Mužský přechod

Anonymní
8.2.16 13:29

Mužský přechod

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli mate z domu nebo ze sveho okoli zkusenost s muzskym prechodem. Memu partnerovi je 52 a je to s nim hruza. Je tak protivny, ze se to nedovedete ani predstavit. Je vecne bez nalady, vsechno je hrozny problem, porad je unaveny, bez energie, v noci si musi jit treba prevlect pyzamo jak se zpoti, uz nepochopi zadnou srandu, jen rype, bavit se s nim neda, kdyz neco musi udelat, tak se div nezhrouti a sex zadny…no strasny. Cetla jsem o tom clanky na internetu a sedi to na nej do puntiku. Samozrejme se takhle zit neda, nici me to psychicky, kazdy den poslouchat depresivni reci, jak je vsechno na nic, jak kazdy dela vsechno spatne atd. Nevim jak tohle dlouho vydrzim. Nikam se s nim neda ani jet, to je kecu a ostudy jak se chova.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1402
8.2.16 13:35

No jejda! Přesně!!! Jako přes kopírák. Ten můj ale loni utekl ve svých 54 letech za zpěvačkou okresní kapely country music a teď je to téměř rok, co jsme rozvedeni. Ten klid, ta pohoda!!! U něj to začalo přesně v 50ti letech a bylo to hořší a horší, stávala se z něj hysterická ženská, jak mu došel testosteron a nechtěl to řešit. Naštěstí se našla 56 letá!!! zpěvanda, a ta mu ho dočasně načechrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.2.16 13:36

Myslim, ze tim prochazi spousta chlapu kolem padesatky. nekdo tomu rika krize stredniho veku nekdo prechod. je to normalni, ale nemelo by to prekracovat urcite hranice a hlavne, pokud to nezvladne dobre, tak uz takovy muze zustat… :roll:

otazkou je, jestli je sance ho treba k psychologovi dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.2.16 13:37

@Poustevnice
tak ted jsi zakladatelku urcite uklidnila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.16 13:40

Jo, od jeho 50let to je cim dal horsi. Ale testosteron se mu muze podaval praskama ne? Man pocit, ze mi z nej taky preskoci. Mame velky vekovy rozdil, me je do 30ti let, ale zacinam si pripadat, jako kdyz mi je stejne jak me tahne s sebou dolu.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
8.2.16 13:41
@Ali-Ali píše:
Myslim, ze tim prochazi spousta chlapu kolem padesatky. nekdo tomu rika krize stredniho veku nekdo prechod. je to normalni, ale nemelo by to prekracovat urcite hranice a hlavne, pokud to nezvladne dobre, tak uz takovy muze zustat… :roll:otazkou je, jestli je sance ho treba k psychologovi dostat.

Počkat, já myslela, že krize středního věku je, když si chlap v pětatřiceti najde sedmnáctku, koupí si rudý fáro a mladistvé oblečení :think: :mrgreen:

K otázce, máme jednoho takového v rodině, nepomohlo nic, k psychologovi jsme ho nedokázali dostat. Vím, nepotěšila jsem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.2.16 13:43

@radkka
v 35 dneska je malokdo vubec zenaty, neblbni, to sotva dospiva a to mladistve obleceni sotva poprve odklada :lol:

v 35 chytali krizi a druhou mizu chlapi kdysi, kdyz se zenili ve 20. dneska krize prichazi pozdeji a druhou mizu uz nekdy ani nepotka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1402
8.2.16 13:43

Ano, testoreron lze odávat uměle, ovšem vyžaduje to vyšetření na endokrinologii, nebo u tzv. androloga, to je něco jako gyndař, ale pro chlapy.
To by ovšem dotyčný musel být nejdříve schopný přiznat si, že má problém a pak to řešit.
Nedostatek testosteronu se mj. projevuje i tím, že samečkovi roste objem pasu a svalové hmoty ubývá (pokud má sedavé zaměstnání a nesportuje) a stává se popudlivým a nerudným.
No jo, moc jsem zakladatelku nepotěšila…sorry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.2.16 13:45
@Ali-Ali píše:
@radkka
v 35 dneska je malokdo vubec zenaty, neblbni, to sotva dospiva a to mladistve obleceni sotva poprve odklada :lol:v 35 chytali krizi a druhou mizu chlapi kdysi, kdyz se zenili ve 20. dneska krize prichazi pozdeji a druhou mizu uz nekdy ani nepotka :mrgreen:

Máš pravdu :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.16 13:52

To on si pripousti, ze mu neco je, ale prechod ho asi nenapadl. Nevim jak zareaguje na to, az mu tuhle moji myslenku reknu. Myslim si ze k doktorovi pujde, to on rad, chodi s kazdym prdem jak se porad sleduje. Jo, objem pasu to mu roste a strasne se divi z ceho ma vanu.

• Nahlásit
  • Citovat
1402
8.2.16 13:56

Tak hledej články pod názvem „andropauza“ a dej mu to přečíst. Jestli je trošku přístupný. Jinak s každým prdem taky chodil - kolínko, pupínek, atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1402
8.2.16 14:00

A ještě něco - právě tento „břišní“ tuk, který se usazuje kolem vnitřních orgánů, je vysoce rizikový z hlediska infarktu a ischemické choroby srdeční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86407
8.2.16 14:05

@radkka v 35ti střední věk? to jsi mě pobavila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.16 14:12

@Poustevnice jak to tak vsechno ctu, tak by toho testosteronu potreboval hned celou bednu. Jako fakt to vsechno sedi. Myslis ze kdyby ho dostal, tak by se to mohlo zlepsit? I s tim spekem na brise to sedi, je hubeny a zniceho nic se mu zacal pred 3 rokama jen ten spek.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
8.2.16 14:16
@mojmira píše:
@radkka v 35ti střední věk? to jsi mě pobavila :D

Dotkla jsem se třicítky? To mě ohromě mrzí. Ano, já to mám ještě stále zažito jako střední věk, až se ho dožiju možná to uvidím jinak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama