Může roční dítě obyčejné náušnice ?

Anonymní
28.7.21 12:35

Může roční dítě obyčejné náušnice ?

Mám kamarádku která m roční holčičku, ztratili se jí zlaté náušničky nejspíš si je malá strhla a nemá na nové myslíte že by byl problém koupit obyčejné naucnice a dát je dítěti než našetří? Je samozivitelka a nemůže si dovolí jít koupit nové zlaté děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
28.7.21 12:37

Zkusit to můžeš, ale mě z bizuterie hnisaji uši i jako dospělé. Možná chirurgicka ocel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22460
28.7.21 12:38

Kroužky z chirurgické oceli stojí pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
28.7.21 12:50

Klidne staci i obyc stribro. Taky mam s tim problem, bizu uz nenosim vubec, ale stribro je uplne v pohode :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
28.7.21 12:59

Jako malá jsem s tím měla problémy. Bižuterie a stříbro mi vadilo hodně. Občas i zlato. Nejlepší byla chirurgicka ocel. Vybrala bych tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25956
28.7.21 13:13

Dítě dostalo k druhým narozeninám set několikerých naušnic za pár set korun. Mají nějaký atest, že jsou ze zdravotně nezávadných materiálů.
Případně bych se koukla po naušnicích z chirurgické oceli nebo bioplastu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
28.7.21 13:31

Stříbro nebo ocel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68986
28.7.21 13:32

Nedala bych. Dcera dostala od kamaradky pred mesicem nausnice, ale nebyly ze zlata. Libily se ji, tak jsem ji je teda vymenila a upne ji zacalo hnisat ucho, ma tam ted jeste vyhnitou diru doruzova, 14 dni jsem to osetrovala atb mastickou. Takze za me ne, nikdy nevis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
28.7.21 13:38

Jak už zde padlo, zkusila bych chirurgickou ocel nebo bioplast. Však bioplast se miminům nastřeluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
28.7.21 14:01

Taky jsem pro chir. ocel, pripadne to stribro, ale ne kazdemu dela dobre. Dcera ma 3 roky a chci ji dat vycistit zlate nausnice, tak jsem poridila stribrne na tech par dni a dobry. Ma je teda par dni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
28.7.21 17:05

Zkusila bych chirurgickou ocel, nebo titan. Moje dcera třeba nesnesla ani bílé zlato, hnisaly jí uši, ocel jí nevadí. Já sama to mám podobné, jen zlato, nebo ocel. Titanový jsem nezkoušela, ale mám prstýnek a ten nosím pořád a v pohodě. Jen nevím jestli se z té oceli dělají náušničky vhodné pro roční dítě, co jsem hledala tak i ty dětské jsou spíš pro starší děti. A tedy pokud holčička už teď nemá v uších nic, tak je možné, že jí dírky rychle zarostou. Dcera ztratila náušnici a dírka jí hrozně rychle zarostla. Takže momentálně chodí s jednou a odhodláváme se, že necháme tu druhou nastřelit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
29.7.21 11:00

Určitě zatím bioplast. Stříbro bych raději nedávala.. mohla by mít nějakou reakci. Trošku jsem pátrala a našla jsem toto:
https://www.zlataberuska.cz/…keho-plastu/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat