Návštěvy v lázních

Anonymní
25.2.20 22:22

Návštěvy v lázních

Navštěvujete své příbuzné v lázních? Moje babička tam momentálně je, po operaci srdce, já 18tt a moc se mi nechce. Mame široké příbuzenstvo, které se tam může vystřídat, cca 1-2× tydne nekdo, ale bylo mi vyčítáno, že nejedu ja (je náš 7 vnoucat). Bude tam ještě 14 dní. Mam jet? Navštěvují se vůbec pacienti v lázních? Mám to dost daleko (jižní Čechy × severní Morava).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7551
25.2.20 22:25

Zbytečnost, taková dálka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23200
25.2.20 22:29
@Anonymní píše:
Navštěvujete své příbuzné v lázních? Moje babička tam momentálně je, po operaci srdce, já 18tt a moc se mi nechce. Mame široké příbuzenstvo, které se tam může vystřídat, cca 1-2× tydne nekdo, ale bylo mi vyčítáno, že nejedu ja (je náš 7 vnoucat). Bude tam ještě 14 dní. Mam jet? Navštěvují se vůbec pacienti v lázních? Mám to dost daleko (jižní Čechy × severní Morava).

A kdo by těhotné vyčítal, že se nechce harcovat přes republiku v době chřipek a dujících větrů za babi, když jí snad může zavolat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22373
25.2.20 22:29

Navštěvují, ale ne taková dálka. A určitě ne všichni příbuzní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86613
25.2.20 22:31

Jsem z lázeňského města a rodiny za pacienty extra nejezdí. Pacienti tam spíše odpočívají od rodin a běžných starostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57404
25.2.20 22:31
@Anonymní píše:

Takovou dálku bych nejela, máš bydliště plus mínus jak já, tzn cca 400 km.. Jako návštěva je fajn, ale za příznivých okolností..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 22:33

@andelka83 Když já mám pocit, že se příbuzní zbláznili. Pomalu dělají rozpis, kdy kdo pojede. Přitom babi ma veškerý servis, porad nejake procedury, je tam spokojena, citi se na dovolené. Ale pry se trošku „nudi“. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
424
25.2.20 22:37

Taky bych nejela. Není přece malé dítě. Aspon bude mít čas, zajít s ostatnímy lázeňáky na kafe či procházku :) Ostatním bych řekla ať se nezlobí, že si s babičkou ráda zavoláš, ale těhotná se tam nepotáhneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 23:16

Taky bych za babičkou nejela. Můžete si zavolat a uvidíte se po návratu babičky z lázní - aspoň se na sebe budete víc těšit. Proč nejela babička do Poděbrad, když jsou od vás blíž?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23200
25.2.20 23:19
@Jana Martinková píše:
Taky bych za babičkou nejela. Můžete si zavolat a uvidíte se po návratu babičky z lázní - aspoň se na sebe budete víc těšit. Proč nejela babička do Poděbrad, když jsou od vás blíž?

Na srdce jsou Poděbrady ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 23:23

@Russet A na severní Moravě Teplice nad Bečvou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23200
25.2.20 23:26
@Jana Martinková píše:
@Russet A na severní Moravě Teplice nad Bečvou.

U nás se to tak říká. Teplice máme daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 06:12

Ja jezdim pravedelne do lazni. A presne opacnym smerem. 8 hodin ve vlaku. A nikdy za mnou nikdo neprijel. Styska se mi po dceri, je jeste mala. Jinak ne. Procedury, do toho musim i tam pracovat, ruzna posezeni, tanecky, uz se i nejaky lazensky svihak objevil. O cca 30 let starsi a dost neodbytny. Stravila jsem dost casu budovanim strategii, jak se mu vyhnout. Byla to legrace. Me ten mesic utece jako voda.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama