Můžu být těhotná? Zapomenutá tabletka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 19:15
Můžu být těhotná?zapomenutá tabletka

Ahoj, zajímala by mě jedna věc. Ani ne před 2 týdny jsem měla sex, beru tabletky bohužel jsem den předtím zapomněla vzít a vzala jsem až po sexu, kdy se do mě normálně udelal. Za pár dní jsem začla mírně špinit ale za 2 dny to přestalo. Dnes mám celkem citlivé prsa, bolí mě hlavně na dotek. Test jsem si dělala včera ale podle mě je ještě brzo aby mi něco ukázal (byl negativní). Co myslíte vy, je nějaká šance? Včera jsem dobrala poslední tabletku a teď mám týdenní pauzu kdy by se měla dostavit menstruace

Reakce:
lazzycarrie
Povídálka 29 příspěvků 18.07.18 19:20

Nejsi těhotná. Pokud bereš HA pravidelně jedna tableta tě „nezabije“..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 19:41

Snad máš pravdu. Trošku mě znervózněla ta prsa

brumi
Kelišová 6603 příspěvků 18.07.18 19:53

nejspíš máš nízkohormonální HA proto to špinění, mám také takovou s tačí když vezmu o pár hod později a už se objeví špinění, že by jsi byla těhotná je minimální ale pokud by ms nedorazila kdy má pro klid duše můžeš zkusit test

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >