Silné krvácení- chci jít domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:37
Silné krvácení-chci jít domů

Ahoj. Jsem v 10 tt a včera jsem začala silně krvácet. Měla jsem pod sebou hoodně krve. Našli mi velkej hematon. Ale v nemocnici stejně jen ležim, tak to můžu i doma. A cejtila bych se tam líp. Mám jim to říct. Pustěj mě domu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 18.07.18 17:39

Muzes podepsat revers.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 18.07.18 17:48

Na druhou stranu tě tam asi nedrží jen tak. Možná zvážit, jak daleko bydlíte od nemocnice, kdyby se to mělo opakovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:52

@mamina2017 5 minut autem :nevim:

Judithkaj
Nováček 18.07.18 17:54

Můžeš jít domu, jestli si to vezmeš na triko. Já bych nešla.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 18.07.18 17:56
@Judithkaj píše:
Můžeš jít domu, jestli si to vezmeš na triko. Já bych nešla.

Souhlas. Vydržela bych ležet ještě pod dozorem doktorů. Může se vše změnit z minuty na minutu a pak si to budeš vyčítat

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 18.07.18 17:56
@Anonymní píše:
@mamina2017 5 minut autem :nevim:

a to bysis řídila sama, když bys zase měla problém? ale jak říkám, určitě tě tam jen tak nenechávají. Když vidím, jak se všude šetří.

tininas
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 18.07.18 17:57
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem v 10 tt a včera jsem začala silně krvácet. Měla jsem pod sebou hoodně krve.Našli mi velkej hematon. Ale v nemocnici stejně jen ležim, tak to můžu i doma. A cejtila bych se tam líp. Mám jim to říct. Pustěj mě domu?

Toto v 10tt těhotenství normální není, ani když potrácíš. Spíš si tam jen na pozorování, aby měli jistotu.

Dnes je středa - na víkend jsi určitě doma. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 18:03

@tininas krvácim kvůli tomu hematonu, ale ležet můžu přeci i doma a dojít si na wc. Krvácení přestává. Už skoro nic, tak přemýšlím, že jim to zítra řeknu. Jsem poprví v nemocnici přes noc a vůbec se mi to nelíbí :D mám ráda svoje soukromí a bejt teda ještě pár dní, tak se zbláznim.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 18.07.18 18:08
@Anonymní píše:
@tininas krvácim kvůli tomu hematonu, ale ležet můžu přeci i doma a dojít si na wc. Krvácení přestává. Už skoro nic, tak přemýšlím, že jim to zítra řeknu. Jsem poprví v nemocnici přes noc a vůbec se mi to nelíbí :D mám ráda svoje soukromí a bejt teda ještě pár dní, tak se zbláznim.

Evidentně miminko je „vytoužené“ ;) Pro vlastní pohodlí… a rodit budeš doma?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2404 příspěvků 18.07.18 18:10
@mamina2017 píše:
Evidentně miminko je „vytoužené“ ;) Pro vlastní pohodlí… a rodit budeš doma?

pardon, ale tohle je humus. Ještě něco bys pro ni měla, třeba že dítěti pak nekoupí oblíbenou hračku?

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 18:11

Taky jsem krvácela kvůli hematomu, po týdnu, kdy se mnou nic nedělali jsem řekla, že jdu domů, jelikož se mi nemá kdo starat o druhé dítě. Můj gynekolog říkal, že je to prostě 50 na 50, že klidový režim ano, ale neznamená to ležet. Po měsíci jsem šla do práce a syn už má 6 let.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 18.07.18 18:12
@Anonymní píše:

Jen tam hezky zůstaň ;) oni skutečně nedrží v nemocnici bezdůvodně. Je pravdepodobne, ze pokud bude vse OK, tak te po vizite pusti domu. Par dni to vydrzis a můžeš mít klidně svědomí, zes udělala cos mohla, aby bylo dítě v pořádku

Serpentini
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 18.07.18 18:16

Kolik ti je? Já v sobotu skončila na pohotovosti se slabým krvácením ve 13tt a priorita pro mě bylo dítě. A i dřív když jsem ležela v nemocnici před i po operaci tak jsem měla jiné myšlenky než vlastní pohodlí jak mi bylo zle. 8o zatni zuby proboha, nikdo není rád v nemocnici ale jsi tam z nějakého důvodu

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 18.07.18 18:21
@Anonymní píše:

Ale pobyt v nemocnici není dovolená, aby se ti to líbilo :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >