Reklama

Silné krvácení- chci jít domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:37
Silné krvácení-chci jít domů

Ahoj. Jsem v 10 tt a včera jsem začala silně krvácet. Měla jsem pod sebou hoodně krve. Našli mi velkej hematon. Ale v nemocnici stejně jen ležim, tak to můžu i doma. A cejtila bych se tam líp. Mám jim to říct. Pustěj mě domu?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 18.07.18 17:39

Muzes podepsat revers.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 18.07.18 17:48

Na druhou stranu tě tam asi nedrží jen tak. Možná zvážit, jak daleko bydlíte od nemocnice, kdyby se to mělo opakovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:52

@mamina2017 5 minut autem :nevim:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 18.07.18 17:54

Můžeš jít domu, jestli si to vezmeš na triko. Já bych nešla.

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 17:56
@Judithkaj píše:
Můžeš jít domu, jestli si to vezmeš na triko. Já bych nešla.

Souhlas. Vydržela bych ležet ještě pod dozorem doktorů. Může se vše změnit z minuty na minutu a pak si to budeš vyčítat

mamina2017
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 18.07.18 17:56
@Anonymní píše:
@mamina2017 5 minut autem :nevim:

a to bysis řídila sama, když bys zase měla problém? ale jak říkám, určitě tě tam jen tak nenechávají. Když vidím, jak se všude šetří.

tininas
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 18.07.18 17:57
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem v 10 tt a včera jsem začala silně krvácet. Měla jsem pod sebou hoodně krve.Našli mi velkej hematon. Ale v nemocnici stejně jen ležim, tak to můžu i doma. A cejtila bych se tam líp. Mám jim to říct. Pustěj mě domu?

Toto v 10tt těhotenství normální není, ani když potrácíš. Spíš si tam jen na pozorování, aby měli jistotu.

Dnes je středa - na víkend jsi určitě doma. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 18:03

@tininas krvácim kvůli tomu hematonu, ale ležet můžu přeci i doma a dojít si na wc. Krvácení přestává. Už skoro nic, tak přemýšlím, že jim to zítra řeknu. Jsem poprví v nemocnici přes noc a vůbec se mi to nelíbí :D mám ráda svoje soukromí a bejt teda ještě pár dní, tak se zbláznim.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 18.07.18 18:08
@Anonymní píše:
@tininas krvácim kvůli tomu hematonu, ale ležet můžu přeci i doma a dojít si na wc. Krvácení přestává. Už skoro nic, tak přemýšlím, že jim to zítra řeknu. Jsem poprví v nemocnici přes noc a vůbec se mi to nelíbí :D mám ráda svoje soukromí a bejt teda ještě pár dní, tak se zbláznim.

Evidentně miminko je „vytoužené“ ;) Pro vlastní pohodlí… a rodit budeš doma?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 18.07.18 18:10
@mamina2017 píše:
Evidentně miminko je „vytoužené“ ;) Pro vlastní pohodlí… a rodit budeš doma?

pardon, ale tohle je humus. Ještě něco bys pro ni měla, třeba že dítěti pak nekoupí oblíbenou hračku?

aledud
Kecalka 407 příspěvků 18.07.18 18:11

Taky jsem krvácela kvůli hematomu, po týdnu, kdy se mnou nic nedělali jsem řekla, že jdu domů, jelikož se mi nemá kdo starat o druhé dítě. Můj gynekolog říkal, že je to prostě 50 na 50, že klidový režim ano, ale neznamená to ležet. Po měsíci jsem šla do práce a syn už má 6 let.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 18.07.18 18:12
@Anonymní píše:

Jen tam hezky zůstaň ;) oni skutečně nedrží v nemocnici bezdůvodně. Je pravdepodobne, ze pokud bude vse OK, tak te po vizite pusti domu. Par dni to vydrzis a můžeš mít klidně svědomí, zes udělala cos mohla, aby bylo dítě v pořádku

Serpentini
Kecalka 494 příspěvků 18.07.18 18:16

Kolik ti je? Já v sobotu skončila na pohotovosti se slabým krvácením ve 13tt a priorita pro mě bylo dítě. A i dřív když jsem ležela v nemocnici před i po operaci tak jsem měla jiné myšlenky než vlastní pohodlí jak mi bylo zle. 8o zatni zuby proboha, nikdo není rád v nemocnici ale jsi tam z nějakého důvodu

Malaga
Generální žvanilka 24323 příspěvků 18.07.18 18:21
@Anonymní píše:

Ale pobyt v nemocnici není dovolená, aby se ti to líbilo :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama