Může se jednat o cystu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 12:39
Může se jednat o cystu?

Ahoj holky, asi před měsícem cítila asi 4 dny v kuse takové nepříjemné píchnutí hodně dole v podbříšku. Taková tupá bolest, která se ozývala, jak chtěla. Někdy jsem tu bolest necítila třeba 3 hodiny, někdy to píchlo za hodinu třeba 5×, ale nic na co bych musela brát prášky na bolest. Možná bych to ani nenazvala bolestí, spíš prostě nepříjemné píchnutí. Zrovna v tu dobu jsem byla na preventivce u gynekologa a vyšla mi i lehká změna na děložním čípku, tak mě doktor objednal za půl roku na nové stěry. Během toho měsíce jsem také měla hrozně bolestivý orgasmus. Místo hezkého pocitu jsem cítila opět takové bodání uvnitř. Když už jsem si řekla, že to trvá dlouho a že opět zajdu na gynekologii, tak to najednou všechno přestalo. No a včera se mi to drobné píchání v podbříšku ozvalo znovu. Beru antikoncepci a těhotná nejsem, myslíte že to může být ta cysta? Měla jsem také podezření, že to může být třeba nějaký problém s močákem, ale tam většinou býva bolest při močení, což já nemám. Děkuji

Reakce:
mikela
Závislačka 3133 příspěvků 10.07.19 13:19

Ahoj, já na cysty trpěla před antikoncepcí, je to taky jeden z důvodů, proč antikoncepci beru, je to přesně pocit, jak píšeš, pnutí, nepříjemné bodání, pokud chceš mít jistotu co to je, tak jedině na ultrazvuk

Váš příspěvek
Reklama