Můžu na mateřské pracovat u svého zaměstnavatele?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23505
6.4.09 20:22

Ale já napsala v nemoci ne v nemocnici. Prostě nechápu, jak by šlo vykazovat v jednom zaměstnání nemoc a do druhýho chodit. I tehdy, kdy by to šlo fyzicky. Aspoň ty moje papíry kdysi dávno na nemocenský a průběžný kontroly by to vylučovali. A to jsem měla nemocenskou jako zaměstnanec v ochranný lhůtě a zároveň jsem vykazovala, že ani jako OSVČ nemám příjmy a nevěnuju se výdělečný činnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5525
6.4.09 22:27

aha, promin, neumim cist

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.14 17:36

Ahoj holky, potřebovala bych vědět jestli se dalo v loňském roce pracovat u stejného zaměstnavatele při pobírání peňěžité pomoci v mateřství tedy takzvané mateřské. Moc děkuji za odpovědi. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1607
17.1.14 17:38

Dalo, ale dotyčná musela mít jinou náplň práce. Pokud dělala totéž, co před nástupem na mateřskou, měla by po tu dobu, co brala souběžně PPM i plat, vrátit dávky státu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat