Náhlý otok 10 dnů po operaci. Rada pro dnešek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
def
Kecalka 178 příspěvků 12.06.19 07:51
Náhlý otok 10 dnů po operaci. Rada pro dnešek

Ahoj. Před 10 dny jsem absolvoval artroskopii menisku. Všechno se krásně hojilo a normálně jsem chodil - až do včerejška, kdy mi koleno nateklo a bolelo, až jsem nemohl vůbec usnout. Doktor ordinuje až zítra. Tak si říkám, nerozezenu to z nejhoršího Wobenzynem nebo něčím jiným?

Reakce:
stinga
Kelišová 7347 příspěvků 12.06.19 08:04

@def tak wobenzynem ničemu neuškodíš, jo určitě si ho vezmi, a přidej brufen nebo ibalgin, wobenzyn je proti otokům, ale bolest neřeší

kačka39
Kecalka 411 příspěvků 12.06.19 08:05

Zkus chladit, ledovat. Ty 10 dní po artroskopii normáně chodíš? Já teda tři týdny po moc normálně nechodím. A oteklý to mám pořád od začátku. Pořád mi z něj vytahují vodu. Vem si prášek proti bolesti, dej ledový obklad. A hlavně to nenamáhej.

def
Kecalka 178 příspěvků 12.06.19 08:16
@kačka39 píše:
Zkus chladit, ledovat. Ty 10 dní po artroskopii normáně chodíš? Já teda tři týdny po moc normálně nechodím. A oteklý to mám pořád od začátku. Pořád mi z něj vytahují vodu. Vem si prášek proti bolesti, dej ledový obklad. A hlavně to nenamáhej.

Jj, všechno bylo bezva, ale z ničeho nic otok s bolestí větší jak před i po operaci. Asi je to zánět. Doktor řekl, ať to zkusím vymáčknout a nebo vydržet do zítra. 24 hodin ale nedám :/

kačka39
Kecalka 411 příspěvků 12.06.19 08:45

@def Vymáčknout? Jako co, kam? To bych teda nedělala. Já v nemocnici dostala prášky proti bolesti s kterýma bys to určitě dal. Ale radši je beru jen když nemůžu vydržet. Ale jestli to nevydržíš, tak běž k jinýmu dr. protože to není normální. A máš to na omak horký? Zánět by byl.

def
Kecalka 178 příspěvků 12.06.19 08:59
@kačka39 píše:
@def Vymáčknout? Jako co, kam? To bych teda nedělala. Já v nemocnici dostala prášky proti bolesti s kterýma bys to určitě dal. Ale radši je beru jen když nemůžu vydržet. Ale jestli to nevydržíš, tak běž k jinýmu dr. protože to není normální. A máš to na omak horký? Zánět by byl.

Vymačkal jsem z toho pár lžiček bilociryho sajrajtu. Bolest neskutečná, ale drobna úleva přišla hned. Takže je to zánět.

kačka39
Kecalka 411 příspěvků 12.06.19 09:39

@def A to ti vyteklo kudy? Já si to nedovedu představit, že bych z toho něco vymačkala. Jo u dr. mě z toho taky vymačkávali, ale předtím mi tam vrazil jehlu, tak to vytékalo tou jehlou. A bylo toho hodně :( plná miska. Ale jestli to je zánět, tak by ti asi měli dát antibiotika. To bych šla hned, aspoň k obvodnímu.

def
Kecalka 178 příspěvků 12.06.19 14:11
@kačka39 píše:
@def A to ti vyteklo kudy? Já si to nedovedu představit, že bych z toho něco vymačkala. Jo u dr. mě z toho taky vymačkávali, ale předtím mi tam vrazil jehlu, tak to vytékalo tou jehlou. A bylo toho hodně :( plná miska. Ale jestli to je zánět, tak by ti asi měli dát antibiotika. To bych šla hned, aspoň k obvodnímu.

@kačka39

Vyteklo to dirkou u stehu.ATB už mám. Wobenzym pro jistotu taky. Tak už jen doufat.

kačka39
Kecalka 411 příspěvků 12.06.19 19:05

@def Tak ať se Ti brzy uleví. Když to čtu, tak mě to bolí taky. :mavam: Ale neboj, brzy budem běhat jako srny.

Váš příspěvek
Reklama