pak na ko u naší ORL - údajně nejlepší tady v okolí a já se dotazovala co s tím budeme dělat a ona mi řekla, že budeme 2 měsíce čekat co z toho bude!!! Já byla totálně na vývrtku, protože to pro nás znamená 2 měsíce zánětů, potom objednání na trubičky a čekačka další cca 2 měsíce. Takže 4 měsíce prakticky neustálých zánětů. Vyléčili jsme první zánět a byl 3 dny ve školce a co má? Ano, další zánět tentokrát už vypadla trubička i z druhého ucha, takže oboustranný. Opět píchnutí, ATB. Kontrola za týden u naší ORL (měla tam nějaký zástup) a pan dr nám napsal pro JISTOTU DALŠÍ KRABIČKU ATB i když má už uši ok. S tím, že mu ATB NEUBLÍŽÍ!!!

• Nahlásit
  • Citovat
27372
21.3.16 21:31

Hele zkus ho, myslim si, ze na ty komplikovanejsi pripady by treba nebyl tak rychlej a dal by si tu praci. Nevim. S usima je to dobry, tuk tuk, jenze misto toho ho chytaji ted ty prudusky. Zatim jsem radsi nez kdyby to byly ty usi. Chrapani jsem prestala resit, i kdyz je to ne malo podstatny problem, protoze nespi vubec kvalitne. pod narkozu s nim ale nepujdu leda by to bylo skutecne nezbytne nutny v nasem pripade.

Odejit muzes vzdycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
21.3.16 21:40

Ja k nemu chodila uz jako mala holka, naposledy me vzal nekdy kdyz jsem byla jeste na stredni, co 14 dni jsem tam chodila se zanetem v uchu.. Uz byl ze me zoufalej, vzdycky to nejak prostouchla prolil a byl klid.. Nastesti mi nikdy ucho nepichal!! Je to fajn doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
21.3.16 21:51

Mrzí mě, že má syn takové problémy. My chodíme k dr. Dolníčkové, ta má ordinaci vedle. Jsem s ní moc spokojená. U pana doktora jsme byli párkrát, když zastupoval naši dr. a všecko proběhlo v pořádku. Jen jak už tu někdo psal, tak se mi zdálo, že to bere víc narychlo. Dolníčková mi přišla trochu pečlivější. Držím pěstí, ať vám pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 21:55

My jsme ze Zlínského kraje, takže spíše doufám, že mi ho pořádně proklepne a něco doporučí, případně napíše žádanku a já si to tady snad už nějak vydupu. Z důvodu pracovního vytížení nemůžu co týden jezdit do brna, no uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
1547
22.3.16 06:51

Ja za nim jezdim se synem ze Znojma, nikdy jsem necekala na vysetreni dele nez 10min, sestricka moc mila a hodna, pan doktor take, vzdy vysvetli co potrebuji vedet a nezda se mi, ze by to bylo nejak ve spechu. Ovsem taky musim napsat, ze mame stesti. Jezdime tam jen na kontroly a hlidani usi, zadny akutni problem jsme tam nikdy neresili, takze nevim jaky je v tomto pripade. Ale verim, ze diky nemu se syn vyhnul trubickam, protoze mu dal cas a nehnal nas na ne hned. Syn uz ma ouska v poradku..jediny problem je tam zaparkovat, to je fakt katastrofa, doporucuju si nechat vetsi casovou rezervu a pokud to tam neznas, zjistit si predem na mape, kde tam jsou parkoviste :cert: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27372
22.3.16 07:53

My prave skoro vzdycky cekali tak hodinu v cekarne. Nicmene ja si treba rada pockam, kdyz tomu bude odpovidat ta pece… A cekarna je s hrackama, to se da vydrzet, pokud dite neni akutni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.19 19:38

Ahoj, chtěla bych oživit diskuzi. Máme jít za rok na vyšetření EFS k doktoru Horníkovi (dcera rozštěp). Nevíte, co to je za vyšetření? Prý nosem sonda.. ale nevím o tom nic a na netu jsem nic nenašla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.19 07:09

Nevite jak s parkovanim u pana doktora? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3414
16.4.19 07:32

@šmoulililinka vcelku problematické. Je tam kousíček jedno parkoviště, ale je malé a pokaždé plné. jinak musíš parkovat v okolních ulicích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama