Reklama

Můžu být těhotná? Zapomenutá tabletka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 19:15
Můžu být těhotná?zapomenutá tabletka

Ahoj, zajímala by mě jedna věc. Ani ne před 2 týdny jsem měla sex, beru tabletky bohužel jsem den předtím zapomněla vzít a vzala jsem až po sexu, kdy se do mě normálně udelal. Za pár dní jsem začla mírně špinit ale za 2 dny to přestalo. Dnes mám celkem citlivé prsa, bolí mě hlavně na dotek. Test jsem si dělala včera ale podle mě je ještě brzo aby mi něco ukázal (byl negativní). Co myslíte vy, je nějaká šance? Včera jsem dobrala poslední tabletku a teď mám týdenní pauzu kdy by se měla dostavit menstruace

Reklama

Reakce:

lazzycarrie
Povídálka 29 příspěvků 18.07.18 19:20

Nejsi těhotná. Pokud bereš HA pravidelně jedna tableta tě „nezabije“..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 19:41

Snad máš pravdu. Trošku mě znervózněla ta prsa

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 18.07.18 19:53

nejspíš máš nízkohormonální HA proto to špinění, mám také takovou s tačí když vezmu o pár hod později a už se objeví špinění, že by jsi byla těhotná je minimální ale pokud by ms nedorazila kdy má pro klid duše můžeš zkusit test

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama