Rakovina vaječníků - zvětšený vaječník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 21:45
Rakovina vaječníků - zvětšený vaječník

Přibližně před půl rokem mi doktorka řekla, že mám trochu zvětšený jeden vaječník, ale na dalších návštěvách už se o tom nezmínila, také jsem za ní byla s problémem, že při sexu často krvácím..udělala mi vyšetření a řekla mi, že tam vidí volnou tekutinu, prý zřejmě prasklá cysta, ale dál to nijak neřešila..v březnu jsem přestala brát antikoncepci a samozřejmě s tím přišly i problémy s menstruací, zpozdila se mi třeba o týden, jenže teď už je to více než 10 dní, poslední jsem měla 22.5., těhotenský test jsem si dělala a vyšel negativně, ale cítím se pořád tak zvláštně nafouklá a často mě i pobolívá břicho, ale mestruace nepřichází a nepřichází, je mi 19 a dostala jsem strach, jestli nemůžu mít rakovinu vaječníku, vždycky si něco přečtu a začnu nad tím přemýšlet..je to v tak nízkém věku možné?

Reakce:
Kikulele
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 09.07.19 21:48

Možné je všechno, ale neviděla bych to tak dramaticky. Řekla bych že tvoje tělo akorát reaguje na vysazení antikoncepce, může to být rozhozenyma hormonama. :kytka:

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 09.07.19 22:48

Jsi na to moc mladá, navíc je normální že menstruace si po vysazení antikoncepce přichází kdy se jí zachce, tak se hlavně nestresuj :hug:

Váš příspěvek
Reklama