Z vysoké teploty na velice nízkou

Anonymní
12.2.20 20:46

Z vysoké teploty na velice nízkou

Zdravím a prosím o radu-uklidnění..
Devítiletá dcera už od soboty válčí s vysokými teplotami..vždy jí to po tabletě klesne a pak zase rychle vylaze cca na 38,6 a víc. Dnes ráno měla ještě 38,7,i po obědě-tak jsem jí dala tabletu ibalginu..a najednou teď večer má 35,5,je uplně ledová jak led, i když měla teplý čaj a byla pod peřinou. Než šla spát, tak říkala že jí pálí záda. Tak jsem z toho prochu vedle..Je to normální že teplota tak klesne? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9711
12.2.20 20:55
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím o radu-uklidnění..
Devítiletá dcera už od soboty válčí s vysokými teplotami..vždy jí to po tabletě klesne a pak zase rychle vylaze cca na 38,6 a víc. Dnes ráno měla ještě 38,7,i po obědě-tak jsem jí dala tabletu ibalginu..a najednou teď večer má 35,5,je uplně ledová jak led, i když měla teplý čaj a byla pod peřinou. Než šla spát, tak říkala že jí pálí záda. Tak jsem z toho prochu vedle..Je to normální že teplota tak klesne? Děkuji

Nevím zda to je normální, ale naše obě děti to takhle mívají. Ale teda většinou ráno po odeznění teplot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1253
12.2.20 21:05

Nebrala bych ty teploměry až tak vážně. Pokud je teplota v normě, ukazuje to často podměrně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
12.2.20 21:08

Mám to taky tak u všech třech dcer, když už teploty končí, tak jim naměřím 35,5 stupňů. Nejstarší bude mít 10 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 21:19

Děkuji moc za uklidnění..Teploměr bych tak vážně nebrala-ale i na dotyk je jak led a orosená..Tak snad to bude dobré a můžu v klidu spát..Nikdy předtím to tak neměla

• Nahlásit
  • Citovat
1253
12.2.20 21:26

Zřejmě jí při nemoci klesl krevní tlak nebo v horečce vypotila nějaké minerály ( hořčík, draslík) - proto ta ledovka a studený pot. To bude dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2378
12.2.20 21:28

U syna to byl znak zápalu plic. Střídala se ledovost s teplotou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5316
12.2.20 21:31

Jak moc intenzivě srážíš tu teplotu…? Od soboty je to už pět dní, to je hodně. Pro tělo je to dost záhul. Zkusila bych tablety už vypustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 21:46

Tak včera jsme byli u doktorky a poslouchala jí a dobré..
Tabety tak dvě denně když to lezlo přes 39 výš..vím že to je záhul a nejraději bych nic nedávala..Už nebudu. Je fakt že dcera je hrozný hubeňour a i teď jsemdo ní dostala jen minimum jak byla nemocná..

Příspěvek upraven 12.02.20 v 21:49

• Nahlásit
  • Citovat
1358
12.2.20 21:47

Jestli má od soboty teploty, šla bych uz k mudr. Válci očividně s něčím těžším, než jen s virem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 21:51
@mamina89 píše:
Jestli má od soboty teploty, šla bych uz k mudr. Válci očividně s něčím těžším, než jen s virem. :nevim:

Doktorka nás včera poslala domů že se má potit a odpočívat. Kdyby to nekleslo, tak přijít v pátek

• Nahlásit
  • Citovat
4884
12.2.20 22:17

Moč vyšetřovala? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie