Asi je mu to fuk

Anonymní
7.2.16 21:49

Asi je mu to fuk

Ahoj holky, já už nevím co s tím mojim :( jsme spolu rok a půl a otěhotněla jsem. Já jsem zaměstnána chvíli, on pracuje na dohodu a peníze nic moc. Řešíme bydlení. Já chci do svojeho, ale jemu se asi nechce, asi se mu nechce dělat. Maminka mu řekla, že můžeme být že začátku u nich, já si toho sice vazim, ale nechci v mini domečku otravovat a mačkat se. když mu to řeknu tak mi pomali nadá, že co si myslím, že barak není opraveny hned.. teď jsem v 3. Měsíci a v zimě chci být ve svém, ale on to má doma pohodlnější… :,( já su z toho na prášky :,( co s ním???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

49236
7.2.16 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, já už nevím co s tím mojim :( jsme spolu rok a půl a otěhotněla jsem. Já jsem zaměstnána chvíli, on pracuje na dohodu a peníze nic moc. Řešíme bydlení. Já chci do svojeho, ale jemu se asi nechce, asi se mu nechce dělat. Maminka mu řekla, že můžeme být že začátku u nich, já si toho sice vazim, ale nechci v mini domečku otravovat a mačkat se. když mu to řeknu tak mi pomali nadá, že co si myslím, že barak není opraveny hned.. teď jsem v 3. Měsíci a v zimě chci být ve svém, ale on to má doma pohodlnější… :,( já su z toho na prášky :,( co s ním???
škoda, že jste si bydlení atd nevyříkali před těhotenstvím.. to mi přijde jako základ
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
7.2.16 21:52
@jdukolem píše: škoda, že jste si bydlení atd nevyříkali před těhotenstvím.. to mi přijde jako základ

pozdě bycha honit

• Nahlásit
  • Citovat
49236
7.2.16 21:54
@Nafrněná píše:
pozdě bycha honit

to určitě.. jen mi přijde hrozně stresující otěhotnět když nevím kam hlavu složit a muž má jiný názor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49849
7.2.16 21:54

Že ty chceš, na to jsi měla myslet dřív než otěhotníš. pracuje na dohodu? jaký má plat, ty možná mateřskou a pak rd takže to celé potáhne on což nic moc. kolik máte bokem na opravy? kdo mu dá hypotéku nebo máte miliony koupit rovnou? tohle jste měli řešit mnohem dřív protože ted nejspíš budete bydlet s jeho rodičema a on kam by se stěhoval, on bude totiž doma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22177
7.2.16 21:55
@Anonymní píše:

A z ceho to „sve“ zaplatite, kdyz pises, ze penize nic moc. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220

Pokud máte napjatý finanční rozpočet asi by bylo lepší být ze začátku u rodičů ne? Pokud půjdete do svého, bude to stát víc peněz. Nebo u jeho rodičů budete platit stejně jako byste platili za své bydlení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
@Anonymní píše:

Chtít můžeš. Máte na to? Barák opravdu není opravený hned. Budeš si muset zvyknout na to, že na nějaké Já chci můžeš zapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
7.2.16 21:57
@hanka.br. píše:
Chtít můžeš. Máte na to? Barák opravdu není opravený hned. Budeš si muset zvyknout na to, že na nějaké Já chci můžeš zapomenout.

Souhlasím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18151
7.2.16 21:59

Dobre, tak muz nespolupracuje, ale ty to mas rozmyslene jak? Myslim tedy hlavne financne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.16 22:01

Těžko se chodí do svého bez peněz.. Kolik vám je let? Jaké mate příjmy a výdaje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.16 22:05

Prostě jsem otěhotněla, stalo se… Mateřskou dostanu, to mám spocitane, řešili jsme to už dříve, ale on má furt na vše čas.. Joo vykládá mi jak chce být ve svém. Ale aktivita nulová, když mu řeknu ať si domluvime schůzky a projdeme si domy tak na to nemá čas.. Ale nic nedělá.. On chce prostě být doma :,(

• Nahlásit
  • Citovat
22291
7.2.16 22:06
@Anonymní píše:
Prostě jsem otěhotněla, stalo se… Mateřskou dostanu, to mám spocitane, řešili jsme to už dříve, ale on má furt na vše čas.. Joo vykládá mi jak chce být ve svém. Ale aktivita nulová, když mu řeknu ať si domluvime schůzky a projdeme si domy tak na to nemá čas.. Ale nic nedělá.. On chce prostě být doma :,(

Vy na ten dům máte peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18151
7.2.16 22:07
@Anonymní píše:
Prostě jsem otěhotněla, stalo se… Mateřskou dostanu, to mám spocitane, řešili jsme to už dříve, ale on má furt na vše čas.. Joo vykládá mi jak chce být ve svém. Ale aktivita nulová, když mu řeknu ať si domluvime schůzky a projdeme si domy tak na to nemá čas.. Ale nic nedělá.. On chce prostě být doma :,(

Tak z materske uzivis sotva sebe a dite, z te se domy nekupuji. Neni mu treba jasne, ze je to financne nerealne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
7.2.16 22:29
@Anonymní píše:

Mateřskou sice dostaneš ale pokud si nevydělávala větší částky tak to nebude žádná spása a navíc jí nebudeš pobírat pořád, pak přejdeš na rodičák a ten je žalostně nízký. Chceš vlastní bydlení ale evidentně na to nemáte peníze. Psala jsi, že peníze nic moc. To chceš opravdu riskovat, že budete žít z ruky do huby? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama