Můžu si sundat sama sádru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 22:34
Můžu si sundat sama sádru?

V neděli mi na chirurgii dali sádru na ruku. Zlomené nic nemám, ale měla jsem nateklé prsty, tak mi to dali do sádry na 10 dní. Ruka ani prsty mě nebolí. Do nemocnice jsem nechtěla, ale premluvili mě rodiče, ať to raději jen lékaři zkontroluji, jinak bych ani nejela. Upřímně mi to leze na nervy, nemůžu se koupat, nic s tím nejde pořádně udělat. Můžu si sádru sundat sama? S tím, že bych už ani nešla k doktorovi? V pondělí mám nastoupit poprvé do nové práce. Se sadrou to nejde. Můžu si to sama sundat? K doktorovi na kontrolu bych nešla, neboli mě to. Chci hlavně nastoupit do práce, volno bych hned takhle taky nedostala. Je to skvělá práce a já o ni nechci přijít..

Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 18.06.19 22:36

Ne. Nebud hloupa

Petula306
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 18.06.19 22:36

Jasný že jo. Nikdo tě hledat nebude.

Kriss Tina
Extra třída :D 10997 příspěvků 18.06.19 22:38

Můžeš, když to není zlomené a stejně by to ji sundali po pár dnech, tak bych řekla že je to jedno :nevim: je to tvoje věc, ono tě nikdo do nemocnice nutit nebude. Ale kdyby tě to po sundání začlo bolet a byly nějaké komplikace, tak doktoři moc nadšení nebudou…

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 18.06.19 22:40

Tak to vydrž aspoň do neděle, ať tu sádru tam máš co nejdýl a ať můžeš do práce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 22:46

Díky za rychlou odpověď :D
@stinga tak to pravé chci udělat.. Počkám do neděle, ať si teda ta ruka ještě odpočine a pak to sundam dolů. Na kontrolu ani nepůjdu, sádru mám jen aby si ruka odpočinula.

Maartina7
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 18.06.19 22:51

Můžeš… akorát veškeré následné komplikace jsou tvůj problém a případné pojistné plnění není… ale chápu, že kvůli nové práci vše oželíš. Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 23:03

@Maartina7 pojištěná nejsem, takže to neřeším. Mám v sádře malíček, prsteníček a končí mi až u loktu. Přitom tu sádru mám jen kvůli poslednímu článku na prsteníčku, který stejně trčí ven, takže s tím normálně hýbu. :roll: nechce se mi sedět dvě hodiny v čekárně, na to aby mi sádru (dlahu) sundali, když můžu bejt normálně v práci..

mroe
Neúnavná pisatelka 15702 příspěvků 18.06.19 23:19
@Anonymní píše:
@Maartina7 pojištěná nejsem, takže to neřeším. Mám v sádře malíček, prsteníček a končí mi až u loktu. Přitom tu sádru mám jen kvůli poslednímu článku na prsteníčku, který stejně trčí ven, takže s tím normálně hýbu. :roll: nechce se mi sedět dvě hodiny v čekárně, na to aby mi sádru (dlahu) sundali, když můžu bejt normálně v práci..

Jasne. Blbej doktor a blba sestra, dali ti sadru zbytecne a jeste ti ji udelaji blbe… co na to rict…

veria
Nadpozemská drbna 25789 příspěvků 19.06.19 00:24

Tak jestli to zvladneš si ji sama sundat…tak asi jo, jestli to nemáš zlomené.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 19.06.19 01:12

Muzes. Manzel si ji sundal z ruky hned druhy den, ze “s tim kramem nejde ridit”. :nevim: :pocitac: Mel rozstiplou kost v lokti. Uz je to par let a nikdo ho nehledal. 8)

chaela
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 2 inzeráty 19.06.19 06:55

Samozřejmě, ruku máš úplně zdravou, sádru ti doktor dal jen proto, aby tě naštval. Však si ji sundej, za pár let si vzpomenes.

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 19.06.19 13:28

Já chápu, že když má zakladatelka v pondělí nastoupit do nové práce, tak o to nechce přijít kvůli dalším třem dnům se sádrou
akorát aby jí to někdo šikovně sundal
když nemá nic zlomené ani naštíplé, tak se zas až tak nic určitě nestane, kdyby do nemocnice nešla vůbec, tak by taky žádnou sádru neměla

Váš příspěvek
Reklama