Může po rýmě zvracet?

117
13.2.20 07:34

Může po ryme zvracet?

Zdravim, mam 7mesicni holcicku od sobotu ma hlenitou rymu bez teploty proto jsem ani nechodila k doktorce. Odsavame prokapavame morskou vodou a Nasivinem. Doktorka nam drive poradila ze ji klidně máme dat Fenistilovy kapicky, aby se vyspala kdyz rymu má tak ji je sem tam dáme. Ale dnes rano zacla zvracet lépe receno se ji vrací ty hleny zkousela jsem to odsat i z pusy a neco jsem nasala, ale furt se ji to vraci nechce pit vodu ani mleko:( tak ted nevim jestli mam jit k doktorce nebo pockat jestli je to tim jak se odhlenuje. Ani to v ní nechcrci. Pred Vánocemi kdyz byla nemocna a měla i Atb tak to v ni chrcelo. Nějaké rady? Dr. Tam je az odpoledne tak proto se chci prvne poradit nez hned plasit. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1025
13.2.20 07:40

Mě to dělaly obě holky, hleny spolknou, hlavně v noci. Ráno je pak vyzvrací. Ten žaludek nje podrážděný, s rýmou nemám chuť k jídlu ani já, neboj, bude to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
13.2.20 07:42
@Sue2008 píše:
Mě to dělaly obě holky, hleny spolknou, hlavně v noci. Ráno je pak vyzvrací. Ten žaludek nje podrážděný, s rýmou nemám chuť k jídlu ani já, neboj, bude to ok.

No me jen zarazi ze zvraci az dnes :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7552
13.2.20 07:43

Může to být rýmou, pokud nemá teplotu, k lékaři bych vyčkala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
13.2.20 07:54

Ta rýma ji může zatíkat a draždit na zvraceni. Býva to. Zvedni ji postýlku do vyšší polohohy. Já podkládala knihama pod nohy postýlky, at má hlavu výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1807
13.2.20 08:04

@RockFous jak píšou přede mnou. Podložit hlavu a nedávej ji mléko. To ji zbytečně dráždí ke zvracení ( váže se to na ty hleny). Důležité je, aby pila!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
13.2.20 08:14
@jary1 píše:
@RockFous jak píšou přede mnou. Podložit hlavu a nedávej ji mléko. To ji zbytečně dráždí ke zvracení ( váže se to na ty hleny). Důležité je, aby pila!!

No, nevím, v 7 měsících bez mléka? Ale dávala bych podle chuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
13.2.20 08:21
@Veru1987 píše:
Ta rýma ji může zatíkat a draždit na zvraceni. Býva to. Zvedni ji postýlku do vyšší polohohy. Já podkládala knihama pod nohy postýlky, at má hlavu výše.

Zvednuto mám:) ona se i točí na bok protoze se ji tak lépe spí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
13.2.20 08:22
@jary1 píše:
@RockFous jak píšou přede mnou. Podložit hlavu a nedávej ji mléko. To ji zbytečně dráždí ke zvracení ( váže se to na ty hleny). Důležité je, aby pila!!

No bez mléka to teda nevim to asi nepůjde ale s tim pitim bojujeme nechce pit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
13.2.20 08:22
@ZuzaM píše:
No, nevím, v 7 měsících bez mléka? Ale dávala bych podle chuti.

Mi by to dcera bez mléka nedala. Já dávala. Ona byla závislák. Ale aspon vyvyšit. Dávala jsem fenistil. Nasivin. A mořskou vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3065
13.2.20 10:05
@RockFous píše:
Zdravim, mam 7mesicni holcicku od sobotu ma hlenitou rymu bez teploty proto jsem ani nechodila k doktorce. Odsavame prokapavame morskou vodou a Nasivinem. Doktorka nam drive poradila ze ji klidně máme dat Fenistilovy kapicky, aby se vyspala kdyz rymu má tak ji je sem tam dáme. Ale dnes rano zacla zvracet lépe receno se ji vrací ty hleny zkousela jsem to odsat i z pusy a neco jsem nasala, ale furt se ji to vraci nechce pit vodu ani mleko:( tak ted nevim jestli mam jit k doktorce nebo pockat jestli je to tim jak se odhlenuje. Ani to v ní nechcrci. Pred Vánocemi kdyz byla nemocna a měla i Atb tak to v ni chrcelo. Nějaké rady? Dr. Tam je az odpoledne tak proto se chci prvne poradit nez hned plasit. :roll:

Taky mě kluk zvracel když měl rýmu, polykal hleny i když jsem odsávala a pak to vyhodil.. natrávené mléko je fakt rajc ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama