Můj chlap vynadal tchánovi

Anonymní
2.3.20 17:15

Můj chlap vynadal tchánovi

Ahoj,
zajímá mě, jak se k takovéto věci postavit a zda to již bylo přes čáru.
O víkendu u nás byli mí rodiče na oběd - můj budoucí manžel měl 30 narozeniny. Máme psa, kterého jsme si osvojili už jako dospělého a trvalo nám ho vychovat. A neexistuje, aby byl krmený od stolu. No a táta jedl a říká “pojď, já ti dám knedlík” načež můj chlap říká, ať mu nic nedává, že od stolu ne a knedlík taky ne, má své pamlsky. Táta opět, pojď sem pojď, tak to může chlap znovu zopakoval, docela rázným tónem, že od stolu prostě ne. No a táta mu dal prostě kus knedlíku. Muj chlap naštvanej jak pumpička vyjel “Ty snad nemáš mozek, nebo co?” a táta to teda přešel, seděli jsme a kecali a vše bylo v pohodě.. No jenže včera odpoledne mi nevlastní mamka (občas ráda přehání ale) říká, že jako z toho byl táta rozladěnej, tak já jí říkám, že ok, chápu, ale prostě ví, že od stolu ne a ještě to 2× zopakoval, načež ona, že prostě se takhle chovat nesmí…
No, než pojedem k našim, zajímá mě, jestli vám to přijde hodně přes čáru, nebo ne… Táta má obecně problém dodržovat pravidla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6333
2.3.20 17:17

Řekl mu 2×, at psovi nic nedává. Stejně mu dal. Můj manžel by asi řval ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3369
2.3.20 17:17

No měl dostat vynadáno víc a ještě jednu přes hubu, když se chová jak totální křupan a není schopnej pochopit jednoduchý přání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
2.3.20 17:18

Ano, přijde mi to přes čáru, ale od Tvého otce. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12593

Přijde mi to přes čáru od otce, snad není hluchej? A není to jeho pes…Tvýmu chlapovi se nedivím, taky bych vyletěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Že jo. Já se včera zastala před mámou svýho chlapa, teď jsem se v tom ještě utvrdila. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3369
2.3.20 17:19
@Anonymní píše: Že jo. Já se včera zastala před mámou svýho chlapa, teď jsem se v tom ještě utvrdila. :nevim:

Zachovala jste se správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6111
2.3.20 17:21

Dva kohouti no, myslím, že to nezvládl ani jeden z nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 17:23
@Karleon píše:

Na druhou stranu, náš pes, naše domácnost, naše pravidla, musí to prostě respektovat. :roll:
Chlap prostě vypěnil, chápu ho..

• Nahlásit
  • Citovat
9922

Ano, tvůj otec se zachoval jako hňup a jeho chování bylo hodně přes čáru. Mně kdyby někdo krmil psa knedlíkem, ještě po té, co jsem mu 2× řekla, ať to nedělá, tak to by teprve viděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469

Počkej až ti tohle bude dělat s dítětem. To budeš ječet i ty. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9587
2.3.20 17:25
@Karleon píše:

Taky mi to tak připadá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 17:26
@Anny2148 píše:
Počkej až ti tohle bude dělat s dítětem. To budeš ječet i ty. :D

No jasný! To jsem jí přesně včera řekla, že prostě výchovu našeho dítěte budou muset akceptovat a ona, že babičky a dědečkové jsou od rozmazlování… No, v tom případě nebudou s babičkou a dědečkem. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.20 17:26

Já před lety seřvala tchána taky. Synovi byl rok a něco a on opakovaně povídal, že mě se ptát na nic nemusí, že on si to udělá, jak chce, že máma je k ničemu… Dlouho jsem se snažila mile vysvětlovat a nepomohlo… No vyjela jsem na něj pěkně (až hystericky :oops:, že TOTO se už nikdy nebude opakovat, on takto vychovával i své děti, tak jsem se bála, že by se to mohlo opakovat). Tchán se urazil, chtěl přerušit kontakt, nafoukl se, nadával manželovi… Stála jsem si za svým, že toto prostě ne. Je to víc jak 6 let a od té doby není jediný problém. Prostě pochopil a to i přesto, že má velký problém s pravidly. Máme spolu moc hezký vztah. Dokážeme prokecat hodiny a nezanechalo to žádný škraloup.
Takže ne, mně to přes čáru nepřijde. Bála bych se, co bude táta dělat, až budete mít děti. Chce to mít jasná pravidla od začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
49163
2.3.20 17:27

Tvůj otec neslyší nebo prostě si řekl že si to udělá dle sebe? Naše feny jsme to nikdy ani učit nemuseli a je to fajn. Vadí mne žebrající pes u stolu a ještě knedlík :jazyk: otci bych sama řekla co to mělo být že to snad stačí říct jednou. Tchán má psy kterým od stolu dává a stačilo říct že my našim ne ;) Navíc naše nejstarší měla od štěněte problémy a nesmí nic kde je kuře a to jsme mu řekli že pokud by jí něco dal a musela být opět na kapačkách tak účet platí on a nebude to pár stovek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama