Můžu na mateřské pracovat u svého zaměstnavatele?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ale já napsala v nemoci ne v nemocnici. Prostě nechápu, jak by šlo vykazovat v jednom zaměstnání nemoc a do druhýho chodit. I tehdy, kdy by to šlo fyzicky. Aspoň ty moje papíry kdysi dávno na nemocenský a průběžný kontroly by to vylučovali. A to jsem měla nemocenskou jako zaměstnanec v ochranný lhůtě a zároveň jsem vykazovala, že ani jako OSVČ nemám příjmy a nevěnuju se výdělečný činnosti.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky, potřebovala bych vědět jestli se dalo v loňském roce pracovat u stejného zaměstnavatele při pobírání peňěžité pomoci v mateřství tedy takzvané mateřské. Moc děkuji za odpovědi. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dalo, ale dotyčná musela mít jinou náplň práce. Pokud dělala totéž, co před nástupem na mateřskou, měla by po tu dobu, co brala souběžně PPM i plat, vrátit dávky státu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit