Může to být něco vážného - slabé ruce, nevolnosti

Anonymní
13.5.20 20:12

Může to být něco vážného?

Zdravím všechny. Neměl jste někdo podobné problémy? Cca před 14ti dny jsem postřehla, že mám slabé ruce, spíše zápěstí. Když píšu na počítači, nebo mobilu cítím, že je nemám úplně stabilní. Dále mě také často bolí hlava, hlavně večer a k tomu se přidá i nevolnost. Nespavost a únava je poslední dobou také můj velký problém. Četla jsem všechny možné články a úplně jsem se zděsila! Nádor na mozku nebo rakovina míchy?! V 19ti letech? Jsem z toho celkem dost ve stresu, tak se ptám jestli nemáte stimhle někdo zkušenost. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2943
13.5.20 20:15

To může být i krční páteří..vyhřezlá ploténka..třeba :nevim: zajdi k dr. ať tě pošle na vyšetření ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19241
13.5.20 20:16

Mas zablokovanej krk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24405
13.5.20 20:21

Krcni pater beztak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.5.20 20:24

Dostat se od slabých rukou až k nádorů mozku a rakovine? Ňotak, nenech se vystrašit. :zed:
Zajdi k doktorů. Budou to jen záda nebo krk :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
13.5.20 20:39

Co takhle místo hledání článků na netu zajít k dr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
13.5.20 20:43

Od počítače bolí běžne ruce, zápěstí, lokty :nevim:… A krční páteř od sezení taky a hodně. Z toho je pak točení hlavy, závratě, pocit na zvracení… A čím víc se začneš pozorovat, tom větší příznaky budeš mít… Pro klid duše zkus doktora a hlavně! už nečti diagnózy na netu, jinak je to začarovaný kruh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
13.5.20 21:09

Pro jistotu zajdi za obvodakem na aspon krevni testy. Jinak muj tip je psychika, dokaze vsechno vyjmenovane a I mnohem vic. Ale zakladem je vyloucit nejruznejsi zdravotni priciny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
13.5.20 22:34

Nečti kraviny. Ja mám nádor na mozku, rakovinu cipku, a vředy. Od ty doby nečtu přiznaky na netu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 23:07

Zuza00

Mám to podobné, že 12 hodin sedím u stroje jako operátor bolí záda a hlavně krk takže pak je úplně normální že jsi slabá já jsem zvyklá na pohyb a není to lehké jen sedět a dělat rukama přesně proto máš tyto příznaky já se prostě protahuji ráno aby se svaly připravily a důležité pít a jíst aby nebylo nevolno a zkusit nějaké to protažení po práci nebo o přestávky ale to je prostě normální u této práce to není rakovina máme to každý, ať vykonáváme jakékoliv náročné povolání pro tělo je to zátěž takže to chce pak i to prokrvení těla prostě protažení a odpočinek jinak důležité je stravování aby tělo mělo živiny na to nic jedině k lékaři kdyby něco ale mám to stejně, bolest očí, je to zátěž pro tělo celkově, žádná vážná nemoc to by byly příznaky silné… kdybys třeba často omdlévala nebo krvacela z nosu tak ale jinak je to normální že i pak v rukou není cit já to znám, celý den malé kostičky a už na to prsty taky nemají… Zkus lékaře ale mě samotné nic neporadil, mě jen vadí ten přesun na noční dělat v době kdy spím to hůř snáším na tlak ale neřešitelné je to o zvyku a nějak tělu ulevit, nejlépe na bolavé nohy vlažná voda ale tak každému něco jiného pomůže… Dlouhodobá slabost i v době kdy nic fyzicky neděláš by mohla vést k nemoci…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama