Odřená kůže za patou vs. lodičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shak
Stálice 78 příspěvků 04.06.19 13:14
Odřená kůže za patou vs. lodičky

Ahoj holky, jdu si pro radu. O víkendu jsem nazula po zimě letní boty (balerínky). Nevím zda se scvrkly či mám nateklou nohu. Každopádně se mi sedřely obě nohy tam vzadu za patou. Určitě to znáte většina z lodiček. Nicméně to mám mokrý ne a ne se mi udělat strup. Ať si vezmu boty nebo sandále, tak to neskutečně bolí, jak mi to tlačí na tu ránu. Náplast nepomáhá. Zítra mám taneční a potřebuji nazout lodičky (lodičky mě netlačí). Co s tím? Napadly mě gelové polštářky, ale četla jsem, že se nemají dávat na otevřenou ránu, je to spíš prevence před tím než si odřem patu. :nevim:

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 04.06.19 13:16

Takova ta gelova naplat taky nepomaha?

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 04.06.19 13:23

Nalepila bych ten gelový polstarek - na ten ples ti to zakreje a otupí bolest

Aduš8
Závislačka 4765 příspěvků 04.06.19 13:35

V lékárně mají gelové náplasti na otevřené puchýře, zároveň chladí a obsahují trochu anestetika. A pomáhají hojení

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 7687 příspěvků 04.06.19 13:38

Odřeninu přelep gelovou náplastí, v tanečních botách to pak nebude nijak extra cejtit.

Až se zahojí, tak boty co tě tlačí můžeš postříkat nějakým silikonovým gelem na změkčení kůže a pak v nich den chodit, aby se znovu přizpůsobily tvé noze. Pokud nejsou kožené, ale plastové, tak jedinné co pomůže je před tím, než si je nazuješ olepit to místo, co je teď odřené leukoplatí bez polštářku.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21231 příspěvků 9 inzerátů 04.06.19 13:43

Kup si náplasti přímo na puchýře. je tam gel, ten ti to, aspoň krátkodobě, takže přežiješ taneční, ochrání.
Vezmi si s sebou do kabelky pro jistotu náplast bez polštářku a v nejhorším nohu ještě dozalepíš na záchodech, kdyby se ti ta gelová náplast sesunula…

Váš příspěvek
Reklama